مایک تیندال در مورد این که سردبیر پخش «زشت» است شوخی می کند


مایک تیندال وقتی امروز صبح حاضر شد تا در مورد تور آینده برنامه خود صحبت کند، درباره اینکه مجری “زشت” پادکست راگبی خود بود، شوخی کرد.

بازیکن سابق راگبی انگلیسی ۴۳ ساله در فیلم The Good, the Bad و The Rugby در کنار هم تیمی سابق جیمز هاسکل و مجری تلویزیونی الکس پین بازی می کند.

مایک که با زارا تیندال نوه ملکه ازدواج کرده است، قرار است پادکستر را در یک تور بریتانیا با جیمز و الکس شرکت کند.

او و جیمز به امروز صبح دعوت شدند تا تور آتی را تبلیغ کنند، و همچنین درباره اینکه چرا آنها اغلب در مورد موضوعات غیر راگبی مانند سلامت روان و خانواده بحث می کنند، صحبت کنند.

مایک گفت: «بهترین چیز در مورد پادکست این است که درباره راگبی است، اما ما واقعاً در مورد راگبی صحبت نمی‌کنیم،» و افزود که آنها وارد «جنبه سلامت روان» می‌شوند.

او توضیح داد: «برای افرادی که راگبی را تمام می‌کنند و به زندگی غیرنظامی می‌روند… شما باید بروید [and] شغل دیگری پیدا کنید، که به طور کلی به این معنی است که دوباره از پایین شروع می کنید.

وقتی از بین ۸۷۰۰۰ هوادار یا هر چیز دیگری که در حال تماشای یک بازی بزرگ هستید، بروید و سپس باید از پایین شروع کنید و به سمت بالا بروید، بسیار دشوار است.”

مایک (راست)، که در اینجا با مجریان پادکست جیمز هاسکل (چپ) و الکس پین (مرکز) در تصویر گرفته شده است، درباره اینکه چرا این سه نفر در مورد سلامت روان در برنامه صحبت می کنند صحبت کرده اند.

مایک (راست)، که در اینجا با مجریان پادکست جیمز هاسکل (چپ) و الکس پین (مرکز) در تصویر گرفته شده است، درباره اینکه چرا این سه نفر در مورد سلامت روان در برنامه صحبت می کنند صحبت کرده اند.

ملی پوش سابق انگلیس صبح امروز (تصویر) برای گفتگو در مورد تور آتی The Good, the Bad and the Ugly ظاهر شد.

ملی پوش سابق انگلیس صبح امروز (تصویر) برای گفتگو در مورد تور آتی The Good, the Bad and the Ugly ظاهر شد.

این بازیکن سابق در گذشته در مورد مشکلات سلامت روانی خود پس از بازنشستگی از راگبی صحبت کرده است و در یک ویژه برنامه روز جهانی مرد از Loose Woman ظاهر شده است.

در طول اپیزود در ماه نوامبر، مایک اعتراف کرد که دوران بازنشستگی را «مکانی کاملاً خلوت» می‌دانست.

او گفت: «من ۱۷ سال است که هر سال با ۳۵ تا ۴۰ نفر از بهترین همکارانم سر کار می روم. شما قبلاً با آنها معاشرت می کردید، پسرهای معمولی بودید، و بعد یک روز، از خواب بیدار می شوید و شش ماهگی شما برنامه ریزی نشده است، آنها در یخچال شما نیستند تا همسرتان ببیند.

مثل این است که “من نیازی به بلند شدن از رختخواب ندارم، نیازی به رفتن به باشگاه ندارم.” ناگهان به مکانی کاملاً خلوت تبدیل شد. مهم نیست شغل شما چقدر موفق است.

مایک به مجریان O'Leary و Alison Hammond در This Morning Dermot گفت که بهترین چیز در مورد پادکست این است که

مایک به مجریان سریال This Morning Dermot گفت که بهترین چیز در مورد پادکست این است که “در مورد راگبی است اما ما واقعاً در مورد راگبی صحبت نمی کنیم.”

علاوه بر موضوعات مربوط به سلامت روان، مایک درباره موضوعات دیگری نیز در پادکست صحبت کرده است - مانند خانواده، جایی که او در مورد تولد پسرش لوکاس در قسمت سال گذشته به همکارانش گفت.

علاوه بر موضوعات مربوط به سلامت روان، مایک درباره موضوعات دیگری نیز در پادکست صحبت کرده است – مانند خانواده، جایی که او در مورد تولد پسرش لوکاس در قسمت سال گذشته به همکارانش گفت.

همسر مایک، زارا تیندال، و پسرشان لوکاس (تصویر در ماه مه سال گذشته)، که تولد او در یک قسمت از خوب، بد، و راگبی مورد بحث قرار گرفت.

همسر مایک، زارا تیندال، و پسرشان لوکاس (تصویر در ماه مه سال گذشته)، که تولد او در یک قسمت از خوب، بد، و راگبی مورد بحث قرار گرفت.

در طول بخش امروز، آلیسون هاموند مجری برنامه در مورد “خوب، بد، راگبی” در برنامه پرسید، و همه به اتفاق آرا موافق بودند که الکس مجری برنامه خوب است و جیمز بد است.

مایک به شوخی گفت: “من آنقدر ناامید شدم که فقط راگبی را برای من به ارمغان آورد، که همه آن را واقعاً زشت می دانند، بنابراین حدس می زنم که همین باشد. [that]”.

علاوه بر سلامت روان، سایر موضوعات غیر راگبی که مایک در این برنامه به آن می پردازد شامل خانواده او نیز می شود.

سازنده پادکست، که در خانه خانوادگی در ملک پرنسس آن در پارک گاتکام، در گلاسترشر زندگی می کند، با همسرش زارا سه فرزند دارد – میا هفت ساله، لنا سه ساله و لوکاس تقریباً یک ساله.

او سال گذشته در پادکستی درباره تولد لوکاس صحبت کرد، جایی که او در مورد تولد و همچنین وزن جدید پسرش به همکارانش گفت.

مایک به تازگی ویدیویی را با فالوورهای اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است.  قرقره ای که او را در حال اسکی کردن از کوه نشان می داد، در فلیت وود مک دریمز قرار داشت

مایک به تازگی ویدیویی را با فالوورهای اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. قرقره ای که او را در حال اسکی کردن از کوه نشان می داد، در فلیت وود مک دریمز قرار داشت

این ستاره ورزش در شبکه های اجتماعی خود نیز با هواداران خود باز است زیرا اخیراً ویدیویی از تعطیلات اسکی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است.

حلقه مایک را نشان می‌داد که کت خاکستری و کلاه ایمنی پوشیده بود، در حالی که فلیت‌وود مک‌دریمز روی کلیپ پخش می‌کرد، در حال اسکی کردن از یک شیب بود.

معلوم نیست زارا و بچه های همراهش هم بودند یا نه او در نظری که نشان می‌دهد ممکن است یک سفر دوستان باشد، گفت: “بازگشت به کوهستان عالی است.” اوقات خوش با دوستان عالی!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر