مامان برنامه های غذایی روزانه ۸۷ نفر را برای خانواده های در حال مبارزه فاش می کند


مادر خوب با نوشتن برنامه‌های غذایی با هزینه‌های زندگی مقابله می‌کند، بنابراین والدین سخت‌گیر می‌توانند یک خانواده چهارنفره را با کمتر از ۴ پوند در روز تغذیه کنند – تا مجبور نباشند احساس «فقیر» کنند.

سامانتا وایت، اهل لستر، پس از اینکه متوجه شد دوستان در فیس بوک می‌گویند «پول ندارند» برای تغذیه خانواده‌شان، نگران شد و آنها یک برنامه غذایی هفتگی کامل با بودجه ۸۷ درصدی در روز برای هر نفر تهیه کردند.

اکنون، این زن ۳۱ ساله هر هفته برنامه های غذایی خود را در فیس بوک پست می کند و مملو از پیام های افراد سپاسگزاری است که به ایده های او تکیه کرده اند.

مادر دو فرزند توضیح داد که اگرچه خودش برنامه غذایی سختی را دنبال نمی کند، اما مشتاق کمک به دیگران است و افزود: این وحشتناک است. من بچه هایم را دارم و نمی توانم این احساس را تصور کنم.. نمی توانم تصور کنم که به رختخواب بروم و نمی دانم چگونه به بچه هایم غذا بدهم.

سامانتا وایت، اهل لستر، با نوشتن برنامه‌های غذایی با بحران هزینه‌های زندگی مبارزه می‌کند تا والدین سخت‌گیر بتوانند با کمتر از ۴ پوند در روز به یک خانواده چهارنفره غذا بدهند - تا نیازی به این نداشته باشند.

سامانتا وایت، اهل لستر، با نوشتن برنامه‌های غذایی با بحران هزینه‌های زندگی مبارزه می‌کند تا والدین سخت‌گیر بتوانند یک خانواده چهارنفره را با کمتر از ۴ پوند در روز تغذیه کنند – تا مجبور نباشند احساس «فقیر» کنند.

مادر دو فرزند پس از پیوستن به یک گروه فیس‌بوک که به دنبال ایده‌هایی برای دستور پخت غذا بود، تصمیم گرفت شروع به نوشتن برنامه‌های غذایی کم‌هزینه کند.

سامانتا می‌گوید: «پستی از دختری منتشر شد که می‌گفت ۲۰ پوند برای ۹ روز با شوهر و نوزادش دارد.

مردم در مورد گزینه های غذایی مختلف نظر دادند که مفید بود اما او در مضیقه بود.

فکر می‌کردم اگر مرور کنم و لیستی از چیزهایی که می‌خرم برای درست کردن وعده‌های غذایی مختلف و می‌توانم یک برنامه غذایی با قیمت ۱۸ پوند تهیه کنم، می‌توانم کمک کنم و او به من پیام داد و گفت که چقدر سپاسگزار است.

اکنون، این مرد 31 ساله هر هفته برنامه های غذایی اقتصادی را در فیس بوک پست می کند و شامل دستور العمل هایی برای پنکیک (تصویر) و کاری است.

اکنون، این مرد ۳۱ ساله هر هفته برنامه های غذایی اقتصادی را در فیس بوک پست می کند و شامل دستور العمل هایی برای پنکیک (تصویر) و کاری است.

فهرست خرید هفتگی سامانتا و برنامه غذایی برای افراد دارای بودجه

لیست خرید هفتگی برای یک خانواده چهار نفره با بودجه ۲۵ پوندی

مرغ: ۲.۶۶ پوند

بیکن: ۱.۲۵ پوند

گوشت چرخ کرده: ۱.۷۹ پوند

۲۰ سوسیس: ۱ پوند

۲.۵ کیلوگرم سیب زمینی: ۸۹ p

هویج: ۴۰ بعد از ظهر

کلم بروکلی: ۴۹ بعد از ظهر

سبزیجات سرخ شده: ۱ پوند

سس Dragon Blue Dragon: 49p

نودل تخم مرغ: ۸۷ بعد از ظهر

اسپاگتی: ۲۰ صبح

پاستا: ۲۹ بعد از ظهر

سس کوفته گوجه فرنگی و ریحان: ۶۵ پ

۳ قوطی لوبیا: ۶۶ پ

گرانول سوپ: ۳۰ بعد از ظهر

آرد ساده: ۴۵

۱۵ تخم مرغ: ۱.۱۸ پوند

شیر ۶ پیمانه: ۱.۶۰ پوند

۴۰۰ گرم پنیر: ۱.۷۹ پوند

کاهو: ۴۳ پ

گزینه: ۴۳ ص

گوجه گیلاسی: ۴۸ بعد از ظهر

پیاز: ۱۰ شب

دوست دارد دو تا را بپزد: ۷۲ بعد از ظهر

نان برگر: ۷۰ بعد از ظهر

۹ عدد مینی مافین: ساعت ۳۷ بعد از ظهر

کراکر: ۳۹ ص

غلات: ۶۵ ص

کره: ۶۵ ص

ساعت کاری: ۲۸ شب

گوشت خوک: ۳۹ بعد از ظهر

نان سیر: ۳۲ بعد از ظهر

مجموع = ۲۴.۴۱ پوند

برنامه غذایی هفتگی

صبحانه

 • نان تست با کره و مربا
 • پای با کره / مربا / پنیر
 • غلات شیر

ناهار

 • ساندویچ پنیر / نان تست
 • کراکر پنیر
 • غلات روی نان
 • سالاد پاستا

شام

 • یکشنبه: مرغ کباب، سیب زمینی، یورکشایر خانگی، هویج، کلم بروکلی و سس
 • دوشنبه: مرغ سرخ شده با رشته و سس
 • سه شنبه: بیکن، تخم مرغ سرخ شده، لوبیا، سوسیس
 • چهارشنبه: کوفته، پاستا و نان سیر
 • پنجشنبه: سوسیس، پوره، هویج و آبگوشت
 • جمعه: املت پنیر با سالاد
 • شنبه: Fakeaway – همبرگر و قاچ خانگی

لیست خرید هفتگی برای دو بزرگسال با بودجه ۲۰ پوند

شش وعده پای مرغ: ۱.۷۹ پوند

گوشت چرخ کرده: ۱.۵۹ پوند

۲۰ سوسیس: ۱ پوند

سیب زمینی ۲.۵ کیلوگرم: ۸۹ پ

هویج: ۲۸ بعد از ظهر

کلم بروکلی: ۴۷ ص

پیاز: ۵۰ بعد از ظهر

نخود فرنگی منجمد: ۵۵ بعد از ظهر

آرد ساده: ۴۹ پ

آبگوشت: ۷۹

گوشت خوک: ۳۹ بعد از ظهر

پاستا: ۲۹ بعد از ظهر

گوجه فرنگی خرد شده: ۲۲ بعد از ظهر

رب گوجه فرنگی: ۳۱ بعد از ظهر

نان سیر: ۳۲ بعد از ظهر

حبوبات: ۲۲ بعد از ظهر

حلقه اسپاگتی ۲ بسته: ۲۶ پ

حبوبات: ۳۰ بعد از ظهر

۱۵ تخم مرغ: ۱.۱۸ پوند

چهار پیمانه شیر: ۱.۱۵ پوند

کوسکوس سبزی: ۳۵ بعد از ظهر

کاهو: ۴۳ پ

گزینه: ۴۳ ص

گوجه گیلاسی: ۴۸ بعد از ظهر

دو قرص نان: ساعت ۷۲ بعد از ظهر

پنکیک کوچک: ۲۵ بعد از ظهر

کره: ۶۹ ص

ساعت کاری: ۲۸ شب

گوشت خوک: ۷۹ ص

کورن فلکس: ۵۵ پ

مجموع: ۱۸.۷۶ پوند

برنامه غذایی هفتگی

صبحانه

 • غلات شیر
 • نان تست با کره/مربا
 • پنکیک کوچک با کره/مربا
 • ساندویچ سوسیس

ناهار

 • حلقه اسپاگتی روی نان تست
 • ساندویچ گوشت خوک
 • ساندویچ تخم مرغ
 • تخم مرغ های همزده روی نان تست
 • سالاد پاستا

شام

 • ران مرغ، سیب زمینی کبابی، پودینگ خانگی یورکشایر، هویج، بروکلی و آبگوشت
 • پاستا بولونی با نان سیر
 • سوسیس، پوره، نخود و آبگوشت
 • مرغ، لوبیا و لوبیا خانگی
 • وزغ در سوراخ با نخود، هویج و آبگوشت
 • فلفل قرمز روی یک ژاکت سیب زمینی
 • کوسکوس مرغ، سبزیجات و سالاد

من بیشتر و بیشتر پست های مربوط به افرادی که پول ندارند دیده ام.

او بسیار سپاسگزار بود و فکر می کرد که می تواند آن شب بخوابد زیرا می دانست که می تواند به نوزادش غذا بدهد. این نباید برای هیچکس در این کشور واقعیت داشته باشد.

من وعده‌های غذایی معمولی مانند پای کلبه، بولونیز و کاری را در نظر می‌گیرم و همیشه گزینه شام ​​کباب را در نظر می‌گیرم زیرا این چیزی است که برای خانواده‌ام درست می‌کنم و خانواده‌های معمولی باید بخورند.

آنها نباید احساس فقر کنند.

مادر دو فرزند پس از پیوستن به یک گروه فیس‌بوک که به دنبال ایده‌هایی برای دستور پخت غذا بود، تصمیم گرفت برنامه‌های غذایی ارزان‌قیمتی بنویسد (تصویر، یک برنامه غذایی خانوادگی ۲۵ پوندی)

مادر دو فرزند پس از پیوستن به یک گروه فیس‌بوک که به دنبال ایده‌هایی برای دستور پخت غذا بود، تصمیم گرفت برنامه‌های غذایی ارزان‌قیمتی بنویسد (تصویر، یک برنامه غذایی خانوادگی ۲۵ پوندی)

سامانتا دو تا سه ساعت در هفته را صرف گشتن در وب سایت های سوپرمارکت می کند، هر کالا را با دقت انتخاب می کند و هزینه را محاسبه می کند.

با این حال، سامانتا، که یک گروه بازی را اداره می‌کند، اعتراف کرد که خودش برنامه‌ها را دنبال نمی‌کند، زیرا اقلام مارک دار را انتخاب می‌کند و حتی هنگام خرید برای خانواده‌اش بودجه نمی‌دهد – هرچند او این را اعتراف کرد.

اگرچه سامانتا خودش اقلام مارک دار را انتخاب می‌کند، اما به هر کسی که از برنامه غذایی او استفاده می‌کند توصیه می‌کند که به محدوده ارزش سوپرمارکت پایبند باشد تا پول خود را حتی بیشتر کند.

لیست های پیشنهادی خرید هفتگی شامل مرغ کامل به قیمت ۲.۶۶ پوند، بسته های گوشت چرخ کرده با قیمت ۱.۷۹ پوند، ۲۰ سوسیس با قیمت ۱ پوند و پاستا با قیمت ۲۰ پوند است.

برنامه غذایی او شامل وافل خانگی، بولونی، سالاد ماکارونی و ساندویچ ژامبون است که برخی از آنها کمتر از 20 پوند هستند (تصویر)

برنامه غذایی او شامل وافل خانگی، بولونی، سالاد ماکارونی و ساندویچ ژامبون است که برخی از آنها کمتر از ۲۰ پوند هستند (تصویر)

برنامه غذایی او شامل پنکیک خانگی، بولونیس، سالاد پاستا و ساندویچ ژامبون است و از ۲۰ پوند در هفته تا ۲۵ پوند در هفته برای یک خانواده چهار نفره متغیر است.

دسرها عبارتند از Angel Delight برای ۵۵p، ۱۲ ماست سیب زمینی سرخ شده برای ۷۳p، یا حتی بسته های ارزان تر برنج میلک شیک با تنها ۲۰p.

از زمانی که برنامه‌هایش را به اشتراک گذاشت، او گفته است که غرق پیام‌های تشکر شده است و از او خواسته شده است که افکارش را در سایر گروه‌های فیسبوک به اشتراک بگذارد.

سامانتا گفت: وقتی وقت داشته باشم این کار را انجام می دهم. دخترم دوست دارد وقتی می‌خوابد روی تختش بنشینم، پس من این کار را انجام می‌دهم.

مادر دو فرزند گفت که دو یا سه ساعت وقت صرف برنامه‌ریزی غذا برای غریبه‌ها به صورت آنلاین می‌کند

مادر دو فرزند گفت که دو یا سه ساعت وقت صرف برنامه‌ریزی غذا برای غریبه‌ها به صورت آنلاین می‌کند

من با ارسال پست به یک گروه در فیس بوک شروع کردم و سپس از طریق صفحات دیگر با من تماس گرفتم و از من خواستند که در دو گروه دیگر پست بگذارم تا اینکه در مجموع حدود ۱۰۰۰ پاسخ دریافت کردم.

“تلفن من کمی عصبانی می شود. سعی می کنم آن را بخوانم و اکثریت از آنها سپاسگزار هستند و یک نفر می گوید هیچ شیرینی در برنامه غذایی وجود ندارد.

“من همیشه می گویم که عالی است اگر کسی چیزهای بیشتری برای اضافه کردن داشته باشد یا به آنها می گویم که اگر می توانند کار بهتری انجام دهند، باید لیست خود را به شیوه ای طعنه آمیز به اشتراک بگذارند. اگرچه مردم منفی نگر نیستند.

ممکن است چند ساعت طول بکشد. من معمولاً به سایت آلدی می روم و یک مغازه را کنار هم می گذارم زیرا برای خرید نیاز به تلاش زیادی است.

در حالی که سامانتا اعتراف کرد که خودش برنامه‌های غذایی را دنبال نمی‌کند، اما گفت که خوشحال است که با قبض‌های بالای غذا به دیگران کمک می‌کند.

در حالی که سامانتا اعتراف کرد که خودش برنامه‌های غذایی را دنبال نمی‌کند، اما گفت که خوشحال است که با قبض‌های بالای غذا به دیگران کمک می‌کند.

اگر بودجه شما محدود است، زمانی برای سفر به فروشگاه های مختلف ندارید.

بسیاری از پیشنهادات چیزهایی مانند ناگت مرغ هستند زیرا خوب است که یک روز سرگرم کننده داشته باشید اما در تمام هفته آن را نمی خواهید.

من هر روز برای بچه هایم آشپزی می کنم چون عاشق آشپزی هستم.

“مردم به من پیامک دادند و گفتند خیلی ممنونم و برنامه غذایی واقعا مفید است.”

در همین حال، سامانتا گفت: من خودم برنامه ها را دنبال نمی کنم، مجبورم.

من نمی گویم خوش شانس هستم، اما حتی بودجه هم ندارم، فقط به فروشگاه می روم و خرید می کنم.

کاربران شبکه‌های اجتماعی چنان مبهوت برنامه‌های غذایی مفید سامانتا شدند که بسیاری بخش نظرات را برای مادر دو فرزند ستایش کردند.

کاربران شبکه‌های اجتماعی چنان مبهوت برنامه‌های غذایی مفید سامانتا شدند که بسیاری بخش نظرات را برای مادر دو فرزند ستایش کردند.

من برای وعده های غذایی و آنچه که می خوریم برنامه ریزی می کنم اما قیمت ها را نمی نویسم زیرا نیازی به این کار ندارم.

من نمی خواهم مردم فکر کنند که همه چیز خوب است، و من این کار را برای دیگران خوب انجام می دهم در حالی که خودم این کار را انجام نمی دهم.

من این نوع چیزها را می پزم، اما نه در محدوده ارزش ها، بنابراین فکر می کنم کمی ریاکارانه است. من این کار را انجام می دهم زیرا مردم آن را مفید می دانند.

وقتی برای انجام آن وقت پیدا کنم، این کار را انجام می دهم زیرا خوب بودن برای شما هزینه ای ندارد. اگر می توانید به کسی کمک کنید، انجام دهید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر