معرفی جدیدترین مدلهای کلاه، شال و دستکش
، (اخبار رسمی):
فصل پاییز نزدیک است و کم کم به روزهای سرد سال نزدیک می‌شویم. در این موضوع اولین موضوعی که به ذهن هر شخص می‌رسد، تهیه البسه گرم و اکسسوری‌های مناسب برای امان بودن از سرماست. در این میان کلاه و شال، اسکارف و دستکش زمستانه جزو محبوب‌ترین اکسسوری‌های فصل سرما به شماره می‌روند.
معرفی جدیدترین مدل های کلاه، شال و دستکش

خرید دستکش

معرفی جدیدترین مدل های کلاه، شال و دستکش

با نزدیکتر شدن به روزهای سرد سال باید به فکر خرید کلاه و شال، دستکش یا سایر البسه ی گرم برای محافظت در برابر سرما باشید. لباس‌ها و اکسسوری‌های زمستانه، علاوه بر این که ما در برابر هوای سرد محافظت کنیم، از بیماری‌هایی مانند سرماخوردگی نیز به عمل می‌آورند. خرید اکسسوری های گرم به ویژه جدیدترین مدل های کلاه، شال و دستکش، می تواند ضمن ایجاد پوشش در برابر سرما، استایل زمستانه شما را شیک و جذاب کند. از این رو مهم است که جدیدترین مدل ها را بشناسیم و با ترندهای روز دنیا در این زمینه آشنا شویم. از این رو در ادامه، شما را با کاربردی ترین البسه ی گرم، مهم استفاده و جدیدترین مدل آنها می شناسند.

کلاه

یکی از مهم ترین و جذاب ترین ملزومات لباس زمستانه، کلاه است. خرید این اکسسوری پرطرفدار، یکی از موارد چالش برانگیز هنگام خرید جدیدترین مدل های کلاه، شال و دستکش است. این محصول به خوبی از سر، پیشانی ها و در برابر هوای سرد نگه دارد. از این رو به هنگام خرید کلاه علاوه بر توجه به زیبایی ظاهری، باید مدلی را انتخاب کنید که با فرم صورت، سبک استایل و سایر لباس های شما همخوانی داشته باشید. علاوه بر این موارد، توجه به نکات زیر می توانید شما را در انتخاب اصولی و خرید کلاه جدید و مناسب یاری کنید.

سایر نکات مهم هنگام خرید کلاه

یکی از نکاتی که هنگام خرید جدیدترین مدل های کلاه، شال و دستکش باید به آن توجه داشت، توجه به جنس و متریال مورد استفاده در دوخت این محصولات است. جنس کلاه در میزان گرم کردن و محافظت در برابر سرما بسیار است. برخی از کلاه های موجود در بازار ظاهر بافتنی دارند و به نظر می رسند که، برای گرم نگه داشتن سر نگه دارند، اما چنین نیست و هوای سرد را به راحتی از خود عبور می دهند. کلاه های خزدار و باکت نه تنها جزوه جدیدترن مدل های حال حاضر کلاه می باشند، به ایجاد گرمایش بالا در ناحیه سر می گزینه ی بسیار مناسبی برای خرید باشند. در طراحی این مدل کلاه ها به طور معمول از رویه ای ضخیم به منظور جلوگیری از نفوذ هوای سرد استفاده می شود. این سبک از کلاه یکی از ترندهای خاص و جدید سال ۲۰۲۲ است و در طرح ها و اشکال جدید به بازار عرضه می شود.

کلاه و شال

در هنگام انتخاب کلاه باید به خرید شال هم نیم نگاهی داشته باشید. خرید کلاه و شال به صورت ست و یا هماهنگ با ترکیب، همیشه جذابیت به ویژه خود را داشته است. شال گردن و کلاه یار جدا نشدنی هستند و در کنار هم زیبایی و جذابیت آنها دوچندان خواهند شد. شال گردن در مراقبت از گردن و دهان نقش بسیار و درمانی ایفا می کند. شال ها انواع دارند و علاوه بر محافظت در برابر هوای سرد، در افزایش جذابیت و متمایز شدن تیپ و استایل شما بسیار تاثیرگذار هستند. با خرید چند شال در مدل های مختلف می توانید هر بار استایل و پوششی را برای خود بسازید. در نظر داشته باشید که از جدیدترین مدل های کلاه، شال و دستکش می توانید پوشش زمستانی شما را کاملاً از سایرین متمائز استفاده کنید.

اسکارف

اسکارف در واقع یک تکه پارچه در تقریبی مچ دست تا آرنج است و به صورت دو لایه دوخته می شود تا به هنگام پوشیدن، به راحتی سر و گردن از میان آن عبور کند. خرید اسکارف و استفاده از آن به ویژه در روزهای سرد سال می تواند بسیار کارآمد باشد و از صورت و به خوبی در برابر سرما محافظت شود. به طور کلی اسکارف در میان ورزشکاران به ویژه دوچرخه سواران و کوهنوردان بسیار پرطرفدار است. این محصول در بازار از قیمت بسیار مقرون به صرفه ای است و در انواع و اشکال مختلف تولید می شود.

خرید دستکش

یکی از مهمترین چالش هایی که افراد به ویژه به هنگام انتخاب جدیدترین مدل های کلاه، شال و دستکش با آن رو به رو هستند، خرید دستکش است. دستکش در تکمیل کننده ی استایل زمستانی شماست و باید در انتخاب آن دقت زیادی به خرج دهید. سعی کنید که دستکش هایی را انتخاب کنید که از پارچه ی مرغوب و ضخیم ساخته شده باشد و متناسب با سایز دست شما باشد. دستکش های چرم و نیم ساق جزوه جدیدترین مدل های دستکش بوده اند که بسیار پر طرفدار نیز هستند. در برخی از جدیدترین مدل های دستکش، از پارچه تلفیق و چرم استفاده می شود و درون دستکش حالت پیشمی یا خز مانند دارد. همچنین در برخی از به روزترین مدل ها، دستکش ها ظاهری تمام بافت و با رنگ های شارپ دارند که، تمام یا نیمی از دست را پوشش می دهند.

### پایان خبر رسمی