قسمت 232: چگونه می توان از حمایت خانواده برای کاهش وزن استفاده کرد


اگر در حال شروع به کاهش وزن هستید و نگران دریافت حمایت خانواده هستید ، لطفا به این پادکست گوش دهید

من در مورد آنچه واقعاً برای بدست آوردن حمایت معنادار و مفید مفید است که به شما در کاهش وزن و حفظ آن کمک می کند ، صحبت می کنم.

(من بیش از یک دهه وزن خود را حفظ کرده ام – حتی اگر شوهر و فرزندانم کاملاً متفاوت از من غذا می خورند. بنابراین به من اعتماد کنید ، من درک می کنم که شما در چه شرایطی هستید).

ابهامات زیادی در مورد آنچه که اطرافیان ما در مورد کاهش وزن باید و نباید بگویند وجود دارد.

ناگفته نماند که داشتن افرادی در زندگی شما که تمام تلاش خود را برای کمک به شما انجام می دهند بسیار شگفت انگیز است اما شما هنوز احساس بدی ، عدم اطمینان و شک دارید که می توانید وزن خود را کاهش دهید.

به همین دلیل این پادکست را ضبط کردم و افراد را به صورت زنده آموزش دادم. ما اکنون بیش از هر زمان دیگری به یادگیری نحوه دریافت حمایت نیاز داریم.

من در مورد…

نحوه برخورد با مادر 82 ساله ای که همیشه در مورد رژیم غذایی صحبت می کند (شما را از مسیر خارج می کند و در شورش غذا می خورد).

سه چیزی که می توانید امروز بگویید و انجام دهید تا با عزیزان خود در مورد کاهش وزن صحبت کنید (بدون اینکه همه احساس کنند رژیم دیگری را شروع کرده اید).

وقتی پزشک به شما می گوید که در یائسگی ممکن است از کاهش وزن نیز دست بکشید ، چقدر اشتباه است.

و اگر احساس کنید “از نظر احساسی خطرناک” است به دیگران در زندگی خود بفهمانید که در تلاش برای کاهش وزن هستید ، چه باید بکنید.

برای گوش دادن به قسمت 232 اینجا کلیک کنید: چگونه می توانید حمایت خانواده خود را برای کاهش وزن دریافت کنید

قبل از ایجاد هرگونه تغییر در نحوه غذا خوردن … این را باید شنید.دیدگاهتان را بنویسید