طرز تهیه ۱۰۰ کوکی خوشمزه فقط با چهار ماده در ۲۰ دقیقه


طرز تهیه ۱۰۰ کوکی خوشمزه فقط با چهار ماده در ۲۰ دقیقه

  • یک نانوا دستور العملی را برای کوکی ها به اشتراک گذاشته است که فقط به ۴ ماده نیاز دارد
  • همه چیزهایی که نیاز دارید کره، شکر کپسول، آرد خود جوش و یک قوطی شیر تغلیظ شده است.
  • خمیر برای تهیه ۱۰۰ کلوچه کافی است و می توان آن را با هر رویه ای طعم دار کرد
  • این دستور غذا پس از به اشتراک گذاشتن آن در یک وبلاگ غذایی استرالیایی در TikTok منتشر شد

یک نانوا یک «دستور پخت ۱۰۰ کوکی» را به اشتراک گذاشته است که تنها با چهار ماده در ۲۰ دقیقه درست می شود.

این دستور غذا که پس از انتشار در وبلاگ غذایی استرالیایی Bake Play Smile در TikTok منتشر شد، ۱۰۰ کلوچه از کره، شکر کاستور، آرد خودجوش و یک قوطی شیر تغلیظ شده درست می کند.

بهتر از همه، خمیر را می‌توان منجمد کرد و با هر رویه‌ای که دوست دارید، از پاشیدن یا فندق گرفته تا مارشمالو یا چیپس‌های شکلاتی، طعم‌دار شد.

یک نانوا یک «دستور پخت 100 کوکی» را به اشتراک گذاشته است که تنها با چهار ماده در 20 دقیقه درست می شود.

یک نانوا یک «دستور پخت ۱۰۰ کوکی» را به اشتراک گذاشته است که تنها با چهار ماده در ۲۰ دقیقه درست می شود.

این دستور غذا که در وبلاگ غذایی استرالیایی Bake Play Smile ارسال شده است، 100 کلوچه از کره، شکر کاستور، آرد خودجوش و یک قوطی شیر تغلیظ شده درست می کند (تصویر)

این دستور غذا که در وبلاگ غذایی استرالیایی Bake Play Smile ارسال شده است، ۱۰۰ کلوچه از کره، شکر کاستور، آرد خودجوش و یک قوطی شیر تغلیظ شده درست می کند (تصویر)

برای درست کردن کوکی ها، دستور پخت به شما دستور می دهد که فر را از قبل با دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد گرم کنید، سپس سینی فر را قبل از اینکه با کاغذ پخت بپوشانید، چرب کنید.

در مرحله بعد باید کره و شکر را با هم به مدت چهار تا پنج دقیقه خامه بزنید تا مخلوط کمرنگ و پفکی شود، سپس یک قوطی شیر تغلیظ شده شیرین شده اضافه کنید و هم بزنید تا یکدست شود.

هنگامی که این کار انجام شد، دستور غذا می گوید که باید آرد را که خود ور می آید، یک فنجان اضافه کنید و به آرامی بین هر افزودنی هم بزنید تا به شکل خمیر درآید.

سپس خمیر را می توان در کاسه های جداگانه ریخته و با مواد انتخابی خود طعم دار کرد.

عکس‌های این کوکی‌ها که کمتر از 24 ساعت قبل در اینستاگرام آپلود شدند 700 لایک به دست آوردند، به سرعت با واکنش‌های خوشحال کننده مواجه شدند.

آنها را می توان با هر تاپینگی که دوست دارید طعم دار کرد، از اسپرینکل یا فندق گرفته تا مارشمالو یا چیپس شکلات

عکس‌های این کوکی‌ها که کمتر از ۲۴ ساعت قبل در اینستاگرام آپلود شدند ۷۰۰ لایک به دست آوردند، به سرعت با واکنش‌های خوشحال کننده مواجه شدند.

اگر آماده پخت هستید، دستور پخت به شما دستور می‌دهد که خمیر را به شکل توپ‌های بزرگی به اندازه یک قاشق چای‌خوری بغلتانید و آن‌ها را در سینی فر خود با فاصله تقریباً ۵ سانتی‌متری از هم قرار دهید.

عکس‌های این کوکی‌ها که کمتر از ۲۴ ساعت پیش در اینستاگرام آپلود شدند، ۷۰۰ لایک به خود اختصاص دادند، به سرعت واکنش‌های خوشحال کننده‌ای را به دنبال داشت.

‘لذیذ! خیلی راحت درست میشه! یک زن نوشت: یک دستور العمل عالی، آن را دوست دارم، احتمالاً بیش از حد.

دومی گفت که به تازگی دوقلوهای ۱۱ ساله‌اش را تماشا کرده است که کوکی‌ها را «بسیار بدون کمک» درست می‌کنند و افزود: «این یک برد برای من است!»