قاضی دادخواست علیه ساختمان جنجالی 250 بندر خیابان آب Water را رد کرد


روز چهارشنبه دادخواهی برای توقف ساخت ساختمان چندمنظوره جنجالی 850 میلیون دلاری در بندر خیابان جنوبی کنار گذاشته شد ، اما یک گروه مخالف قول داده است که به مبارزات انتخاباتی خود ادامه دهد.

طرح “کوچکتر” برای 250 Water Street در ماه مه توسط کمیسیون حفاظت از بناهای تاریخی به تصویب رسید. این طرح ، که توسط شرکت هوارد هیوز توسعه داده شد ، پس از شکایت هایی مبنی بر نامناسب بودن ساختار پیشنهادی 470 فوت برای جامعه (حلقه قبلی بیش از 900 پا) تجدید نظر شد ، زیرا در منطقه بندر تاریخی بود.

نسخه تأیید شده “کوچک شده” 324 فوت ارتفاع دارد و دارای 24 طبقه است و دارای 270 آپارتمان است که حداقل 70 مورد از آنها به عنوان مسکن مقرون به صرفه کنار گذاشته شده است. هوارد هیوز همچنین برای حمایت از موزه بندر خیابان جنوبی پیشنهاد کمک مالی کرد و استدلال کرد که آپارتمان ها و مشاغل تجاری به رونق اقتصاد محلی کمک می کند.

عکس هوایی که محل پروژه فعلی را نشان می دهد

پیکان

با این حال ، مخالفان تغییرات عمده در محیط را ناخوشایند دانسته اند ، حتی در نقطه ای برای جابجایی جرثقیل NYPD به داخل پارکینگ لابی کردند. ائتلافی از گروهها در تابستان شکایت کردند و استدلال کردند که کمیسیون برجسته “با وجود بیش از سه برابر ارتفاع ساختمانهای موجود در منطقه” با تأیید ساختمان “از دستور خود غفلت کرد”.

نیویورک کرن در حال حاضر گزارش می دهد که قاضی آرتور انگورون با رد این شکایت ، خاطرنشان کرد که تصمیم کمیسیون برجسته “نهایی نیست و بنابراین برای بررسی نابالغ است”.

ائتلاف بندر استدلال کرد که اخراج فقط مربوط به زمانی است که آنها می توانند از ساخت و ساز ساختمان شکایت کنند. وکیل Saul Shapiro در بیانیه ای گفت: “مزیت ما برای” از دست دادن “این طرح این است که ما اکنون این فرصت را خواهیم داشت تا از زمان اضافی برای پیش نویس ، افزایش ، تکمیل و جلا دادن درخواست خود استفاده کنیم. “

علاوه بر این ، ائتلاف بندر ادعا می کند که کمیسیون حفاظت از بناها با پذیرش یک قول سازش به یک هدف شایسته ، یعنی موزه بندر خیابان جنوبی جنوبی ، و/یا واحدهای مسکونی مقرون به صرفه ، قوانین “قوانین اساسی برای حفظ آثار تاریخی در شهر نیویورک” را تغییر می دهد. . “

جیمز یولز ، سخنگوی شرکت هوارد هیوز ، به Crain گفت: “ما از بررسی محتاطانه دادگاه و خاتمه سریع این دعوی قدردانی می کنیم. حامیان محله و سراسر شهر با تغییر پارکینگ در خیابان 250 واتر ، ساختمان متمایز معماری موافقت کردند. با توجه به منطقه تاریخی. “

دیدگاهتان را بنویسید