مربی الگانس هشت نشانه را نشان می دهد که یک فرد پول جدید “حذف” است


پول ممکن است حرف بزند، اما این بدان معنا نیست که اشراف با شجره نامه ای به هزاران سال پیش و افراد تازه کار به یک زبان صحبت می کنند.

به گفته یک مربی زیبا، از جایی که تعطیلات می‌کنند گرفته تا پول خود را خرج می‌کنند، نشانه‌هایی وجود دارد که افراد را حتی در ثروتمندترین محافل اجتماعی جهان متمایز می‌کند.

آنا بی، که زمان خود را بین آنها تقسیم می کند لندن و ژنو، در جدیدترین او توضیح داده شده است یوتیوب کلیپ نحوه تشخیص پول قدیمی از پول جدید.

او پیشنهاد کرد که افراد پاشنه بلندی که لوگوهای طراحان زیادی بر تن دارند، بی ادبی با کارکنان و خرید از گرایش های زیاد بیشتر از افراد تازه کار هستند، که معمولا «خیلی ظریف نیستند».

در اینجا، فیمیل هشت نشانه آشکار را نشان می دهد که شما را به عنوان افراد تازه کار مشخص می کند.

برای ویدیو به پایین اسکرول کنید

آنا گفت: «استفاده بیش از حد از لوگوهای طراح قطعاً چیزی است که اکثر ما وقتی به کسی فکر می‌کنیم که پول جدید دارد به آن فکر می‌کنیم» (عکس سهام)

آنا گفت: «استفاده بیش از حد از لوگوهای طراح قطعاً چیزی است که اکثر ما وقتی به کسی فکر می‌کنیم که پول جدید دارد به آن فکر می‌کنیم» (عکس سهام)

آنا بی (تصویر)، که زمان خود را بین لندن و ژنو تقسیم می کند، در جدیدترین کلیپ یوتیوب خود توضیح داد که چگونه پول قدیمی را از پول جدید جدا کنید.

آنا بی (تصویر)، که زمان خود را بین لندن و ژنو تقسیم می کند، در جدیدترین کلیپ یوتیوب خود توضیح داد که چگونه پول قدیمی را از پول جدید جدا کنید.

استفاده بیش از حد از لوگو

آنا می‌گوید: «استفاده بیش از حد از لوگوهای طراح قطعاً چیزی است که بیشتر ما وقتی به کسی فکر می‌کنیم که پول جدیدی دارد به آن فکر می‌کنیم. من فکر می کنم پوشیدن لوگو کاملاً خوب است، اما همه چیز به نحوه پوشیدن لوگو بستگی دارد.

تازه‌پول‌ها تمایل دارند که لوگوها را به حدی افراطی برسانند، جایی که لوگوها در چهره‌ی کسی بیش از حد می‌شود و به نوعی ناامیدی را فریاد می‌زند.

من درباره زمانی صحبت می‌کنم که شاید شما لباس‌هایی می‌پوشید که نام تجاری آن مشخص شده باشد. این نام بسیار قابل مشاهده است، بسیار واضح است، بسیار در چشمان شما، یا فرض کنید شما یک لباس چاپی پوشیده اید و همه آن لوگوی هر برندی است که باشد.

در جاهای دیگر، زمانی که بسیاری از آیتم‌های لوگوی مختلف یا اقلام با مارک آشکار را با هم ترکیب می‌کنید، ممکن است کمی ناخوشایند باشد، که زمانی کمی ناپسند می‌شود.

اگر می خواهید لوگو بپوشید، خوب است. آن را کمتر نگه دارید، لازم نیست همه چیز را در لوگوها داشته باشید، شاید فقط یک مورد، بنابراین کمی محتاطانه تر است.’

خرج کردن بی دقت

این کارشناس ظریف گفت: خرج کردن بی دقت بسیار نوپا است.

این کارشناس ظریف گفت: خرج کردن بی دقت بسیار نوپا است. “من معتقدم هر کس باید با پولی که به سختی به دست آورده است هر کاری می خواهد انجام دهد، بنابراین ما اینجا نیستیم که انگشت بگذاریم” (عکس سهام)

خیلی گران به نظر می رسد

آنا گفت: «فکر می‌کنم طبیعی است که بیشتر مردم بخواهند به نظر برسند که لباس‌های باکیفیت در مقابل لباس‌های ارزان می‌پوشند. با این حال، چیزی به عنوان بسیار گران به نظر می رسد [or] بیش از حد ولخرجی

من در مورد زمانی صحبت می‌کنم که غرق در الماس هستید یا خز می‌پوشید، یا این کلاه‌ها و دستکش‌های واقعا بزرگ، و کفش‌های پاشنه‌دار و همه چیز در کنار هم شما را شبیه کلیشه‌ای از یک فرد ثروتمند می‌کند. تقریبا شبیه یک شخصیت کارتونی

پولدارهای جدید تمایل دارند از اقلام افراد ثروتمند بسیار کلیشه ای استفاده کنند – ما در مورد دستبند عشق Cartier صحبت می کنیم، ما در مورد کیف Chanel صحبت می کنیم یا حتی شما تا حدی کیف Birkin را می شناسید و برای مثال ساعت های خاصی را می شناسید.

پوشیدن این وسایل اشکالی ندارد. هیچ اشکالی ندارد که بخواهیم در یک جامعه یا جامعه جا بیفتیم.

این در مورد درک این است که گاهی اوقات مرزی بین ادغام کردن وجود دارد و شما می توانید با آنقدر کلیشه ای به نظر بیایید که فقط یک پول جدید فریاد بزنید، مدعیانه.

کارشناس ظرافت گفت: خرج کردن بی دقت بسیار نوپا است. من معتقدم هر کس باید با پولی که به سختی به دست آورده است هر کاری می خواهد انجام دهد، بنابراین ما اینجا نیستیم که انگشت اتهام را نشان دهیم.

اما یکی از ویژگی‌های ثروت پول جدید این است که در خرج کردن، زیاده‌روی‌تر بودن، واقعاً اهمیت ندادن، فکر کردن، استفاده از پول به گونه‌ای که گویی روی درختان رشد می‌کند، بی‌توجه‌تر باشید.

“در حالی که پول قدیمی، آنها این طرز فکر را دارند که ثروت را به این ترتیب منتقل می کنند [they] باید پول را حفظ کرد تا چیزی برای نسل بعدی باقی بماند.

به این ترتیب، آنها در نحوه خرج کردن خود دقت بیشتری می کنند، حتی اگر مطمئناً چیزهای گران قیمت می خرند. اما آنها بیشتر به کیفیت فکر می کنند تا کمیت.

نوپول‌ها بیشتر به افراط و تفریط می‌پردازند، بیشتر بیشتر، اما این خرج‌های بی‌دقت، واقعاً زیبا نیست.

من می‌توانم بگویم این خیلی پایدار نیست و دو، کمی نابالغ یا تقریباً ناامن است.

“من فکر می کنم بسیار مهم است که با پول خود به جای افراط و تفریط، باهوش باشید، و البته، باید هر چقدر که می خواهید با خود رفتار کنید، اما باهوش بودن شماره یک است و باهوش بودن همیشه مساوی با صدای بلند نیست.”

بخشی از مدار جت ست بودن

مربی ظرافت ادعا کرد که بخشی از مدار جت ست و سفر به تمام نقاط داغ پول بسیار جدیدی است.

من در مورد مقاصد افراد ثروتمند بسیار کلیشه ای صحبت می کنم، فرض کنید به اسکی در کورشول یا آسپن می روید یا در دسامبر به سنت سنت سفر می کنید. Barths، یا در تابستان آن را در جنوب فرانسه است.

یک مدار خاص وجود دارد، یک برنامه تکراری، یک برنامه سالانه، که به ویژه جمعیت پول جدید از آن لذت می برند و آنها به آن سر می زنند.

آنها فقط از نقطه‌ای به نقطه‌ای دیگر سفر می‌کنند و سال به سال پس از آن، کل این مدار را بارها و بارها انجام می‌دهند.

رفتن به این مقاصد ایرادی ندارد، از خودتان لذت ببرید، برای شبکه‌سازی به آنجا بروید، تجربه کسب کنید، اما اگر واقعاً در آن حباب فرو رفته‌اید، فقط باید بدانید که اگر به دنبال پول جدید کلیشه‌ای هستید. ، آنجاست که می خواهید آن را پیدا کنید.

«اگر بیشتر به پول‌های قدیمی علاقه دارید، یا نمی‌دانم، میلیونرها و میلیاردرهای مخفی، اغلب به مقاصد دیگری سفر خواهید کرد که کم‌کلیدتر هستند».

آنا در ادامه افزود: «من فکر می‌کنم طبیعی است که بیشتر مردم بخواهند لباس‌های باکیفیت در مقابل لباس‌های ارزان قیمت می‌پوشند.  با این حال، چیزی به عنوان بسیار گران به نظر می رسد [or] خیلی زیاده‌روی» (عکس سهام)

آنا در ادامه افزود: «فکر می‌کنم طبیعی است که اکثر مردم بخواهند لباس‌های باکیفیت در مقابل لباس‌های ارزان قیمت می‌پوشند.» با این حال، چیزی به عنوان بسیار گران به نظر می رسد [or] خیلی زیاده‌روی» (عکس سهام)

گرفتن عکس با نمادهای وضعیت

پول جدید عاشق گرفتن یک دسته عکس با انواع نمادهای وضعیت مختلف است [and posting them online]آنا گفت.

به عنوان مثال، عکس گرفتن با بطری های شامپاین در یک باشگاه یا فیلمبرداری در حالی که بطری ها به شما نزدیک می شوند، یا عکس گرفتن با ماشین های عجیب و غریب، شاید عکس گرفتن از وسیله نقلیه لوکس خود زمانی که در آن هستید.

او ادامه داد: عکس گرفتن از بازوی شما با تمام دستبندهای زیبایتان یا عکسی از خریدهای عظیم شما. شما واقعاً می توانید ببینید که چقدر پول خرج کرده اید و چقدر بیش از حد تمام شده است. من فکر می کنم این پول بسیار جدیدی برای نشان دادن ثروت است.

چسبیدن به روندها

مربی ظرافت گفت: “پول جدید، آنها روندها را دوست دارند.” آنها به این گرایش‌ها توجه می‌کنند، خواه مد مد روز، اقلام مد روز، سفرهای مد روز، تجربیات مد روز، یا هر روند دیگری که بحث شهر است.

اکنون پول‌های قدیمی سنتی‌تر هستند و واقعاً روی هر چیزی که در حال حاضر جدید است نمی‌پرند، زیرا گرایش‌ها منقضی می‌شوند، گرایش‌ها گاهی اوقات هدر می‌دهند، به خصوص اگر به مد نگاه کنیم.

خرید قایق بادبانی، جت خصوصی و هلیکوپتر

آنا گفت: “اگر زندگی شما قایق بادبانی، جت شخصی، هلیکوپتر و ماشین های عجیب و غریب است، پس زندگی شما بیشتر از پول های قدیمی یا میلیونرهای مخفی است.”

آنها اغلب دوست ندارند برای چنین اقلامی خیلی خرج کنند، شاید فقط گاهی اوقات اما نه به عنوان یک قانون کلی.

بنابراین حتی عکس گرفتن با این آیتم‌ها باعث نمی‌شود که شما را سطح‌تر نشان دهد، بلکه شما را تازه‌تر نشان می‌دهد.

بی ادبی با کارکنان

مربی الگانس گفت: “من فکر می کنم جامعه پول قدیمی در مورد بی ادبی نسبت به کارکنان بسیار خوب است.”

آنها بسیار آموزش دیده اند که هرگز و هرگز نسبت به کارکنان خدماتی بی ادب نباشند، این بخشی از فرهنگ اجتماعی آنهاست، و این چیزی است که اغلب پول های جدید به آن فکر نمی کنند یا نمی دانند.

یا در واقع فکر می کنند برعکس است که حالا پول دارند و می توانند هر کاری که می خواهند انجام دهند.

آنها می توانند هر چقدر که می خواهند بی ادب باشند، می توانند با مردم بی ادب باشند و این همان چیزی است که اشتباه می کند. پس همیشه با مهربانی بخواهید، مخصوصاً کسانی که به شما خدمت می کنند و به شما کمک می کنند، در کنار شما هستند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر