مادربزرگ ۸۲ ساله پس از ۸۰ سال بازدید از یک هتل به عنوان وفادارترین مهمان بریتانیا شناخته شد.


یک مادربزرگ پس از ۸۰ سال بازگشت به همان هتل، وفادارترین مهمان بریتانیا لقب گرفت.

آن دان، ۸۲ ساله، برای اولین بار در سال ۱۹۴۲، در سن دو سالگی، از هتل سه ستاره Colwall Park در مالورن، ورسسترشر دیدن کرد و از آن زمان تقریباً هر سال، گاهی اوقات چندین بار در سال، به این هتل باز می‌گردد.

مادربزرگ هفت فرزند، که در لیچفیلد، استافوردشایر، در ۶۲ مایلی هتل ۲۰۰ پوندی در شب زندگی می‌کند، ابتدا با پدرش که در دهه ۱۹۴۰ به عنوان حسابدار هتل کار می‌کرد، به دیدار رفت و سپس این سنت را با همسرش ادامه داد. جان، تقریباً ۶۰ سال تا زمان مرگش در سال گذشته. اکنون او با دختر و توله سگش، برونته، به دیدن می آید.

آنه، که تخمین می‌زند در طول عمرش ۲۰۰۰۰ پوند برای اقامت در هتل خرج کرده است، گفت: «ما برای هر تعطیلات، از کریسمس تا عید پاک و حتی تعطیلات تابستانی می‌رفتیم.

این ارزش واقعی برای پول است و ما دوست داریم هر سال به آنجا برگردیم. مکان خانه من دور از خانه است. من فقط دوست دارم آنجا بمانم.

این هتل در سال ۱۹۰۴ توسط مالک میدان مسابقه رولند کیو-براون ساخته شد، که می خواست یک خلوتگاه زیبای کشوری برای صاحبان اسب های مسابقه در کول وال گرین، یک کورس مجاور که در سال ۱۹۳۹ بسته شد، ساخته شود.

تصور می شود که در اوایل دهه ۱۹۴۰، زمانی که آن برای اولین بار از آن بازدید کرد، متعلق به خانواده اسکات-بوون بود که تا زمان بسته شدن آن در زمان جنگ، آن را نیز اداره می کردند.

اکنون این هتل متعلق به هتلداران مستقل هلن راجرز و هو واتسون است که در سال ۲۰۱۴ کسب و کار را از خانواده لویت تحویل گرفتند.

مهمان وفادار: آن دان، 82 ساله، در تصویر، اولین بار در سال 1942، در دو سالگی از هتل سه ستاره Colwall Park در Malvern، Worcestershire بازدید کرد و از آن زمان تقریباً هر سال به آنجا باز می گردد.

مهمان وفادار: آن دان، ۸۲ ساله، در تصویر، اولین بار در سال ۱۹۴۲، در دو سالگی از هتل سه ستاره Colwall Park در Malvern، Worcestershire بازدید کرد و از آن زمان تقریباً هر سال به آنجا باز می گردد.

خاطرات دوست داشتنی: مادربزرگ هفت فرزندی که قبلاً با والدین خود به ملاقات می رفت و اکنون با دخترش می رود، تخمین می زند که در مجموع 20000 پوند برای اقامت در هتل خرج کرده است.  در تصویر، آن (سمت راست) در هتل به عنوان یک دختر کوچک با پدر حسابدار و خواهر نوزادش

خاطرات دوست داشتنی: مادربزرگ هفت فرزندی که قبلاً با والدین خود به ملاقات می رفت و اکنون با دخترش می رود، تخمین می زند که در مجموع ۲۰۰۰۰ پوند برای اقامت در هتل خرج کرده است. در تصویر، آن (سمت راست) در هتل به عنوان یک دختر کوچک با پدر حسابدار و خواهر نوزادش

خانه دور از خانه: آن در لیچفیلد، استافوردشایر، حدود 62 مایلی از هتل 200 پوندی در شب زندگی می کند، تصویر امروز

خانه دور از خانه: آن در لیچفیلد، استافوردشایر، حدود ۶۲ مایلی از هتل ۲۰۰ پوندی در شب زندگی می کند، تصویر امروز

خاطرات دوران کودکی: هتل Colwall Park، در اواخر دهه 1950، همانطور که آن در کودکی آن را می دید.

خاطرات دوران کودکی: هتل Colwall Park، در اواخر دهه ۱۹۵۰، همانطور که آن در کودکی آن را می دید.

آن به یاد می آورد که وقتی دختر جوانی بود از احساس خانوادگی هتل لذت می برد.

ساختمان ساختگی تودور از زمانی که بیش از ۱۰۰ سال پیش ساخته شد، به سختی از نظر ظاهری تغییر کرده است.

آنه ادامه داد: خانواده ای که هتل را اداره می کردند پسری همسن و سال من داشتند، بنابراین وقتی در هتل اقامت می کردم همیشه دوستی داشتم که با او بازی کنم.

من خیلی جوان بودم که نمی‌توانستم تأثیر جنگ را کاملاً درک کنم، اما چیزی که می‌توانم به خاطر بیاورم این است که خانواده همیشه بسیار استقبال می‌کردند و هر دیداری را برای خانواده ما بسیار ویژه می‌کردند.

یادم می‌آید یک دفتردار آنجا بود به نام میس مک که پدرم از نزدیک با او کار می‌کرد. دفترهای قدیمی هنوز در هتل نگهداری می شوند.

آخرین باری که بازدید کردم نگاهی انداختم و آنها را به نمایش گذاشته اند. این یک سفر فوق العاده به خط حافظه بود.

هدف ساخت: گاری‌های اسب کشیده خارج از هتل، که در اوایل دهه 1900 ساخته شد.  این کارت پستال تاریخ ندارد

هدف ساخت: گاری‌های اسب کشیده خارج از هتل، که در اوایل دهه ۱۹۰۰ ساخته شد. این کارت پستال تاریخ ندارد

تقریباً بدون تغییر: این هتل در سال 1904 توسط مالک میدان مسابقه رولند کیو-براون ساخته شد، که می خواست یک خلوتگاه کشوری برای صاحبان اسب های مسابقه در Colwall Green مسابقه دهند، یک میدان مسابقه در نزدیکی که در سال 1939 بسته شد. در بالا، هتل در دهه 1920 است.

تقریباً بدون تغییر: این هتل در سال ۱۹۰۴ توسط مالک میدان مسابقه رولند کیو-براون ساخته شد، که می خواست یک خلوتگاه کشوری برای صاحبان اسب های مسابقه در Colwall Green مسابقه دهند، یک میدان مسابقه در نزدیکی که در سال ۱۹۳۹ بسته شد. در بالا، هتل در دهه ۱۹۲۰ است.

تاریخی: این هتل در ابتدا برای خدمات رسانی به زمین مسابقه پارک کول وال ساخته شد، در تصویر، زمانی که یک نقطه داغ مسابقه در وست میدلندز بود.  این میدان مسابقه با شروع جنگ جهانی دوم بسته شد.  این سایت در حال حاضر زمین کشاورزی است

تاریخی: این هتل در ابتدا برای خدمات رسانی به زمین مسابقه پارک کول وال ساخته شد، در تصویر، زمانی که یک نقطه داغ مسابقه در وست میدلندز بود. این میدان مسابقه با شروع جنگ جهانی دوم بسته شد. این سایت در حال حاضر زمین کشاورزی است

آغاز فروتن: روزهای اولیه هتل، در یک عکس بدون تاریخ ثبت شده است که نشان می دهد چقدر کمی تغییر کرده است.

آغاز فروتن: روزهای اولیه هتل، در یک عکس بدون تاریخ ثبت شده است که نشان می دهد چقدر کمی تغییر کرده است.

جشن: این هتل بیش از 100 سال در مرکز جامعه محلی باقی مانده است.  در تصویر بالا، دانش‌آموزان و افراد خوش‌گذرانی از کنار هتل کول وال پارک (که در پس‌زمینه دیده می‌شود) به عنوان بخشی از جشن‌های جوبیل نقره‌ای پادشاه جورج پنجم در سال 1936 رژه می‌روند.

جشن: این هتل بیش از ۱۰۰ سال در مرکز جامعه محلی باقی مانده است. در تصویر بالا، دانش‌آموزان و افراد خوش‌گذرانی از کنار هتل کول وال پارک (که در پس‌زمینه دیده می‌شود) به عنوان بخشی از جشن‌های جوبیل نقره‌ای پادشاه جورج پنجم در سال ۱۹۳۶ رژه می‌روند.

غرق در تاریخ: عیاشی در خارج از هتل Colwall Park، در سمت چپ، در جشن نقره ای پادشاه جورج پنجم در سال 1936

غرق در تاریخ: عیاشی در خارج از هتل Colwall Park، در سمت چپ، در جشن نقره ای پادشاه جورج پنجم در سال ۱۹۳۶

عصر جدید: هتل Colwall Park، درست، در دهه 1950 بدون تغییر باقی ماند، زمانی که آن به عنوان یک زن جوان به بازدید ادامه داد.

عصر جدید: هتل Colwall Park، درست، در دهه ۱۹۵۰ بدون تغییر باقی ماند، زمانی که آن به عنوان یک زن جوان به بازدید ادامه داد.

مقصد تعطیلات: بازدیدکنندگان در این عکس در سال 1959 که در صفحه فیس بوک هتل به اشتراک گذاشته شده است، به هتل کول وال پارک می رسند.

مقصد تعطیلات: بازدیدکنندگان در این عکس در سال ۱۹۵۹ که در صفحه فیس بوک هتل به اشتراک گذاشته شده است، به هتل کول وال پارک می رسند.

کریسمس در هتل همیشه خیلی خاص بود. آنها کل هتل را با تزئینات جشن زیبا کردند، و به ویژه، سالن رقص قدیمی برای تماشای جادویی بود.

تیم یک جشن کریسمس برای بچه ها ترتیب می داد، جایی که بچه های محلی و بچه های بازدید کننده همگی دعوت شده بودند.

یک سال، برای شب سال نو، وظیفه من این بود که از خواهر کوچکم مراقبت کنم، او هفت سال از من کوچکتر است. پدر و مادرم او را مانند یک پری کوچک پوشانده بودند و من مجبور شدم او را روی سورتمه بکشم. من در طول این سالها خاطرات زیادی دارم.’

آن سالهای خوشی را در هتل با همسرش جان گذراند که در سال ۱۹۶۳ با او ازدواج کرد. پس از مرگ او در ژوئن ۲۰۲۱، آن به همراه دخترش اما، ۵۳ ساله، و توله سگ برونته، به دیدارش ادامه داد.

وی ادامه داد: شوهرم در ژوئن سال گذشته فوت کرد اما ما همچنان به هتل می رویم اما اکنون با دخترم.

سنت: آن به همراه همسرش جان، که در تصویر در تپه‌های مالورن دیده می‌شود، از هتل دیدن کرد.  این زوج از سال 1963 تا زمان مرگ او در ژوئن 2021 ازدواج کردند

سنت: آن به همراه همسرش جان، که در تصویر در تپه‌های مالورن دیده می‌شود، از هتل دیدن کرد. این زوج از سال ۱۹۶۳ تا زمان مرگ او در ژوئن ۲۰۲۱ ازدواج کردند

مورد علاقه خانواده: اکنون آن به همراه دخترش اِما، در تصویر، و توله سگش از هتل دیدن می کند

مورد علاقه خانواده: اکنون آن به همراه دخترش اِما، در تصویر، و توله سگش از هتل دیدن می کند

خلوتگاه خیره کننده: امروز Colwall Park یک هتل بوتیک با اتاق های مجلل و مجهز است مانند اتاق بالا

خلوتگاه خیره کننده: امروز Colwall Park یک هتل بوتیک با اتاق های مجلل و مجهز است مانند اتاق بالا

محیط دنج: این هتل دارای یک رستوران روستایی با آتش خروشان و جزئیات چوب تیره است.

محیط دنج: این هتل دارای یک رستوران روستایی با آتش خروشان و جزئیات چوب تیره است.

محل برگزاری عروسی: پارک کول وال نیز میزبان مراسم عروسی است.  عروس و دامادها از اتاق خواب هایی مانند اتاق خواب استفاده می کنند

محل برگزاری عروسی: پارک کول وال نیز میزبان مراسم عروسی است. عروس و دامادها از اتاق خواب هایی مانند اتاق خواب استفاده می کنند

یکی از با ارزش ترین خاطرات من زمانی است که از سالن رقص ادوارد بازدید کردم و در هشت سالگی با هنرمندی به نام Dame Laura Knight ملاقات کردم.

او پس از مرگ شوهرش به هتل نقل مکان کرده بود. زمان کریسمس بود و والدینم یک کتاب امضا به من داده بودند، بنابراین وقتی دام لورا را دیدم، از او خواستم کتاب را برای من امضا کند.

گنج شخصی: آن نقاشی ای را که توسط Dame Laura Knight برای او در هتل انجام شده بود نگه داشت

گنج شخصی: آن نقاشی ای را که توسط Dame Laura Knight برای او در هتل انجام شده بود نگه داشت

او کتاب امضای من را گرفت و پشت میز اتاق نشست و با خودکاری که روی میز بود، تصویر یک دلقک را برایم ترسیم کرد. من در کنار او ایستادم و او را تماشا کردم که این کار را انجام داد، فوق العاده بود، و من هنوز هم امروز این عکس را در اتاق نشیمنم قاب کرده ام.

سالها بعد، آن نامه ای به دام لورا که در سال ۱۹۷۰ در سن ۹۲ سالگی درگذشت، نوشت و این زوج دوستی خود را تجدید کردند.

آنه افزود: «سال‌ها بعد داشتم درباره او می‌خواندم، و این باعث شد که برایش بنویسم.

او در آن زمان در سن بسیار بالا بود، و من فقط می‌خواستم به او یادآوری کنم که چقدر از تصویری که او برای من کشیده بود خوشحالم و اینکه من هنوز آن را در تمام آن سال‌ها داشتم.

“او به من نوشت و گفت که او این دختر کوچک را که ایستاده بود با تماشای نقاشی او به یاد می آورد، بنابراین این خاطره بسیار خوشحال کننده ای است که من از زمان حضورم در پارک کول وال برایم گرامی داشته ام.”

آن از قبل برای اقامت در هتل مورد علاقه خود در عید پاک رزرو کرده است.

او افزود: مهم نیست که چند بار به پارک کول وال رفته‌ام، همیشه منتظر اقامتم هستم.

یکی از سخنگویان هتل گفت: “به عنوان طولانی ترین مهمان بازگشته هتل، پارک Colwall بخشی جدایی ناپذیر از زندگی او بوده است که او در طول سالیان متمادی با دوستان و خانواده به اشتراک گذاشته است.”

او از طریق به اشتراک گذاشتن سفرهای خود با فرزندانش در سال‌های آخر زندگی، گرمی را که هنگام بازدید از پارک کول وال با عزیزانش احساس می‌کند و اکنون با توله سگ جدیدش نیز پخش می‌کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر