فال ابجد امروز / 22 مهر ماه + فیلم


فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. فال ابجد خود را در ادامه ملاحظه کنید.

فال ابجد متولدین فروردین

ابجد فال شما : ج ب آ

تعبیر : شما قلبی ساده و مهربان دارید که همین قضیه موجب سوء استفاده بسیاری از اطرافیان شده اما باید هرچه سریع تر به خودتان بیایید و بیشتر از این اجازه این رفتارها را به آنها ندهید.

 

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر : شخصی از نظر احساسی ضربه بزرگی به شما زده و این قضیه شما را نسبت به هر فردی بدبین ساخته است اما باید دیدتان را عوض کنید و از جهت مثبت به دنیا بنگرید.

 

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما : آ ج ج

تعبیر : شما دوستان خوبی در اطراف خود دارید که قدرشان را نمی دانید و همین رفتارهای ناپسند شما ممکن است که به زودی آنها را از جانب شما طرد کند پس بیشتر مراقب رفتارتان باشید.

 

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما : د د ج

تعبیر : موقعیتی برای تان پدید آمده که اگر از آن به درستی استفاده کنید موفقیت‌های خوبی نصیب تان خواهد شد اما باید بسیار شتاب کنید چراکه در این مسیر رقبای فراوانی برای تان وجود خواهد داشت.

 

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر : صحبت هایی که دیگران راجع به شما انجام می‌دهند ممکن است برای تان ناخوشایند باشد اما اگر به حرف‌های شان توجه نشان دهید متوجه کاستی‌های خود می‌شوید و تلاش می‌کنید تا اشتباهات تان را کمتر کنید.

 

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما : آ ج د

تعبیر : میراثی به دست تان می رسد که اگر از آن به درستی استفاده کنید آینده خوبی را برای خود رقم خواهید زد اما بسیار مراقب باشید؛ چرا که افرادی قصد دارند به هر طریقی که شده این اموال را از چنگ تان بیرون بیاورند.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما : ج ج ب

تعبیر : بهتر است بر اعصابت مسلط باشی و آرامشت را حفظ کنی. آنگاه بهتر می‌توانی فکر کنی و تصمیم بگیری. هیچ وقت با فکرهای آشفته دست به کار جدیدی نزن.

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما : د آ ب

تعبیر : مسائلی در زندگی تان وجود دارد که از برطرف کردنش ناامید شده اید و فکر می‌کنید که راهی برایتان نمانده است در صورتی که اگر توکل تان به خداوند باشد به زودی معجزه ای بزرگ در زندگی تان رخ می دهد.

 

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر : تعطیلات لذت بخشی در پیش دارید و ممکن است با دوستان یا خانواده خود به سفری طولانی بروید که خاطرات خوشی را برای تان به همراه خواهد داشت، نهایت استفاده را از این فرصت به وجود آمده ببرید.

 

فال ابجد متولدین دی

دی

 

ابجد فال شما : ج ج ب

تعبیر : اگر مدتی است روابط اجتماعی‌تان کم شده است، سعی کنید دوباره به اجتماع برگردید. دیگران جذب مهربانی روحیه با نشاط شما می‌شوند.

 

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما : آ آ ج

تعبیر : رابطه عاشقانه شما وارد مرحله جدیدی می شود و اتفاقاتی روی می دهد که ارتباط تان  مستحکم تر می شود. ازدواج در پیش دارید و به مراد دل می رسید.

 

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما : ج ج ج

تعبیر : زندگی برایتان دشوار شده و مشکلاتی رخ داده که پریشان خاطر و آشفته هستید اما اگر صبوری کنید خیلی زود دوباره شرایط برایتان آرام می‌شود و زندگی به کام تان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید