فعالان در مورد کنترل کالری برای کودکان هشدار می دهند


فعالان هشدار می دهند که ساعت ردیابی کالری که کودکان زیر شش سال را هدف قرار می دهد “می تواند در ایجاد اختلالات خوردن نقش داشته باشد”.

  • ساعت ۱۹.۹۹ پوندی Kids Unicorn Tikkers برای کودکان شش سال به بالا طراحی شده است.
  • این دستبند هوشمند دارای گام شمار داخلی است و کالری می سوزاند
  • موسسه خیریه اختلال خوردن، Beat، نسبت به قابلیت ردیابی کالری ساعت هشدار داده است


فعالان هشدار داده اند که ساعت هوشمند ردیابی کالری که کودکان شش ساله را هدف قرار می دهد، می تواند به اختلالات خوردن در بزرگسالان جوان کمک کند.

ساعت فعالیت ۱۹.۹۹ پوندی، ساخته شده توسط تامین کننده لباس کودک Tikkers، به طور خودکار مراحل برداشته شده، مسافت طی شده، دقیقه فعالیت و کالری سوزانده شده را ثبت می کند.

این دستبند هوشمند که برای کودکان شش سال به بالا طراحی شده است، با بند هایی با تصاویر پروانه ها، تک شاخ ها، کیک های کوچک و رنگین کمان در دسترس است.

در حالی که برخی استدلال کرده‌اند که این دستگاه می‌تواند به مقابله با مشکل رو به رشد چاقی کودکان در بریتانیا کمک کند، تام کوین، از موسسه خیریه Beat برای اختلالات خوردن، احساس کرد که تأثیر مضری بر اکثر کودکان خواهد داشت.

فعالان هشدار داده اند که ساعت هوشمند ردیابی کالری که کودکان شش ساله را هدف قرار می دهد می تواند به اختلالات خوردن در بزرگسالان جوان کمک کند.

فعالان هشدار داده اند که ساعت هوشمند ردیابی کالری که کودکان شش ساله را هدف قرار می دهد می تواند به اختلالات خوردن در بزرگسالان جوان کمک کند.

او به The Sun گفت: «مگر اینکه پزشک آنها یک ردیاب را توصیه کند، نیازی نیست که یک کودک معمولی بداند چقدر کالری می‌خورد یا قدم‌هایی که برمی‌دارد.»

او گفت که اگرچه استفاده از ردیاب تنها دلیل ابتلای یک نوجوان به اختلال خوردن نیست، اما مطمئناً می تواند با تشویق رفتارهای ناسالم کمک کند.

با این حال، تام فرای، از انجمن ملی چاقی، گفت چاقی دوران کودکی یک “مشکل بزرگ” در بریتانیا است و این ساعت می تواند به تشویق جوانان به خوردن کمتر و ورزش بیشتر کمک کند.

این دستگاه که در آرگوس و ماتالان ذخیره می‌شود، به بچه‌ها اجازه می‌دهد اهداف تناسب اندام را تعیین کنند، سطح خواب و آب را ردیابی کنند و اعلان‌های شبکه‌های اجتماعی را دریافت کنند.

ساعت فعالیت 19.99 پوندی، ساخته شده توسط تامین کننده لباس کودک Tikkers، به طور خودکار مراحل برداشته شده، مسافت طی شده، دقیقه فعالیت و کالری سوزانده شده را ثبت می کند.

ساعت فعالیت ۱۹.۹۹ پوندی، ساخته شده توسط تامین کننده لباس کودک Tikkers، به طور خودکار مراحل برداشته شده، مسافت طی شده، دقیقه فعالیت و کالری سوزانده شده را ثبت می کند.

در توضیحات آنلاین این ساعت آمده است: «ردیاب تناسب اندام هوشمند با استفاده آسان ما دارای تمام ویژگی‌های کلیدی مورد نیاز برای فعال ماندن در طول روز است.

ردیاب تناسب اندام به طور خودکار مراحل روزانه شما را ثبت می کند و فعالیت های ورزشی مختلف را برای تشویق یک روز فعال نظارت می کند و می توانید یادآورهای هیدراتاسیون را تنظیم کنید تا هیدراته نگه دارید.

بعد از این همه فعالیت، یک مانیتور خواب وجود دارد که به شما اطمینان می دهد که کودک شما به اندازه کافی استراحت می کند. صفحه نمایش لمسی امکان خواندن پیام های متنی و همچنین دریافت اعلان ها را در هنگام تماس فراهم می کند.

ردیاب همچنین می تواند دوربین گوشی هوشمند شما را کنترل کند تا سلفی های عالی بگیرید! حتی یک زنگ هشدار هوشمند وجود دارد تا گوشی هوشمند شما را در صورت جابجایی آن بیابد…اوه، و حتی زمان را به شما می گوید! ”

MailOnline برای نظر دادن با Tikkers تماس گرفته است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر