لوسی واتسون ، ستاره ساخت چلسی با دوست پسر خود جیمز دانمور ازدواج کرد


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق پیوندهای خاصی در این مقاله کمیسیون دریافت می کنیم.

 • لوسی واتسون ستاره ساخت چلسی با دوست پسر خود جیمز دانمور در یک مراسم مخفی زیبا ازدواج کرد.

  لوسی واتسون ، ستاره ساخت چلسی تأیید کرد که با دوست پسر خود جیمز دانمور در یک مراسم مخفی در جزیره ای زیبا در یونان ازدواج کرده است.

  ستاره واقعی در سپتامبر سال گذشته در حالی که در تعطیلات در یونان بود با دوست پسر قدیمی جیمز دانمور نامزد کرد.

  این زوج برای اولین بار در مجموعه Made in Chelsea ملاقات کردند و در سال 2015 ، قبل از خرید اولین خانه مشترک خود در سال 2017 ، با یکدیگر آشنا شدند.

  و اکنون لوسی تأیید کرده است که آنها با هم ازدواج کرده اند و عکس سیاه و سفید زیبایی از بوسیدن او و همسرش در کنار دریا بارگذاری کرده اند ، که در آن لوسی یک لباس سفید از رویاهای عروسی شگفت انگیز پوشیده است ، با لایه های موج دار مانند لباس مجلسی زرد بل. از Belle and the Beast.

  فقط عنوانش را گذاشت ، ’12 .09.21 ‘ به عنوان تاریخ ازدواج آنها ، و جیمز تصویری از او و لوسی را بارگذاری کرد که با هم در صفالونیا در کنار آب قدم می زدند ، آن را عنوان کرد ، “من و همسرم.”

  شایعات مبنی بر اینکه لوسی و جیمز به طور مخفیانه ازدواج کرده اند ، زمانی آغاز شد که جاشوا ‘جی پی پترسون’ ستاره ساخت چلسی یک روز قبل با همبازی خود سام تامپسون و لونان اوهرلیحی عکس جدیدی را منتشر کرد و آن را عنوان کرد ، “آرامش قبل از طوفان با این دو ، روز خاصی را جشن می گیرد.”

  و طرفداران چشم عقابی لوسی واتسون را دیدند که عکس جیمز دانمور را به اشتراک می گذارد و او یک گوشواره طلا روی انگشت حلقه عروسی خود پوشیده بود.

  اما لوسی تأیید کرد که این زن و شوهر به صورت مخفیانه ازدواج کردند وقتی او کلیپی زیبا را به اشتراک گذاشت که آنها در حال قدم زدن در راهرو به عنوان موفقیت هستند. این نکته زن و شوهر ناتالی کول (عشق ابدی) خواهد بود.

  و همبازی های سابق تبریک خود را به این زوج خوشبخت ارسال کردند. اشلی جیمز نوشت ، تبریک “لباس پوشیدن” و Binky Felstead گفت ، “🤍🤍🤍 ‘

  و طرفداران نوشتند ، خیلی زیبا ❤️ ‘ و دیگری افزود ، “وای وای انتظار این را نداشت !!”

  برای اعلام نامزدی خود ، لوسی یک کلیک غروب آفتاب انگیز را روی یک قایق بادبانی منتشر کرد با این عنوان ، “اینجا برای همیشه” با ایموجی حلقه الماس

  لوسی در مورد نامزدی عاشقانه گفت: “او هتلی را که در آن اقامت داشتیم دریافت کرد تا برای من نامه ای ارسال کند که می گوید ما قصد سفر رایگان به قایق بادبانی را داریم (به طرز عجیبی من تعجب نکردم). او قایق را رزرو کرده بود و همه چیز را برنامه ریزی کرده بود.

  “قایق چشمگیر بود و من سعی کردم مطالبی را برای هتل دریافت کنم. یک غذای گیاهی و شامپاین وجود داشت و ما یک تور خوب دیوانه وار در برخی از جزایر خصوصی انجام دادیم. برخی از زیباترین صحنه هایی که تا به حال دیده ام.

  “ما رفتیم تا با هم عکس بگیریم و آنجا روی یک زانو بود. من واقعاً شوکه شده بودم ، قلب من حدود 3 ثانیه نمی تپید.

  “سپس ما روز را در قایق گذراندیم و بهترین لحظات را با زوج دیگری که با آنها دوست هستیم گذراندیم و غروب خورشید را تماشا کردیم. عالی بود. “  دیدگاهتان را بنویسید