معجون باریک | معجون رانهای نازک


افراد زیادی هستند که به دنبال روش های مختلف برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از یک سری معجون و نوشیدنی است. در این مقاله انواع معجون های لاغری را مورد بررسی قرار می دهیم.

بهترین معجون لاغری:

بسیاری از افراد برای کاهش وزن از قرص های لاغری و معجون و نوشیدنی های رقیق استفاده می کنند. استفاده از معجون برای کاهش وزن همراه با رعایت رژیم غذایی مناسب و ورزش بسیار مثر است. در این قسمت از مقاله ، چندین معجون باریک را معرفی می کنیم.

سیب سرکه سیب

سرکه سیب

معجون سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب این است که متابولیسم بدن را افزایش داده و به فرد احساس سیری می دهد. هفت فنجان سرکه سیب برای تهیه این مخلوط و هر فنجان به مدت یک روز در هفته مورد نیاز است. برای افزایش اثربخشی ، از آب لیمو و نعناع به همراه سرکه سیب استفاده کنید. شما باید روزانه یک فنجان از این معجون استفاده کنید. همچنین می توانید از فریزر برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

دارچین دارچین: دارچین ادویه ای است که چربی می سوزاند و قند خون را پایین می آورد. برای این کار از یک تکه چوب دارچین ، زنجبیل ، مقداری عسل و یک فنجان آب گرم استفاده کنید. شما باید هفته ای یکبار از این معجون استفاده کنید.

چای معجزه آسای چای جینسینگ: جینسینگ ریشه گیاهی است که استرس ، کاهش وزن و پیشگیری از سرطان را دارد. این معجون باعث افزایش انرژی و متابولیسم بدن می شود. برای تهیه این مخلوط از دو تکه جینسنگ ، مقداری دارچین و عسل را مخلوط کنید. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه روی اجاق گاز قرار دهید. بعد از دم کردن معجون بخورید.

اگر به دنبال نوشیدنی های ساده تری هستید ، توصیه می کنم برای کاهش وزن مقاله کاکسیرا را مطالعه کنید.

مخلوط آناناس و زنجبیل

    آناناس و زنجبیل

ترکیب آناناس و زنجبیل: زنجبیل خاصیت چربی سوزی دارد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین دارای فیبر زیادی است که به شما احساس سیری می دهد. همچنین دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان است و چربی ندارد. برای تهیه این مخلوط ، یک لیوان آب آناناس ، پرتقال ، یک فنجان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ را با هم ترکیب کنید. این مواد را در مخلوط کن بریزید و سپس قورت دهید. این نوشیدنی را می توان قبل از پیاده روی استفاده کرد.

انار ایجاد شده: آب انار کالری کمی دارد اما انرژی زیادی دارد. یک فنجان آب انار را با یک چهارم لیوان آب مخلوط کنید. این کار هم کالری را افزایش می دهد و هم سیری زیادی دارد. می توانید هر زمان که می خواهید آب انار بنوشید ، اما قبل از ورزش بهتر است.

معجون باریک زنجبیل و لیمو

معجون باریک زنجبیل و لیمو

زنج ترکیب زنجبیل و لیمو: این مخلوط دارای ویتامین C و آنتی اکسیدان های زیادی است. بدن را سم زدایی می کند که در نهایت منجر به دفع سموم از بدن شده و در نهایت باعث کاهش وزن می شود. دو انگشت زنجبیل تازه را با لیمو ترکیب کنید. این مخلوط را در مخلوط کن بریزید و با هم مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از زیره استفاده کنید. مخلوط را الک کرده و صبح قورت دهید.

آرایش تمشک و لیمو ترش: لیمو دارای مقدار زیادی ویتامین C است و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی ، می تواند سموم را از بدن خارج کرده و رادیکال های آزاد را از بین ببرد. تمشک همچنین دارای کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. در نهایت باعث کاهش وزن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید مقداری تمشک را با نصف اسید لیمو مخلوط کنید.

گریپ فروت و خیار ایجاد شده: گریپ فروت دارای خاصیت چربی سوزی است و کبد را تمیز می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این معجون دارای این خاصیت است که شما حتی در حالت استراحت نیز وزن خود را کاهش می دهید. برای تهیه این مخلوط ، خیار را خرد کرده و با یک لیوان آب ، گریپ فروت ، لیمو و کمی نعناع مخلوط کنید.

شما باید از این معجون سه تا پنج بار در روز استفاده کنید. فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در این معجون باعث کاهش وزن فرد می شود. علاوه بر تمام معجون های ذکر شده ، داروهای گیاهی نیز برای کاهش وزن وجود دارد. البته باید بدانید چگونه از آن به طور کامل استفاده کنید تا بدانید این مهم است. با کلیک روی تکمیل اطلاعات گیاهی خود برای لاغر شدن.

عملکرد چای سبز و زنجبیل

چای سبز و طعم زنجبیل

چ چای سبز و ترکیب زنجبیل: چای سبز یکی از چای های قدیمی است که برای لاغری استفاده می شد. ترکیب چای سبز با زنجبیل خواص باریک آن را افزایش می دهد. مصرف یک لیوان از این معجون قبل از ورزش اثرات آن را چند برابر می کند.

ش طرح لیمو و فلفل سیاه: فلفل دارای خواص چربی سوزی زیادی است و ترکیب آن با فلفل این خاصیت را افزایش می دهد. با داشتن برنامه غذایی سالم و استفاده از این معجون می توانید کاهش وزن مطلوبی را تجربه کنید. یک فنجان آب را با نصف لیمو ترش ترکیب کرده و مقداری فلفل سیاه برای این کار اضافه کنید. این آماده سازی غذا را بهتر هضم می کند و فرد احساس سیری می کند.

مخلوط هندوانه و زغال اخته: این مخلوط دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و باعث سم زدایی بدن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید 7 فنجان هندوانه را با یک فنجان بلوبری بدون هسته و یک چهارم آب لیموترش مخلوط کنید. معجون را خوب تکان دهید و از یک الک عبور دهید. بعد از ورزش م effectiveثر از این معجون استفاده کنید.

مطالعه: قرص متفورمین برای بارداری

آناناس و دارچین

آناناس و دارچین ایجاد شده: آناناس حاوی موادی است که هضم را بهبود می بخشد و التهاب را کاهش می دهد. دارچین همچنین یک ماده خوب برای کاهش وزن است. یک فنجان آناناس خرد شده و نصف قاشق چایخوری پودر دارچین را با 2 قاشق غذاخوری آب لیمو مخلوط کنید تا این مخلوط حاصل شود.

آرایش تمشک: آرایش تمشک را می توان برای لاغر شدن آماده کرد. تمشک دارای آنتی اکسیدان های زیادی است که باعث سم زدایی آنها می شود. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این مخلوط ، 4 تمشک ، 4 بلوبری ، 4 تکه خیار ، مقداری یخ و آب را با هم ترکیب کرده و سپس مخلوط را نیم ساعت در یخچال بگذارید و سپس قورت دهید.

ک آرایش کرفس و لیمو: کرفس و لیمو دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات ضعیفی هستند. وقتی این دو ماده با خیار ترکیب شوند ، خواص آنها را دو چندان می کند. خیار ، کرفس و لیمو را در مخلوط کن بریزید و در یک لیوان بخورید.

کدو تنبل ایجاد شده: کدو دارای خواص زیادی است و به کاهش قند خون و کاهش وزن کمک می کند. کدو تنبل ، خیار ، سیب ترش یا سیب رز را مخلوط کنید تا مخلوطی حاصل شود. صبح و عصر از این معجون استفاده کنید. همچنین می توانید از این معجون بعد از ورزش برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

معجون لاغر ران:

در قسمت قبل ، معجون هایی را معرفی کردیم که عموما باعث کاهش وزن می شوند. در این قسمت می خواهیم لاغری ران را معرفی کنیم. اگزوز مورد استفاده برای این منظور جوش شیرین است. این معجون برای لاغری نیز مناسب است. سایر مزایای جان شیرین عبارتند از:

التهاب را کاهش می دهد.
PH و درمان را متعادل می کند.
energy تولید انرژی و افزایش کارایی.
علائم عفونت ادراری را از بین می برد.
دارای خواص ضد اسید است.
برای تهیه جوش شیرین ، دو قاشق غذاخوری آب لیمو را با نصف قاشق چایخوری جوش شیرین ترکیب کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید این معجون را صبح با معده خالی استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. این معجون دارای خاصیت چربی سوزی است و از تعدادی از سرطان ها جلوگیری می کند. این نوشیدنی فواید دیگری نیز دارد که عبارتند از:

کاهش استرس ؛
Mal یش از سرطان جلوگیری می کند؛
● می تواند سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرد.
تعادل pH را حفظ می کند.
برای به دست آوردن نتیجه مطلوب از این معجون ، باید روزانه دو لیتر آب بنوشید. همچنین از غذاهای ارگانیک و تازه استفاده کنید. مصرف روزانه میوه و سبزیجات به نتیجه مطلوب این ترتیب کمک می کند. ورزش منظم نیز نقش مهمی در تأثیر این معجون دارد.

معجون سینوهه برای لاغری:

معجون سینوهه برای لاغری:

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از نوشیدنی ها و معجون های بدون چربی است. در قسمت های قبل انواع معجون های نازک کننده را معرفی کردیم. یکی از نگرانی های افراد دارای اضافه وزن چربی انباشته شده در اطراف شکم و لگن است.

نوشیدنی ها و معجون ها می توانند این چربی ها را از بین ببرند و باعث تناسب اندام شوند. انواع مختلفی از معجون ها و نوشیدنی ها وجود دارد و از مواد گیاهی استفاده می کنند. این ترکیبات گیاهی دارای خواصی هستند که باعث سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم بدن و در نهایت کاهش وزن می شوند. همچنین گروهی از معجون ها دارای خاصیت سم زدایی و سم زدایی بدن هستند.

طرز تهیه معجون سینوهه:

طرز تهیه معجون سینوهه:

انواع زیادی از نوشیدنی ها چربی سوزی می کنند و در نهایت باعث کاهش وزن می شوند. ما بسیاری از این نوشیدنی ها را در ابتدای مقاله ذکر کردیم. سپس معجون را برای لاغری معرفی می کنیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی می تواند تاثیر بسزایی در از بین بردن چربی اضافی بدن داشته باشد. با مصرف این نوشیدنی در طول هفته می توانید به نتیجه بسیار خوبی برسید. موز پتاسیم زیادی دارد و می تواند سموم را دفع کرده و ماهیچه ها را تقویت کند.

مواد لازم برای تهیه این اسموتی یک موز ، یک پرتقال ، نصف قاشق غذاخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق غذاخوری سودا ، یک قاشق غذاخوری دانه کتان و یک قاشق غذاخوری روغن نباتی است.

طرز تهیه این اسموتی ، باید این مواد را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. بهترین زمان برای خوردن این اسموتی صبح است زیرا دارای انرژی زیادی است.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاصیت سم زدایی و مقوی دارد. همچنین چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کند که در نهایت به کاهش وزن شما کمک می کند.

مواد لازم برای تهیه این نوشیدنی چهار تمشک ، چهار بلوبری ، آب معادل مقدار کمی آب معدنی ، چهار خیار کوچک و مقداری یخ است.

برای تهیه این نوشیدنی ، باید تمام موادی را که ذکر کردیم در یک لیوان آب قرار داده و به مدت سی دقیقه در یخچال قرار دهید. این به جذب خواص میوه در آب کمک می کند.

چکیده:

نرخ چاقی در سراسر جهان در حال افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی دور شکم و باسن تناسب اندام را مختل می کند و بسیاری از افراد تمایل دارند این چربی ها را از بین ببرند. یکی از راه های کاهش وزن و کاهش چربی ، استفاده از نوشیدنی های ساخته شده از موادی است که می توانند متابولیسم بدن را افزایش دهند.

استفاده از معجون به تنهایی برای کاهش وزن م notثر نیست. در عوض شما باید از رژیم غذایی مناسب پیروی کنید و ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

انواع مختلفی از این نوشیدنی ها وجود دارد که هر کدام از ترکیبات گیاهی مختلف تشکیل شده اند. هر یک از این مواد دارای خواص خاصی هستند که در نهایت باعث کاهش وزن و خواص چربی سوزی می شود. در این مقاله ، انواع مختلفی از نوشیدنی هایی که برای لاغری استفاده می شود را معرفی کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید