مزایای تمرینات بدنی برای سلامت روان – تناسب اندام کندی


آیا می دانید ورزش می تواند سلامت روانی شما را بهبود بخشد؟ اغلب ، ما بر فواید فیزیکی ورزش تمرکز می کنیم اما این واقعیت را نادیده می گیریم که ورزش مزایای روانی قابل توجهی را نیز ارائه می دهد. اگر تا به حال “اوج دونده” را تجربه کرده اید ، منظور ما را می دانید و تأثیرات ذهنی مثبت ورزش در تحقیقات به خوبی ثبت شده است. به عنوان مثال ، جیمز بلومنتال ، دکتری. در دانشگاه دوک ، طی یک سری آزمایشات تصادفی مشخص شد که مزایای ورزش برای سلامت روان با درمان با داروهای ضد افسردگی قابل مقایسه است.

کاهش اضطراب ، افسردگی و استرس

وقتی با افسردگی و اضطراب دست و پنجه نرم می کنید ، احتمالاً ورزش دورترین چیزی است که در ذهن شما وجود دارد. با این حال ، تحقیقات نشان می دهد که حتی ورزش های کم تأثیر نیز می تواند یک ضد افسردگی قوی باشد. واقعا مهم نیست چی انجام می دهید ، فقط حرکت می کنید

گفته می شود ، پیوستن به یک باشگاه ورزشی به شما امکان می دهد تا انواع بیشتری از فعالیتها را انتخاب کنید تا در خانه ، شانس این را پیدا کنید که از چیزی لذت ببرید. نه تنها این ، انتخاب سالنی که خدمات بدنسازی منحصر به فردی مانند مشاوره تغذیه رایگان ارائه می دهد ، راه دیگری برای بهبود وضعیت روانی شما است.

خواب بهتر است

کمبود خواب با بسیاری از مشکلات سلامتی مرتبط است و تحقیقات نشان می دهد که ورزش به افراد کمک می کند سریعتر بخوابند ، بیشتر بخوابند و از خوابی با کیفیت بهتر برخوردار شوند. دلیل آن روشن است: شروع یک برنامه ورزشی باعث می شود زیبایی شما در کوتاه ترین زمان به خواب برود.

بهبود تصویر خود

نه تنها ورزش منظم و خواب ناشی از آن ظاهر شما را بهبود می بخشد ، بلکه تعیین و دستیابی به اهداف کوچک می تواند برای عزت نفس شما معجزه کند. احساس اینکه می توانید کارهای بیشتری انجام دهید نیز می تواند باعث تقویت نفس شود. بسیاری از افرادی که برای کاهش وزن برنامه ورزشی را شروع می کنند ، به سرعت به مزایای جانبی جذاب افزایش سطح استقامت پی می برند.

افزایش انرژی

این استقامت تازه نه تنها به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندام شما کمک می کند ، بلکه به فعالیت های دیگر نیز می انجامد. هر کسی که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم کرده است می داند که انجام حتی ساده ترین کارهای روزانه چقدر دشوار است ، به همین دلیل افزایش انرژی یکی از بزرگترین مزایای ورزش منظم است.

چه طور باید شروع کرد؟

در حالی که ورزش در نهایت بهره وری شما را افزایش می دهد ، شروع به کار دشوار است وقتی مسائل روانی انرژی شما را تخلیه کرده است. در هنگام شروع یک برنامه تناسب اندام چند نکته را باید در نظر داشته باشید.

نحوه شروع و پیروی از یک روال تمرین

Kennedy Fitness دارای چندین مکان در South Jersey است. اگر به دنبال اطلاعاتی درباره سالن بدنسازی ما با استخر در Turnersville ، NJ ، یا یکی از سایتهای دیگر ما در South Jersey هستید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید