طرفداران سلطنتی به دنبال شباهت چارلز اسپنسر به شاهزاده هری جوان هستند


پس از اینکه ارل طرحی از دوران کودکی خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت، طرفداران سلطنتی در مورد شباهت چارلز اسپنسر به شاهزاده هری جوان عصبانی شدند.

برادر کوچکتر شاهزاده فقید دیانا، ۵۷ ساله، در اینستاگرام خود عکسی از خانه آلتورپ کودکی آنها را به اشتراک گذاشت و عکسی از خود به عنوان پسر در کتابخانه بزرگ را فاش کرد.

نهمین ارل اسپنسر، وارث ملک ۹۰ اتاقه در نورث همپتون شایر است، جایی که او با همسر سومش، کارن، و دختر هفت ساله‌شان، لیدی شارلوت دایانا اسپنسر، در آنجا زندگی می‌کند.

برای ویدیو به پایین اسکرول کنید

عمو شبیه اوست!  طرفداران سلطنتی از شباهت چارلز اسپنسر به شاهزاده هری جوان هیجان زده شده اند، پس از اینکه ارل طرحی از دوران کودکی خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

عمو شبیه اوست! طرفداران سلطنتی از شباهت چارلز اسپنسر به شاهزاده هری جوان هیجان زده شده اند، پس از اینکه ارل طرحی از دوران کودکی خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

این نقاشی یک پسر کوچک با موهای قرمز را نشان می دهد که دارای ویژگی های ظریفی است که بسیار شبیه به برادرزاده اش شاهزاده هری 37 ساله است که در بالا در سال 1990 در شش سالگی نشان داده شده است.

این نقاشی یک پسر کوچک با موهای قرمز را نشان می دهد که دارای ویژگی های ظریفی است که بسیار شبیه به برادرزاده اش شاهزاده هری ۳۷ ساله است که در بالا در سال ۱۹۹۰ در شش سالگی نشان داده شده است.

ارل این هفته در اینستاگرام، نگاهی اجمالی به خانه اش به اشتراک گذاشت و نوشت: «در گوشه ای ساکت از کتابخانه در آلتورپ هاوس – در واقع بالاتر از پاستیل های دوران کودکی ام – من به تازگی نسخه هایی با جلد چرمی از هشت کتابی که در اختیار داشتم قرار داده ام. تا الان نوشته ام (یکی دیگر در راهم).

“من انتظار ندارم که آیندگان آنها را بخوانند، اما امیدوارم خارهای زیبای آنها با مهربانی در زیباترین این اتاق ها با هم ترکیب شوند.”

این نقاشی پسر کوچکی با موهای قرمز را نشان می دهد که دارای ویژگی های ظریفی است که بسیار شبیه به برادرزاده اش شاهزاده هری ۳۷ ساله است.

یکی از دنبال کنندگان با اشاره به شباهت نوشت: “من شاهزاده جورج و هری را این عکس می بینم” در حالی که دیگری اضافه کرد: “هری یک عکس تف است.”

یکی از پیروان با توجه به شباهت، نوشت:

یکی از دنبال کنندگان با اشاره به شباهت نوشت: “من شاهزاده جورج و هری را این عکس می بینم” در حالی که دیگری اضافه کرد: “هری یک عکس تف است.”

دیگری موافقت کرد و نوشت: “چه اتاق زیبایی. من در واقع فکر کردم این عکس کوچکی از شاهزاده هری است و یکی نوشت: “شما و هری دوقلو هستید!”

یکی گفت: “من شاهزاده جورج و هری را در این تصویر می بینم” و دیگری اضافه کرد: پاستل شما هم شبیه شاهزاده هری است.

پست‌های ارل در اینستاگرام و توییتر – جایی که او ۲۱۸۰۰ فالوور دارد – نشان می‌دهد که او چگونه وقت خود را در پیاده‌روی‌های صبح زود گذرانده است.

در حالی که خود خانه فضای زیادی برای پرسه زدن ارائه می دهد، خانواده ۵۵۰ هکتار زمین برای کاوش نیز دارد.

ارل اسپنسر پس از مرگ پدرش در سال ۱۹۹۲، کرسی خانواده را در نورث همپتون شایر به ارث برد.

ارل اسپنسر پس از مرگ پدرش در سال 1992، کرسی خانواده را در نورث همپتون شایر به ارث برد.

ارل اسپنسر پس از مرگ پدرش در سال ۱۹۹۲، کرسی خانواده را در نورث همپتون شایر به ارث برد.

پرنسس دایانا در سال 1992 با پسرانش پرنس ویلیام که در آن زمان 10 ساله بود و شاهزاده هری 8 ساله در ولز دیده شد.

پرنسس دایانا در سال ۱۹۹۲ با پسرانش پرنس ویلیام که در آن زمان ۱۰ ساله بود و شاهزاده هری ۸ ساله در ولز دیده شد.

شاهزاده چارلز با شاهزاده هری، یک ساله، در کاخ کنزینگتون

شاهزاده چارلز با شاهزاده هری، یک ساله، در کاخ کنزینگتون

چارلز 57 ساله در خانه 90 اتاقه آلتورپ به همراه همسر سومش کارن و دختر هفت ساله شان لیدی شارلوت دایانا اسپنسر زندگی می کند.

چارلز ۵۷ ساله در خانه ۹۰ اتاقه آلتورپ به همراه همسر سومش کارن و دختر هفت ساله شان لیدی شارلوت دایانا اسپنسر زندگی می کند.

هتل آلتورپ نزدیک به ۵۰۰ سال آثار هنری و خانوادگی را در خود جای داده است و آخرین محل استراحت پرنسس دایانا است.

ارل اسپنسر قبلاً گفته بود که ۲۰۰۰۰ بازدیدکننده سالانه این ملک را می‌توان به دو گروه مجزا تقسیم کرد – آنهایی که دوست دارند به خانه خود نگاه کنند و دیگرانی که برای ادای احترام به خواهر مرحومش آمده‌اند.

این اشراف وقتی فاش کرد که احتمالاً از باکرگی مردانه پیروی خواهد کرد، که در آن پسر بزرگ القاب و همچنین خانه های قصر را به ارث می برد، تیتر خبرها شد.

این بدان معناست که آلتورپ احتمالاً به جای هر یک از سه دختر بزرگ‌ترش، به سراغ دانش‌آموز نمایشی ویسکونت لوئیس اسپنسر ۲۵ ساله می‌رود.

ارل اسپنسر همچنین دارای چهار فرزند از همسر اولش، لیدی کیتی اسپنسر، لیدی الیزا اسپنسر، لیدی آملیا اسپنسر، لوئیس اسپنسر و ویسکونت آلتورپ، و دو فرزند از همسر دومش ادموند اسپنسر و لیدی لارا اسپنسر است.

لندن تقریباً در اواخر دهه 1980.  چارلز آلتورپ (ارل اسپنسر) در میرابلز میفر

لندن تقریباً در اواخر دهه ۱۹۸۰. چارلز آلتورپ (ارل اسپنسر) در میرابلز میفر

1968: لیدی دایانا اسپنسر (1961-1997) (دیانا، پرنسس ولز) به همراه برادرش چارلز ویسکونت آلتورپ (ارل اسپنسر) در خانه خود در برکشایر.

۱۹۶۸: لیدی دایانا اسپنسر (۱۹۶۱-۱۹۹۷) (دیانا، پرنسس ولز) به همراه برادرش چارلز ویسکونت آلتورپ (ارل اسپنسر) در خانه خود در برکشایر.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر