عاشق حیوانات خانگی که نمی‌توانست با خیال راحت سگ‌ها کنار بیاید، خانه را به آسایشگاه سگ تبدیل می‌کند


یک دوستدار حیوانات خانگی که نمی‌توانست با فکر مرگ سگ‌های پیر به تنهایی کنار بیاید، خانه‌اش را به یک آسایشگاه تبدیل کرده است – و اکنون به طور همزمان از ۸۰ سگ نگهداری می‌کند.

والری رید، ۴۴ ساله، پس از تلاش برای یافتن خانه ای برای دوبرمن سالخورده پدرش، پناهگاه غیرانتفاعی سگ های سالخورده Whispering Willows را در هرمیتاژ، میسوری، در سال ۲۰۱۷ راه اندازی کرد.

او به یاد می آورد: «من و شوهرم در محدوده حیوانات خانگی شهرمان بودیم و نتوانستیم او را ببریم. ما همه جا به دنبال نجاتی بودیم که کمک کند و به دلیل سن او هیچ کدام او را به خانه نمی برد.

والری اکنون سگ هایی را می پذیرد که مدت طولانی را در یک پناهگاه گذرانده اند و صاحبانشان فوت کرده اند یا به یک مرکز بازنشستگی نقل مکان کرده اند.

والری رید، 44 ساله، پس از تلاش برای یافتن خانه ای برای دوبرمن سالخورده خانواده اش، پناهگاه غیرانتفاعی سگ های سالخورده Whispering Willows را در هرمیتاژ، میسوری راه اندازی کرد.  او اکنون از 80 سگ مراقبت می کند

والری رید، ۴۴ ساله، پس از تلاش برای یافتن خانه ای برای دوبرمن سالخورده خانواده اش، پناهگاه غیرانتفاعی سگ های سالخورده Whispering Willows را در هرمیتاژ، میسوری راه اندازی کرد. او اکنون از ۸۰ سگ مراقبت می کند

چندین سگ سالخورده در پناهگاه والری نگهداری می شوند.  او آن را در سال 2017 باز کرد و هرگز به عقب نگاه نکرد

چندین سگ سالخورده در پناهگاه والری نگهداری می شوند. او آن را در سال ۲۰۱۷ باز کرد و هرگز به عقب نگاه نکرد

والری، در تصویر، فاش کرد که پس از تلاش برای بازگرداندن دوبرمن پدرش به دلیل کهولت سن، الهام گرفته شده است تا پناهگاه را شروع کند.

والری، در تصویر، فاش کرد که پس از تلاش برای بازگرداندن دوبرمن پدرش به دلیل کهولت سن، الهام گرفته شده است تا پناهگاه را شروع کند.

والری، رئیس موسسه خیریه، گفت: “سگ ها آشکارا با ما زندگی می کنند و بین دو ساختمان می روند. هر جا که می رویم، آنها می روند و به عنوان بخشی از خانواده با آنها رفتار می شود.

“بهترین بخش تحولی است که آنها زمانی که می‌دانند امن و دوست‌داشتنی هستند، طی می‌کنند.”

در هر هفته حدود ۵ قلاده سگ با همین تعداد تلف می شوند.

والری گفت: “چشم انداز ما کمک به مردم برای آماده شدن برای پایان زندگی است، هیچ یک از ما فردا تضمین نمی شود.” ما باید سالمندان خود را با آرامش و عشق به آنجا بفرستیم. بله، دردناک است، اما دوست داشتن و مراقبت از آنها باعث افتخار است.

والری حدود ۱۲ سال قبل از راه اندازی پناهگاه در سال ۲۰۱۷، آشپزخانه ها را بازسازی کرد و صاحب یک فروشگاه طراحی داخلی بود.

او پس از تلاش برای یافتن مکانی برای خانه دوبرمن پدرش که درگذشت، الهام گرفت تا خانه را راه‌اندازی کند تا اینکه سرانجام یک خانه‌خوانی درباره این معضل شنید و خواست کمک کند.

سگها از آخرین سالهای زندگی خود در بازی و استراحت در املاک والری لذت می برند.  آنها از پناهگاه های دیگر می آیند یا به این دلیل که صاحبان آنها به خانه های سالمندان رفته یا فوت کرده اند

سگها از آخرین سالهای زندگی خود در بازی و استراحت در املاک والری لذت می برند. آنها از پناهگاه های دیگر می آیند یا به این دلیل که صاحبان آنها به خانه های سالمندان رفته یا فوت کرده اند

این خانه پرورش‌دهنده قبلاً چندین سگ مسن داشت که آزادانه در مزرعه پرسه می‌زدند.

والری گفت: “دوبرمن پدرم یک سال و نیم دیگر در مزرعه خود با خوشی زندگی کرد.” این باعث شد به این فکر کنم که چه اتفاقی برای سگ‌های مسن که زمانی حیوانات خانگی محبوب بودند، می‌افتد.

من می‌خواستم به کسانی کمک کنم که در موقعیتی مانند پدرم بودند و واقعاً دیگر نمی‌توانستند از سگ‌های بزرگ محبوبشان مراقبت کنند، اما بعد چشمانم به تعداد سگ‌هایی که آنجا به کمک نیاز داشتند باز شد. این واقعاً بخشی فراموش شده از دنیای نجات است.

والری با شوهرش جاش رید، ۴۲ ساله، دور از کانزاس سیتی در میسوری به ملک فعلی خود در هرمیتاژ رفت.

مساحت این خانه ۳۰۰۰ فوت مربع است و ساختمانی به مساحت ۱۷۰۰ فوت مربع برای نگهداری سگ ها دارد و والری برای کمک به هزینه های پزشکی با دامپزشک محلی تماس گرفت.

Whispering Willows به طور رسمی درهای خود را در ۱۹ جولای ۲۰۱۷ افتتاح کرد و اکنون در هر زمان حداکثر ۸۰ سگ دارد.

والری، مادر یک فرزند، گفت: “محرم واقعاً تکامل یافت و بزرگتر و بزرگتر از آن چیزی شد که من حتی فکر می کردم.” من عاشق داشتن تعداد زیادی قلب کوچک هستم که ما را دوست دارند.

والری گفت که او می‌خواهد سگ‌ها

والری گفت که او می‌خواهد سگ‌ها “این زمین را ترک کنند، زیرا بدانند که آنها عزیز هستند”. او گفت که سگ های آسایشگاه او در آرزوی دوست داشتن هستند

والری مهربان اکنون حدود ۱۷ کارمند تمام وقت را استخدام می کند که مراقبت ۲۴ ساعته و بستری در بیمارستان را ارائه می دهند. سگ ها از پناهگاه های دیگر می آیند یا صاحبانشان به خانه سالمندان رفته اند یا فوت کرده اند و جایی برای رفتن ندارند.

سالمندان می‌توانند هر طور که می‌خواهند در پنج هکتار زمین حصارکشی پرسه بزنند، یا می‌توانند روی یکی از تخت‌های سگ‌های پراکنده در اطراف ملک استراحت کنند. همه آنها با اسباب بازی ها و خوراکی ها خراب شده اند.

از زمان افتتاح، والری و تیمش بیش از ۷۹۰ سگ را راحت کرده‌اند که زمان آن‌ها بگذرد، و از هر کدام یک چاپ گلی و یک نقاشی آبرنگ گرفته‌اند.

او گفت: “هدف ما این است که آنها این زمین را ترک کنند و بدانند که آنها عزیز هستند.” هر کدام را در آغوش می گیریم و معمولاً با هم گریه می کنیم. آنها اعضای خانواده هستند و همه ما آنها را دوست داریم.

والری امیدوار است که بتواند دیگران به این فکر کنند که اگر اتفاقی برای حیوانات خانگی شان بیفتد چه اتفاقی برایشان می افتد.

او گفت: “همه ما باید برای آینده برنامه ریزی کنیم، که نه تنها شامل همسر و فرزندان، بلکه حیوانات خانگی محبوب نیز می شود.” مرگ ترسناک نیست، پیر شدن یک امتیاز است و همه ما باید روزی با مرگ روبرو شویم.

ما تا جایی که می‌توانیم به سگ‌های مسن کمک می‌کنیم، اما از نظر مقدار و سپس هزینه‌های پزشکی غرق شده‌ایم. ما امیدواریم که آگاهی را افزایش دهیم که نشان دهنده نیاز شدید به مراقبت از سالمندان و همچنین آگاهی برای پناهگاه ما باشد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر