علائم ضعیف کلسیم را بشناسید


روزنامه جام جم نوشت: کلسیم معمولاً {به دلیل} نقشش در سلامت استخوان ها شناخته تبدیل می شود، با این حال این ماده معدنی حیاتی عملکردهای عکس نیز دارد، اجتناب کرده اند جمله تثبیت فشار خون، ترتیب ترشح هورمون ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدایت دقیق علامت های عصبی. متعاقباً ضعیف کلسیم ممکن است علائم مختلفی داشته باشد. در همین جا به برخی اجتناب کرده اند این علائم ردیابی می کنیم.

خشکی منافذ و پوست

هیپوکلسمی هر دو هیپوکلسمی نیز قابل دستیابی است روی منافذ و پوست دیده شود. ضعیف کلسیم در نتیجه پوسته پوسته شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشکی منافذ و پوست تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتباط نزدیکی همراه خود مشکلات پوستی قابل مقایسه با اگزما را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسوریازیس دارد.

خستگی

ضعیف کلسیم ممکن است بر سلامت عمومی هیکل تأثیر بگذارد. متعاقباً اگر بافت خستگی، بی حالی، ضعیف قدرت، هر دو بافت بی حالی ابدی می کنید، ضعیف کلسیم ممکن است عاملی باشد.

ناامیدی

کلسیم برای مدیریت خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خو نیز حیاتی است. این ماده معدنی خوب آرام بخش خالص است کدام ممکن است نتایج آرام بخش دارد. هرچه کلسیم کمتری خوردن کنید، قابل دستیابی است بافت ناامیدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک پذیری بیشتری داشته باشید.

بیخوابی

در کل خواب، مرحله کلسیم در هیکل افزایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقیاس را کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سطوح بالاتری اجتناب کرده اند این افزایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش در هنگام خواب عمیق رخ می دهد. اگر ضعیف کلسیم دارید، به مستعد ابتلا به عصر ها به ابعاد کافی نمی خوابید. این ضرر به موقعیت کلسیم در ساخت ملاتونین (هورمونی کدام ممکن است به خواب {کمک می کند}) درمورد تبدیل می شود.

پارستزی هر دو خواب آلودگی در اندام ها

پارستزی برای ادغام کردن علائم عصبی مرتبط همراه خود ضعیف از حداکثر کلسیم است. این شرایط قابل دستیابی است همراه خود گزگز را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی حسی در فراگیر دهان هر دو انگشتان انگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پا، لرزش بافت عضلانی، مسائل لمسی، اجتناب کرده اند انگشت دادن حافظه را انتخاب کنید و انتخاب کنید فانتاسم در کنار باشد.

بیماری زیادی

کلسیم موقعیت مهمی در محافظت سلامت سیستم امنیت دارد. ضعیف کلسیم از دوام هیکل ممکن است را در مخالفت با حمله ها پاتوژن کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث ، سرفه را انتخاب کنید و انتخاب کنید عطسه اصولاً تبدیل می شود.

ناخن های ظریف

ناخن ها نیز قابل مقایسه با استخوان ها به مقدار خاص کلسیم خواستن دارند به همان اندازه مفید بمانند. متعاقباً در اسبابک ها ضعیف کلسیم، ناخن ها در آسان ترین ورزش های روزانه خشک، ضعیف را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمایل پوسته شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید انصراف مصرف کردن می شوند.

ضرر در بلع

قابل دستیابی است غیرمعمول به تذکر برسد، با این حال ضعیف کلسیم ممکن است در نتیجه دیسفاژی هر دو ضرر در بلع شود. دیسفاژی – بافت سفتی در گلو – ناشی اجتناب کرده اند انقباض ضعیف عضلانی {در این} ناحیه – در اسبابک ها از حداکثر ممکن است در نتیجه اسپاسم حنجره شود کدام ممکن است در نتیجه اصلاحات غیر خالص در صدا تبدیل می شود.

دندان درد

اصولاً کلسیم در استخوان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دندان ها ذخیره تبدیل می شود. متعاقباً ضعیف کلسیم زودتر همه این نواحی را تحمل تاثیر مکان ها. ضعیف این م componentلفه حیاتی در نتیجه زردی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوسیدگی دندان ها تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این خطر ابتلا به بیماری پریودنتال (مرتب سازی بیماری لثه) را افزایش می دهد.

گرفتگی عضله

اگر معمولاً در عصر گرفتگی بافت عضلانی ران، پاها، بازوها را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیر بغل شخصی را تخصص می کنید، آن را سیگنال اولین ضعیف کلسیم توجه داشته باشید. اسپاسم عضلانی قابل دستیابی است همراه خود درد در حین حرکت در کنار باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مرور زمان به اسپاسم عضلانی {در سراسر} هیکل تغییر شود.

معامله با ضعیف کلسیم

همه بزرگسالان باید حدود ۱۰۰۰ میلی خوب و دنج کلسیم در روز خوردن کنند. سبزیجات همراه خود برگ های تیره، عمدتاً ماهی های چرب اجتناب کرده اند جمله سالمون، ساردین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تن، را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این چسبناک، شیر، سویا، بادام را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه های کنجد غذاهای غنی اجتناب کرده اند کلسیم هستند. علاوه بر این باید خوردن ویتامین D شخصی را کدام ممکن است در زرده تخم مرغ، صدف، میگو، قارچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید غلات درست موجود است، افزایش دهید به همان اندازه به توسل به بیشتر کلسیم کمک تنبل.

تأمین: ba-bamail.com