فرانام خودرو : هر چیزی که باید بدانید / شرایط اقساطی محصولات ایرانخودرو
،
تهران
(اخبار رسمی):
فروش اقساطی خودرو شامل کلیه محصولات شرکت ایرانخودرو، مدتیست که از سوی مجموعه فرنام خودرو آغاز شده است. به‌لطف استقبال عموم مردم، مجموعه فرنام خودرو همیشه به خرید اقساطی خودرو خود پرداخته است.
فرانام خودرو : هر چیزی که باید بدانید + شرایط اقساطی محصولات ایرانخودرو

فرانام خودرو : هر چیزی که باید بدانید / شرایط اقساطی محصولات ایرانخودرو

تمامی خودروهای پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پارس سال، پارس ال ایکس، دنا پلاس اتومات، هایما S7، پژو ۲۰۷ دنده ای سقف فلزی، پژو ۲۰۷ دنده ای سقف شیشه (پانوراما) و…، در سبد فروش اقساطی خودرو مجموعه فرانام خودرو گنجانده شده است.

جالب است بدانید که فروش ماشین قسطی در نمایشگاه های بازار، غالباَ وجود ندارد. بدین معنی که بایستی برای دریافت هرنوع اتومبیل، مبلغ را بصورت نقد بپردازید. اما در شرایط ویژه خرید اقساطی خودرو مجموعه فرنام، تنها می توانید با پرداخت کمترین مبلغ پیش پرداخت، به تحویل فوری ماشین محبوبتان اقدام کنید.

اما مطمئنَ این سوال ذهنتان را به خود می‌کند که: شرایط تنظیم سند انواع ماشین اقساطی چگونه بود؟!. و شرایط بازپرداخت قسط‌های بلند مدت به چه شکل است؟!

شرایط ویژه فروش اقساطی خودرو

شرایط ویژه فروش اقساطی خودرو که شامل کلیه محصولات شرکت ایرانخودرو است، طرح جذاب و جدید است که از مجموعه فرنام خودرو به آدرس اینترنتی farnamkhodro.com کلید خورده است. می توانید با دریافت انواع خدمات مجموعه فرنام خودرو، دست به خریدی مطمئن و آسان بزنید:

۱) گفتگو و مشاوره: پیش از اقدامی، پیشنهاد می شود که در رابطه با هریک از خودروهای عرضه شده در این طرح تحقیق کنید. سپس می توانید در تماس با مجموعه فنی و مشاوران، نسبت به شرایط و ابهامات مدنظرتان، اطلاعات لازم را انتخاب کنید. ضمناَ امکان حضور نیز در دفتر مجموعه ارائه می شود. یعنی کافیست به دفتر فرنام خودرو مراجعه و به صورت رودررو، پاسخ تمامی سوالات را در رابطه با انواع طرح های خرید اقساطی خودرو، از مسئولین امر دریافت کنید.

۲) توافق منصفانه: در گفتگو با مرز فرنام خودرو، می توانید بر سر مبلغ پیش پرداخت پایین طرح خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان توافق کنید. همچنین برایتان اقساط بلند مدت تیز برای پرداخت منصفانه باقی مانده، تعیین می‌شود.

۳) امضای قرارداد: پس از اطمینان خاطر از شرایط جذاب مجموعه و مبلغ خرید ماشین اقساطی موردنظر، قراردادی معتبر و رسمی میان دو طرف (فروشنده وار) امضا خواهد شد.

۴) تحویل فوری ماشین قسطی: اکنون نوبت آن تا با واریز کمترین پیش پرداخت طرح فروش اقساطی خودرو، سوئیچ و ماشین مورد علاقه‌تان است. آن هم به صورت فوری. چه چیزی قشنگتر از آن که با شخصیتان، همه خودروهای جاده ها را زیر پایتان قرار دهید.

۵) اعطای نیمی از سند: لازم به ذکر است که بمنظور آسودگی خاطران گرامی، پس از تحویل ماشین آنی اقساطی و واریز پیش پرداخت، ۳دانگ از سند خودرو نیز به خریدار اعطا می شود. خدمت جالب توجهی که در هیچ‌یک از نمایشگاه‌های بازار (پیش از پرداخت کامل خودرو) عرضه نمی‌شود.

۶) سند تکمیل پروسه: پس از پایان قسط‌ها نیز، فوراَ سند کامل خودرو اقساطی به نام خریدار عزیز در می‌آید. معمولاً به رسم امانت و در پی اعتمادسازی دو طرف، نیمی از سند تا پایان اقساط، در مجموعه فروشنده‌ای قسطی باقی می‌ماند.

خرید اقساطی خودرو چگونه است؟

درابطه با شرایط خرید اقساطی خودرو و خدمات فرانام خودرو، پیشتر به تفصیل پرداختیم. اما این سوال وجود دارد که در طرح های فروش اقساطی خودرو مجموعه فرنام، چه خودروهایی گنجانده شده است. در اجمالی می توانم گفت که انواع ماشین قسطی:

· پژو ۲۰۶ تیپ ۲،

· پارس سال،

· پارس ال ایکس،

· دنا پلاس اتومات،

· هایما S7،

· پژو ۲۰۷ دنده ای سقف فلزی،

· پژو ۲۰۷ دنده ای سقف شیشه ای (پانوراما)

و کلیه محصولات ایرانخودرو در این طرح جدید و جذاب ارائه می شود. مشخصا باتوجه به رشدی بودن همیشگی قیمت ماشین در بازار خودروی کشور، شرکت در طرح های خرید اقساطی خودرو به مانند یک سرمایه گذاری پربازده می شود. شرایط فروش اقساطی خودرو بیشتر مقرون به صرفه است که:

۱) در سالیان اخیر از حضور مداوم در قرعه کشی ها و احتمال بسیار پایین برنده، خسته و کلافه شده است. بسیاری از درخواستان گرامی به چندین بارها ثبت نام در طرح های قرعه کشی، هیچگاه نامشان به عنوان برنده از گوی شانس خارج نشده است!

۲) همچنین برخی از مشتریان نیز در پرداخت نقد و یکجای هزینه خرید خودرو، با مشکلاتی هستند. طرح های خرید خودرو اقساطی با کمترین پیش پرداخت، می تواند به فرصت بینظیر برای آنها بشمار بیاید. بخصوص که باقی مانده را نیز می‌توان در اقساط بلندمدت، پرداخت کرد.

۳) بخش دیگری از مشتریان نیز به تحویل فوری خودرو نیاز دارند. برای این دست از متقاضیان شرکت در هر دوره قرعه کشی‌ها و احیاناَ تحویل چندماهه و یکساله ماشین، بسیار طولانی و بی فایده می‌باشد!

فروش اقساطی خودروهای خارجی

با توجه به اینکه فروش محصولات خودروهای خارجی از خدمات فرنام خودرو نمی باشد اما مجموعه یکی از برندها و وب سایت های معروف می باشد که می توانید به صورت آنلاین از طریق این وب سایت معتبر اقدام به خرید انواع خودروهای خارجی بپردازید که مورد تایید فرنام هستند. خودرو می باشد.

خرید اقساطی خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲

محصولات پژو در بازار ایران همواره از محبوبیت و خرید و فروش داغی برخوردار بوده اند. یکی از این محصولات محبوب گروه ایرانخودرو، ماشین پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و تیپ ۵ می‌باشد. شرایط ارائه این خودرو نیز مانند سایر خودروها می‌باشد. اما محبوبیت طرح خرید ماشین قسطی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ چیست؟!.

از مهم ترین انتخاب محبوبیت این خودرو می توان به آن اشاره کرد. از همین رو اکثر شرکت کنندگان در طرح های فروش اقساطی خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲، دختران و پسران جوان میباشند. طراحی کابین این ماشین قسطی نیز گرچه کوچک (بخصوص برای سرنشینان عقب) است. اما نسبتا زیبا و پرصلابت می‌باشد. برخی از خودروهای داخلی، کابین ۲۰۶ غالباَ دارای ۲ رنگ مشکی و طوسی بوده و تناسب بصری مناسبی دارد.

بلحاظ استهلاک نیز این ماشینها دیر خراب می‌شوند و شرایط مطلوبی دارند. اما عمومی با توجه به طراحی قدیمی، از بسیاری از امکانات خودروهای داخلی جدید، محروم هستند. سواری نرم و پرسرعت این محصول ایرانخودرو، از دیگر استقبال از خرید اقساطی خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ می شود. قیمت ۲۰۶ تیپ ۲ نیز در مقایسه با ماشین های پرفروش بازار داخلی، مناسب می‌باشد. بخصوص اگر بخواهیم شرایط عرضه ماشین قسطی را نیز بر روی این خودروها ایجاد کنیم.

خرید اقساطی پژو پارس سال و پژو پارس ال ایکس

خودروهای پژو پارس سال و پژو پارس ال ایکس، از جمله ماشین های عرضه شده در طرح فروش اقساطی خودرو مجموعه فرنام خودرو بشمار می آیند. مجموعه پژو پرشیا (پارس) را می توان به جرئت در زمره محبوبترین اتومبیل چند دهه اخیر در قرار ایران داد. همین میزان استقبال، مسئولین ایرانخودرو را بر آن داشت تا در دهه‌های اخیر، ۱۱ مدل مختلف از پژوهای پارس ارائه دهند.

خرید اقساطی خودرو پژو پارس سال و پژو پارس ال ایکس، به دیگری نیز دارای محبوبیت است. به عنوان مثال درمیان خودروهای داخلی، پژوپارس همچنان صلابت ظاهری خود را به چراغ ها و باید گفت که موزون خود را حفظ کرده است. همچنین فضای داخلی آن و صندوق عقب، بسیار جادار و مناسب خانواده می‌باشد. مدل های جدیدتر پژو پارس سال و پژو پارس ال ایکس (موجود در طرح فروش اقساطی خودرو)، امکانات و امکاناتی مانند:

· سیستم تهویه و کولر اتومات

· مانیتور و سیستم مولتی مدیای آپدیت شده

· کروز کنترل معمولی

· سنسور و دوربین پشت

· فرمان جدید دارای دکمه های کنترلی

و… می‌باشد. فاصله مناسب میان۲ اجتماع، یکی دیگر از خصوصیات فنی این خودروها می‌باشد. همچنین پیشنهاد می شود به موارد ذیل توجه داشته باشید:

– مصرف سوخت: در بحث بهینه سازی انرژی گفت که میزان مصرف سوخت در مدل های پژو پارس ال ایکس، کمتر از مدل های پارس سال است.

– پیشرانه: مدلهای پژو پارس سال قرارگرفته در طرح فروش اقساطی خودرو مجموعه فرنام خودرو، پیشرانه ۱.۸ لیتری ۸ سوپاپ بهره می‌برند. این سازست که پژو پارس LX و خودکار از پیشرانه TU5 استفاده می کنند. موتوری که قادر به تولید ۱۰۸ اسب‌بخار قدرت و ۱۴۲ نیوتن‌متر گشتاور می‌باشد.

– ایمنی: وجود های ایمنی روز جهان، در هیچ سیستمی از این خودروها نمی‌شود. اما طرح خرید خودرو اقساطی پژو پارس سال اندکی بلحاظ امنیت، شرایط مساعدتری دارد. چراکه دارای سیستم پخش ترمز باکیفیت تری است.

فروش اقساطی خودرو دنا پلاس اتومات

دنا پلاس اتومات نیز یکی دیگر از خودروهای نسبتاَ جدید و محبوب گروه خودروسازی ایرانخودرو می‌شود. در رابطه با کیفیت این ماشین اقساطی، می توان به موارد زیر اشاره داشت:

· کابین:

طراحی کابین ماشین دنا پلاس اتومات، شدیداَ جذابتر و گیراتر از دیگر خودروهای داخلی (تولید ایرانخودرو) است. باید گفت که نه دنا پلاس اتومات و نه هیچیک از خودروهای داخلی، در برابر مدلهای روز جهان حرفی برای گفتن ندارند!. اما علمی می توانم به جادار بودن و زیبایی این خودروها، امتیازی مناسبی داد. طراحی داشبورد این خودروها به سبک خودروهای شرکت هیوندای صورت گرفته است.

· عناصر تزئینی:

فرمان چرمی با دوخت قرمز، زیرپایی موکتی با طرح توربو و نوار قرمز و سردنده جدید، همه و همه عناصر تزئیناتی جدید هستند که به این خودرو اضافه شده است. وجود صندوق جادار این خودرو مانع از آشفتگی فضایی درونی دنا پلاس اتومات توربو شده است.

· پیشرانه:

پیشرانه معروف ef7 بر روی تمامی اطلاعات قبلی پیاده سازی شده است. اما دنا پلاس اتومات به لطف پشتیبانی از گیربکس ۶ سرعته و تقویت یافته، از موتور توربو شارژ بهره می‌برد.

· امکانات:

سانروف، امکان تنظیم ۸ حالت و برقی صندلی های جلو، تعبیه فرمان برقی (به جای ساده هیدرولیک پیشین)، رینگ ۱۶اینچی ماشینی، در ۸ حالت، نمایشگر لمسی و رهیاب، دوربین و سنسور عقب، تهویه خودکار، کروز کنترل، و.. .، از جمله تغییرات امکاناتی دنا پلاس (عرضه شده در طرح خرید اقساطی خودرو) می شود.

فروش اقساطی خودرو هایما S7

هایما S7 از جمله ماشینهای نسبتاَ لوکس مونتاژی مجموعه ایرانخودرو بشمار می‌آید که در طرح خرید اقساطی خودرو مجموعه فرنام نیز قرار دارد. درحقیقت یکی از گزینه‌هایی است که در فروش اقساطی خودرو شدیداً مورد توجه قرار گرفته است، اتومبیل هایما S7 است. چراکه به‌واسطه‌ی ظاهر جذاب و رخ جلوی پرصلابت خود، علاقه‌مندان زیادی را به‌خود جذب کرده است. پیش از خرید ماشین اقساطی هایما S7، پیشنهاد میکنیم به دیتاهای زیر توجه داشته باشید:

· پیشرانه:

موتور قدرتمند ۲ لیتری و ۴ سیلندری بر روی این خودرو قرار گرفته است. پیشرانه‌ای که قابلیت تولید ۱۴۸ اسب بخار و ۱۸۰ نیوتن متر گشتاور را دارد. مدل‌های توربو با قدرت ویژه‌تری، پا به عرصه‌ی تولید گذاشته اند.

· مصرف سوخت:

۸.۸ لیتر بصورت ترکیبی. (مجموعاَ مصرف سوخت این مدلها، بیشتر بهینه نیست.)

· گیربکس:

جعبه دنده ۶ سرعته اتومات. (در مدلهای توربو؛ که شتاب صفر تا صد آنها، معادل ۱۰.۵ ثانیه می‌باشد)

· طراحی ظاهری:

نمای پشت این خودروها، در عین زیبای بسیار زیبا و باکلاس است. اما ویژگی اصلی طراحی ظاهری هایما S7 به جلوی این خودروها برمی گردد. جلوپنجره‌ای این خودروها با نوار کرومی تعبیه شده، بسیار زیباست. همچنین چراغ های بزرگ نیز با حجیم این خودرو، هارمونی مناسبی دارند و بیشتر باعث می شوند صلابت هرچه هایما S7 شده اند. با کمی دقت، تزئینات با طرح بومرنگ نیز بر روی قاب مه‌شکن است که هماهنگی و زیبایی را با سپر به ارمغان آورده است.

· طراحی کابین:

کابین این خودروهای موجود در طرح فروش اقساطی خودرو مجموعه فرنام، بسیار زیبا و جادار است. گرچه بین مدلهای پیشین و توربو، تغییرات متفاوتی در کابین مشاهده نمیشود. اما نمی توانم منکر زیبایی فضای داخلی هر ۲مدل شد. اجزای کیفیت متریال نیز نسبتاَ مناسب است.

فرنام خودرو؛ برترین مجموعه عرضه خودرو اقساطی مجموعه فرانام خودرو با دراختیار داشتن گروهی از متخصصین بازار خودرو و ارائه خدمات مشابه: تحویل فوری ماشین، پایین‌ترین پیش پرداخت، ارائه سند ۳ دانلود و کامل خودرو در دو زمان، برنامه ریزی منصفانه برای اقساط بلند مدت، ارائه انواع شرایط خرید خودرو اقساطی ایرانخودرو. ، سایپا و کرمان موتور و…، دانلود مجموعه های محبوب و مطمئن برای تبدیل شدن است.

جatht derیaفn آخrیn شaraیط خrیd قsahطی خwdrwh ، پیشnnhnahad mehahd پیش hherahnah hahahmahahahahahahahahahahahahhahahhahnahnahnahnahnahnahnahnahnahnyansynyansnyasnaysnaysnaysananynaysanahahnahahnahnahnahnah

### پایان خبر رسمی