مستند ملکه «شیطان» برای جشن های سالگرد پخش می شود


“ملکه بچه بود”: سر پل مک کارتنی در مستند جدیدی که در آمازون پرایم برای جشن‌های جوبیلی منتشر می‌شود، می‌گوید که او “با عشق به پادشاه بزرگ شده است” و نشان می‌دهد که یک پادشاه “پر زرق و برق” به عنوان یک “شاهزاده خانم”

  • مستند “محبت” الیزابت: پرتره در قطعات از ۳ ژوئن پخش می شود
  • فیلم از تصاویر آرشیو برای نشان دادن جنبه ای به ملکه استفاده می کند که عموم مردم به ندرت می بینند
  • همزمان با جشن ملی جشن پلاتینیوم منتشر خواهد شد
  • در تریلر جدیدی از این فیلم، سر پل مک‌کارتنی، ملکه را به‌عنوان «بچه» توصیف می‌کند.


یک مستند «شیطنت‌آمیز، شوخ‌آمیز و محبت‌آمیز» درباره زندگی و زمان ملکه قرار است همزمان با جشن‌های پلاتینیوم پادشاه پخش شود.

Elizabeth: A Portrait In Parts از تصاویر آرشیو برای نشان دادن جنبه ای به ملکه ۹۵ ساله استفاده می کند که عموم به ندرت می توانند آن را ببینند و نقش پر زرق و برق او را به عنوان “شاهزاده خانم” بررسی می کنند.

این فیلم از ۳ ژوئن همزمان با جشن ملی جشن پلاتینیوم در سینماها و در آمازون پرایم ویدیو نمایش داده می شود.

تریلر تازه منتشر شده سر پل مک کارتنی خواننده را نشان می دهد که می گوید: «ما با عشق به ملکه بزرگ شدیم. برای ما نوجوانان، او یک نوزاد بود.

مستند «شیطان، شوخ و محبت آمیز» الیزابت: پرتره در بخش هایی درباره زندگی و زمان ملکه قرار است همزمان با جشن های پلاتینیوم پادشاه پخش شود.

مستند «شیطان، شوخ و محبت آمیز» الیزابت: پرتره در بخش هایی درباره زندگی و زمان ملکه قرار است همزمان با جشن های پلاتینیوم پادشاه پخش شود.

این فیلم از 3 ژوئن همزمان با جشن ملی جشن پلاتینیوم در سینماها و در آمازون پرایم ویدیو اکران خواهد شد.

این فیلم از ۳ ژوئن همزمان با جشن ملی جشن پلاتینیوم در سینماها و در آمازون پرایم ویدیو اکران خواهد شد.

همچنین ملکه شادی را نشان می‌دهد که در مسابقات اسب‌ها را فریاد می‌زند و او را تشویق می‌کند، یک شاهزاده الیزابت جوان ۲۰ ساله‌ای که با افراد میانی کشتی HMS Vanguard بازی می‌کند، و پادشاهی که اسب خود را پس از شلیک گلوله‌های سفید به سمت او در جریان Trooping the Color در سال ۱۹۸۱ نگه می‌دارد.

در جای دیگر می توان شنید که ملکه در مورد نقش خود صحبت می کند و می گوید: “این یک نوع بسیار ناگهانی بود.

“مسئله بالغ شدن به چیزی است که فرد عادت کرده است انجام دهد و این واقعیت را بپذیرد که اینجا هستید، و این سرنوشت شماست.”

در یک کلیپ دیگر، ملکه پس از اینکه به طور تصادفی روی پایش ایستاد، به شاهزاده یوژنی جوان می گوید.

این فیلم از تصاویر آرشیو برای نشان دادن جنبه ای به ملکه استفاده می کند که عموم به ندرت می توانند آن را ببینند و نقش پر زرق و برق او به عنوان

این فیلم از تصاویر آرشیو برای نشان دادن جنبه ای به ملکه استفاده می کند که عموم به ندرت می توانند آن را ببینند و نقش پر زرق و برق او به عنوان “شاهزاده خانم” را بررسی می کنند (تصویر)

در کلیپ مستند بی‌بی‌سی «الیزابت آر: یک سال در زندگی ملکه» که در سال ۱۹۹۲ پخش شد، اعلیحضرت که در آن زمان ۶۶ سال داشت، شنیده می‌شود که در حالی که شاهزاده اندرو و سارا، دختر دوشس یورک، از شدت درد فریاد می‌زنند. عقب نشینی کن

در حالی که پادشاه سعی می کند به پرنسس بئاتریس، چهار ساله، کمک کند تا اسبی سوار شود، پرنسس یوژنی، دو ساله، ظاهراً می تواند قبل از اینکه جلوی مادربزرگش بایستد، با تی شرت و حشره های خود بی هدف راه می رود.

سپس پادشاه فریاد می زند “اوه”، قبل از اینکه پسر جوان را جلو ببرد و اعلام کند: “این پای من است که روی آن ایستاده ای.”

کوین لودر، تهیه‌کننده این فیلم، گفت: «او بسیار جذاب بود. همانطور که سر پل می گوید، او یک بچه بود… سکانس هایی در فیلم وجود دارد که این واقعیت را مقایسه می کنند که آنها از نگاه الیزابت در آن زمان برای آدری هپبورن استفاده کردند.

در تریلر تازه منتشر شده، سر پل مک‌کارتنی، خواننده نشان می‌دهد که احساس می‌کرد ملکه وقتی بزرگ می‌شد، «بچه» است.

در تریلر تازه منتشر شده، سر پل مک‌کارتنی، خواننده نشان می‌دهد که احساس می‌کرد ملکه وقتی بزرگ می‌شد، «بچه» است.

در میان کلیپ‌های فیلم، یکی از کلیپ‌هایی است که ملکه را نشان می‌دهد که اسبش را پس از شلیک گلوله‌های سفید به سمت او در جریان Trooping the Color در سال 1981 نشان می‌دهد (تصویر)

در میان کلیپ‌های فیلم، یکی از کلیپ‌هایی است که ملکه را نشان می‌دهد که اسبش را پس از شلیک گلوله‌های سفید به سمت او در جریان Trooping the Color در سال ۱۹۸۱ نشان می‌دهد (تصویر)

“این حس وجود داشت که او شاهزاده خانم است – شاهزاده خانم و سپس ملکه که الهام بخش همه آن کهن الگوها بود.”

این مستند توسط راجر میشل فقید کارگردانی شد که بیشتر برای فیلم موفق ناتینینگ هیل شناخته شد.

او در ماه سپتامبر درست زمانی که فیلم در حال تکمیل بود درگذشت.

آقای لودر به صبحانه بی‌بی‌سی گفت: او (راجر میشل) دید بسیار روشنی داشت و همیشه می‌خواست مستندی درباره ملکه بسازد که شیطنت‌آمیز، شوخ‌آمیز و محبت‌آمیز، گرم و غافلگیرکننده باشد، و برای همه در تمام سنین باشد. تماشا کردن.’

در یک کلیپ دیگر، ملکه به پرنسس جوان یوژنی پس از اینکه به طور تصادفی روی پایش ایستاد و شاهزاده ویلیام و بئاتریس در حال تماشای آن بودند صحبت می کند (تصویر)

در یک کلیپ دیگر، ملکه به پرنسس جوان یوژنی پس از اینکه به طور تصادفی روی پایش ایستاد و شاهزاده ویلیام و بئاتریس در حال تماشای آن بودند صحبت می کند (تصویر)

وی افزود: امیدوارم در این کار کمی شوخ طبعی و شیطنت وجود داشته باشد، اما همه اینها با روحیه تحسین و محبت فراوان به اعلیحضرت انجام شده است.

این فیلم از بیش از ۵۰۰ منبع آرشیو مختلف از جمله مستند الیزابت R 1992 و ملکه در ۹۰ برنامه گرفته شده است.

ملکه قرار است در روز الحاق خود یکشنبه به ۷۰ سالگی بر تخت سلطنت برسد، زمانی که او اولین پادشاه بریتانیا خواهد بود که جشن پلاتینیوم را جشن می گیرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر