مردان سفیدپوست ثروتمند از طریق کمپین های ضد اطلاعاتی واکسن درآمد کسب می کنند. آنها جامعه ما را بیشتر هدف قرار می دهند.


بنابراین، داستان خنده دار – شما می دانید مجموعه فیلم پاکسازی، درست؟

این فیلم درباره دولتی است که هر سال یک روز را تسهیل می کند که در آن همه جنایات قانونی هستند. آنها تمام تلاش خود را می کنند تا روشن کنند که این شامل قتل نیز می شود.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید وحشتناک است – آنقدر شکنجه، آنقدر انتقام کم، آنقدر مردم که ماشین‌های کشتار دندان جدید را هک می‌کنند و ابزارهای عجیب و غریب دیوانه‌وار را در یک روز از سال می‌کنند که می‌توانند هر طور که می‌خواهند بی‌پروا و بدون عواقب باشند.

حقیقت این است که من اصلاً نتوانستم هیچ فیلمی را تمام کنم. می دانم که قرار است روی داستان های انتقام و شکنجه تمرکز کنم، اما این داستان های فرعی کوچکتر هستند که حواس من را پرت می کنند. به عنوان مثال، آقایی با یک پرتابگر مواد منفجره پرقدرت، جامعه فقیری را هدف قرار می دهد تا آن را به طور کامل تخلیه کند تا راه را برای پروژه جدید املاک و مستغلات خود باز کند. یا چگونه در اولین پاکسازی این داستان نشان می دهد که چگونه یک آزمایش آزمایشی در مورد ضد عفونی در یک جامعه فقیر در نیویورک میزبانی شد و قصد ریشه کنی فقرا به صراحت بیان شد، بنابراین در برنامه های اجتماعی آنها صرفه جویی می شود. علاوه بر این، برخی از بازخوردهای ساکنان در واقع کاهش چشمگیر بی خانمانی را ستایش می کردند، اما این به این دلیل نبود که آنها در نهایت شغل پیدا کردند و توانستند خانه پیدا کنند – آنها صرفا قربانی یک پاکسازی بودند.

اینکه یک توطئه سازماندهی شده برای کمک به افراد صاحب قدرت برای سوء استفاده از زمین ها و منابع گروه های تحت ستم با ابزارهای غیرقانونی، غیراخلاقی و غیراخلاقی ایجاد شده است. بدون عواقب این برای من بیشتر از پوزو در تانک کابوس است. برای من، این یک احساس وحشتناک است، زیرا به نظر می رسد بیش از آنچه ما تصور می کنیم به واقعیت نزدیک است.

***

وقتی کووید امسال در اوج خود بود، سعی کردم وبلاگ نویسی را متوقف کنم، زیرا احساس می کردم باید فضایی برای سلامت عمومی ایجاد کنم. کارشناسان کسانی که بیشترین دانش را دارند تا بتوانند صحبت کنند. من نیازی به مسدود کردن اینترنت با این همه صحبت در مورد زندگی سالم نداشتم – اینجا ما آن را امتحان می کنیم زندهو من باید به دانشمندان اجازه می دادم که به ما در انجام این کار کمک کنند. با این تفاوت که این به وضوح برعکس آن چیزی است که اتفاق افتاده است.

ظاهراً برای تأثیرگذاری بر تفکر و تصمیم‌گیری سیاه‌پوستان در مورد کووید-۱۹ و واکسنی که از ما در برابر آن محافظت می‌کند، یک حرکت دیوانه‌کننده وجود دارد. و این سیاه پوستان نیستند که پشت این ماجرا هستند.

انزجار من را تصور کنید وقتی که یک بیانیه مطبوعاتی از طریق ایمیل دریافت می کنم، که یک “مستند” را تبلیغ می کند، به این معنی که به وضوح می گوید:

رابرت اف. کندی جونیور حمایت از سلامت کودکان، با مشارکت Centner Productions، اتحاد جهانی بهداشت شهری (UGHA)، یکی از تهیه کنندگان کشیش تونی محمد و نویسنده/مورخ کورتیس کوست، امروز از انتشار تریلر مستند آینده خود “نژادپرستی پزشکی: آپارتاید جدید” خبر دادند. ” که در یک شروع می شود ۱۱ مارس ۲۰۲۱. تریلر در اینجا موجود است.

“نژادپرستی پزشکی” تاریخ تکان دهنده آزمایش های انسانی را که سیاه پوستان را هدف قرار می دهد توسط تنظیم کنندگان بهداشت دولتی و شرکت های دارویی خصوصی برجسته می کند. در حالی که بسیاری از آمریکایی ها با جنایات پزشکی تاریخی مرتکب شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در تاسکگی، توسط پدر متخصص زنان آمریکایی، دکتر. ماریون سیمز استخدام کارولینای جنوبی بردگان و دزدی مداوم پزشکی علیه آنها هنریتا لاکسآنها احتمالاً از بربریت پزشکی معمول علیه آفریقایی ها که امروز ادامه دارد بی اطلاع هستند. هزینه کرتیس. [source]

قبل از شروع لازم است اشاره کنم که عنوان این مستند است تا دور شبیه به کتابی که توسط یک زن سیاه پوست نوشته شده است، هریت ا. واشنگتن، با عنوان آپارتاید پزشکی. واشنگتن در کتاب خود، تاریخچه علم پزشکی و سوء استفاده های آن را علیه جوامع به حاشیه رانده شده از همه اقشار، نه فقط “آفریقایی ها” ترسیم می کند. کتاب واشنگتن دلخراش و در عین حال ظریف است و به ما کمک می‌کند راه‌های لازم را که باید برای رسیدن به مکانی نه فقط اعتماد، بلکه احترام متقابل- چه برای هدف پزشکی، بلکه برای نقش «بیمار» طی کنیم، درک کنیم.

همه نشانه هایی وجود دارد که آنها بسیاری از اطلاعات – و عناوین خود را – از کتاب ۱۵ ساله او گرفته اند، و هیچ نشانه ای وجود ندارد که آنها آن را در فیلم خود گنجانده باشند. مهمتر از آن، واشنگتن بود در فراوانی او در مورد موضع خود روشن است: او فکر می کند که ما باید واکسینه شویم.

گوش دهید که NPR چگونه این … این … چیز را توصیف می کند:

با این فیلم، کندی و متحدانش در جنبش ضد واکسن به سطح می آیند و ادعاهای بی اساس در مورد خطرات واکسن ها می کنند، اما این فیلم مستقیماً جمعیتی خاص را هدف قرار می دهد: سیاه پوستان آمریکایی.

این فیلم از تاریخ واقعی و آزاردهنده نژادپرستی و جنایات در زمینه پزشکی – مانند مطالعه سیفلیس Tuskegee – به مصاحبه با فعالان ضد واکسن که به جوامع رنگین پوست هشدار می‌دهند نسبت به واکسن‌های امروزی بدبین باشند، خط می‌کشد.

در یک نقطه در نژادپرستی پزشکیبه بینندگان هشدار داده می شود که “چیزی بسیار شوم در جوامع سیاه پوست وجود دارد” و “همان چیزی که در دهه ۱۹۳۰ در جریان جنبش اصلاح نژاد رخ داد” دوباره در حال وقوع است.

بحث طولانی در مورد رابطه کاملاً اثبات نشده بین اوتیسم و ​​واکسن وجود دارد. برای مثال، این فیلم به مطالعه‌ای از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در مورد واکسن سرخک، اوریون و سرخجه و میزان اوتیسم به عنوان شواهدی مبنی بر آسیب ویژه کودکان آفریقایی-آمریکایی اشاره می‌کند، اما در واقع این مطالعه به این نتیجه نرسید که آمریکایی‌های آفریقایی تبار به دلیل واکسیناسیون در معرض خطر ابتلا به اوتیسم هستند.

سپس این فیلم طرحی را نشان می دهد که ادعا می کند از همان داده های CDC – که از طریق درخواست قانون آزادی اطلاعات به دست آمده است – برای ایجاد ارتباط بین واکسیناسیون کودکان سیاه پوست و خطر ابتلا به اوتیسم استفاده می کند. نتایج در نمودار بسیار شبیه به مطالعه دیگری است که گاهی اوقات توسط فعالان ضد واکسن ذکر شده است، اما مجله پزشکی بعداً این مطالعه را پس گرفت، به دلیل “علاقه های رقابتی ناگفته از طرف نویسنده” و “نگرانی در مورد اعتبار روش ها و آمار”. “از تجزیه و تحلیل ها.” (نویسنده آن مطالعه همچنین از سال ۲۰۲۰ یک پیمانکار مستقل مستقل با حقوق بود و در هیئت مدیره آن حضور دارد). [source]

این در ابتدا به عنوان یک پروژه جهانی جیوه با تمرکز بر واکسن MMR، حمایت از سلامت کودکان، که توسط کندی تأسیس شد، تأسیس شد (بله، این جور کندی)، تمام بخش‌های صفحه اصلی خود را رها می‌کند تا ادعا کند که درباره واکسن «افسانه‌ها» و «اسرار» وجود دارد. که آنها آشکار می شود، اما به نحوی مقداری قدرت مرموز آنها با وجود مسئولیت ۵۴ درصد از تبلیغات ضد واکسن موجود در فیس بوک در حال حاضر، محتوای خود را “نظارت” می کنند. (کندی به طور خاص از اینستاگرام منع شده است، اما برای شرایط استفاده از آنها را نقض کنید. با این حال، CHD نبود.)

اتحاد جهانی بهداشت شهری، نهادی که من به معنای واقعی کلمه آن را دارم هرگز من در مورد آن شنیدم، احتمالاً به این دلیل که سال گذشته ایجاد شد در ابتدای اپیدمی با عدد اعضای قابل شناسایی یا پاسخگوی هیئت مدیره یا فردی که با نام منبع این اطلاعات معرفی شده است، اساساً یک گروه ناشناس و ناشناس است که کمی بیشتر از این فیلم به عنوان کمک آن به بهداشت جهانی شهری، مهم نیست که معنای آن چیست.

محمد، یکی از تهیه کنندگان فیلم، واکسیناسیون را به «Tuskegee» تشبیه کرد – که باز هم، مردم تاسکگی نبودند که چیزی مضر به آنها تزریق شود. مطالعه Tuskegee در مورد سیفلیس در مورد مردان سیاه پوست بود انکار درمانپس از تماس با کندی برای اولین بار پس از سالها. هزینه فیلم دیگر تولیدکننده مشترک، منکر HIV. (نمی دانم چگونه می توانید حقایق اچ آی وی را انکار کنید و با اعتبار خود دست نخورده به فعالیت خود ادامه دهید، اما من فکر می کنم هر چه باشد.)

یک مرد سفیدپوست ثروتمند یک سازمان مرموز و ناشناس که به سلامت “شهری” می پردازد – و ما همه می دانید که “شهری” دارد همیشه به معنای “سیاه” است – در واقع قبل از شروع قرنطینه کووید وجود نداشت. مردی که با خوشحالی به صورت ما در مورد چیزی جدی مانند اچ‌آی‌وی و ایدز دروغ می‌گوید – همه می‌خواهند از سؤالات مشروع ما در مورد سیستم مراقبت‌های بهداشتی و علم پزشکی آمریکا سوء استفاده کنند… چرا؟

من بزرگ شده بودم پاکسازی، نه به این دلیل که به گروهی از مردم اعتقاد دارم که به معنای واقعی کلمه در تلاش برای پاکسازی جامعه از سیاه پوستان و سبزه‌ها هستند، بلکه برای اشاره و ترسیم راه‌هایی که مردم در آن زندگی خواهند کرد. آرامش بخش با از دست دادن بخش های بزرگی از مردم برای منافع سیاسی، مالی، حرفه ای یا بدتر: نفوذ.

شاید آنها سعی نمی کنند کل بلوک ها را از سیاه پوستان خالی کنند تا زمانی که زمین برای بهبود بعدی دوباره توسعه یابد. چه خبر آنها سعی نمی کنند کل بخش های جوامع فقیر را با این تصور غلط که ما به نوعی عمده استفاده کنندگان از کمک های عمومی هستیم، از بین ببرند. اما اگر آزمایش موفقیت آمیز لفاظی ضد واکسیناسیون بر روی ما به این معنی است که آنها می توانند بینشی در مورد انواع زبانی که با موفقیت راه های جایگزین – و اغلب ناموفق – را برای مدیریت سلامت می فروشند، به دست آورند، به خوبی… چه کسی اهمیت می دهد که چند سیاه پوست بمیرند؟

یا شاید، مانند سناتور آمریکایی رند پل، که همسرش سرمایه گذار مالی در شرکت دارویی گیلیاد است که به مردم درمان می کند. بعد از اینکه قبلاً به کووید مبتلا شده اندشما مردم را از واکسیناسیون منصرف می کنید زیرا این پول را می خواهید؟ و اگر برخی از مردم واقعاً به شما گوش کردند – یعنی قبل از اینکه او یک هفته در YouTube به دلیل انتشار اطلاعات نادرست تعلیق شود – و تصمیم گرفتند واکسن را رد کنند و بمیرند، خوب… چه کسی اهمیت می دهد سناتور پل پولش را گرفت. این چیزی است که بیش از همه اهمیت دارد.

هر دو پاکسازی جو کنونی پیرامون اطلاعات نادرست، همین نوع بی اعتنایی است – سهل انگاری – بی دقتی نسبت به رنج دیگران – و همان اشتیاق برای سود بردن از آسیبی که آنها به بار آورده اند، همه به قیمت یکسان جوامع

به هر حال، یک گفتگوی بسیار واقعی و جدی در مورد ویروس، عوارض جانبی آن و واکسن داشته باشید. اما اگر این گفتگو ریشه در علم نداشته باشد، ریشه در واقعیت دارد تاکنون بیش از ۱۵۰۰۰۰۰۰۰ واکسن تزریق شده استو با هدف نهایی حفظ امنیت ما؟ او به سادگی قابل اعتماد نیست آنها قبلاً به ما گفته اند که درآمد آنها برای ما مهمتر از زندگی ما است. اگر همه چیزهایی که به ما گفته می شود را از طریق آن لنز فیلتر کنیم، خوب، چه کسی اهمیت می دهدرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر