مادر خلاق فاش می‌کند که چگونه مجموعه‌ای از صندلی‌های چرمی خراب را نجات داده است – فقط ۶۸ پوند خرج کرده است.


مادر خلاقی که مجموعه‌ای از صندلی‌های چرمی را که پس از نوشتن روی آن‌ها توسط پسرش خراب شده بود، تغییر شکل داد، فاش می‌کند که چگونه تنها ۶۸ پوند و یک ساعت برای بالا بردن آنها هزینه کرده است.

  • الی ایوانز، ۳۵ ساله، اهل لیورپول، پس از اینکه پسرش روی صندلی‌ها خط می‌زند، صندلی‌ها را بالا می‌برد.
  • او به جای تعویض آنها، با پوشاندن مجدد آنها در پارچه عروسکی، پول نقد پس انداز کرد
  • کل دگرگونی با استفاده از منابع تهیه شده از Dunelm فقط ۶۸ پوند هزینه داشت


وقتی یک مادر دو فرزند متوجه شد که پسرش روی صندلی‌های چرمی‌اش خط خطی کرده است، به جای خرید یک ست جدید به قیمت صدها پوند، تصمیم گرفت خودش آنها را تغییر دهد.

الی ایوانز، ۳۵ ساله، رادیوگرافی از لیورپول، تصمیم گرفت صندلی ها را با مواد عروسکی مدرن از Dunelm دوباره بپوشاند و فقط ۶۸ پوند برای پارچه خرج کرد.

Latest Deals گزارش داد که الی در یک گروه فیس بوک DIY نوشت: «من اخیراً یک خانه خریده ام و اتفاقاً پسرم فقط روی صندلی های چرمی ما خط خطی کرده است.

قبل از اینکه بفهمم می‌خواهم صندلی‌ها را نجات بدهم، پروژه‌های کوچکی برای افزایش دوچرخه‌سواری انجام داده‌ام.

ویران شده: مبل های الی ایوانز پس از اینکه پسرش با قلم روی آن ها خط خطی کرد از بین رفت.  او تصمیم گرفت به جای اینکه صدها نفر را برای وسایل جدید خرج کند، خودش آنها را بالا ببرد

ویران شده: مبل های الی ایوانز پس از اینکه پسرش با قلم روی آن ها خط خطی کرد از بین رفت. او تصمیم گرفت به جای اینکه صدها نفر را برای وسایل جدید خرج کند، خودش آنها را بالا ببرد

تبدیل شده: الی روکش صندلی مبل عروسکی را از Dunelm کشف کرد و هر کدام را به قیمت 30 پوند و یک روکش صندلی پا به قیمت 8 پوند خرید.  او پارچه را با استفاده از یک تفنگ منگنه به صندلی ها وصل کرد

تبدیل شده: الی روکش صندلی مبل عروسکی را از Dunelm کشف کرد و هر کدام را به قیمت ۳۰ پوند و یک روکش صندلی پا به قیمت ۸ پوند خرید. او پارچه را با استفاده از یک تفنگ منگنه به صندلی ها وصل کرد

الی (تصویر) نشان داد که توانایی های خلاقانه طبیعی خود را از مادرش که یک خیاط است، نشان داد و در پروژه دوچرخه سواری صندلی به او کمک کرد.

الی (تصویر) نشان داد که توانایی های خلاقانه طبیعی خود را از مادرش که یک خیاط است، نشان داد و در پروژه دوچرخه سواری صندلی به او کمک کرد.

به علاوه آنها صندلی های چرمی باکیفیت هستند و دور انداختن آن ها شرم آور بود.

«بعد از جستجوی آنلاین ایده‌ها، روکش‌های صندلی مبل عروسکی از Dunelm را کشف کردم و آنها بسیار سبک من هستند، بنابراین آنها را خریدم. هر کدام ۳۰ پوند قیمت داشتند.

من همچنین کف پا را دوباره پوشاندم که با روکش صندلی عروسکی انجام شد که ۸ پوند بود، بنابراین در مجموع ۶۸ پوند هزینه داشت.

به گفته الی، روند پوشاندن مجدد صندلی ها حدود یک ساعت طول کشید. تنها وسیله‌ای که او برای چسباندن روکش‌های جدید استفاده می‌کرد، یک تفنگ اصلی اثاثه یا لوازم داخلی بود.

او ادامه داد: مجموعه روکش صندلی دارای یک پد صندلی جداگانه و سپس روکش صندلی است که بازوها به داخل آن دوخته شده است.

علیرغم اینکه خط‌هایی که مبل‌های چرمی را خراب می‌کرد، الی فکر می‌کرد که این مبل‌ها بسیار باکیفیت و بسیار خوب هستند و نمی‌توان آن‌ها را هدر داد.

علیرغم اینکه خط‌هایی که مبل‌های چرمی را خراب می‌کرد، الی فکر می‌کرد که این مبل‌ها بسیار باکیفیت و بسیار خوب هستند و نمی‌توان آن‌ها را هدر داد.

الی با استفاده از یک تفنگ منگنه، پد صندلی و صندلی را جداگانه پوشاند و سپس دوباره منگنه کرد تا از محکم بودن پارچه مطمئن شود.  او این فرآیند را

الی با استفاده از یک تفنگ منگنه، پد صندلی و صندلی را جداگانه پوشاند و سپس دوباره منگنه کرد تا از محکم بودن پارچه مطمئن شود. او این فرآیند را “نسبتا آسان” توصیف کرد

پوشش بسیار بزرگ و گشاد است، بنابراین آن را روی بازوها و پشت قرار دادم.

وقتی خوشحال شدم، آن را به صندلی منگنه زدم، پارچه اضافی را زیر صندلی کشیدم و پارچه را منگنه کردم تا صاف و محکم شود.

مادرم که یک خیاط است به من کمک کرد تا این کار را انجام دهم و این کار نسبتاً آسانی بود.

من برای ذخیره صندلی ها احساس خوبی دارم و از آنجایی که به تازگی به خانه جدیدی نقل مکان کرده ام، این باعث شد که پول خرج نکنم برای مبلمان جدید که بسیار عالی است.

«نکته من برای هرکسی که در حال ارتقاء اثاثه یا لوازم داخلی است، این است که یک اسلحه اصلی اثاثه یا لوازم داخلی خوب تهیه کند و کمک بگیرد.

“بافت پارچه نیز به شما کمک کرد زیرا نمی توانید ببینید کجا منگنه کرده ام، بنابراین چیزی با بافت یا طرح نیز خوب است!”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر