صندوق کارگران معاف نیویورک هنگامی که ایالت از دریافت برنامه های جدید متوقف می شود ، هزینه می کند


کمک مالی 2.1 میلیارد دلاری دولت برای کارگران غیرمجاز تحت تأثیر این همه گیری در حال اتمام است.

صندوق کارگران معاف ، که به افرادی که به دلیل وضعیت مهاجرت خود واجد شرایط برنامه های دیگر مانند بیکاری یا کمک همه گیر نیستند ، کمک می کند ، روز جمعه پذیرش درخواست های جدید را متوقف کرد.

این صندوق 1.2 میلیارد دلار مزایا به تقریبا 120،000 نفری که از تابستان امسال وزارت امور خارجه این برنامه را راه اندازی کرده اند ، پرداخت کرده است ، و بیشتر برای برنامه های در حال اجرا در نظر گرفته شده است. به گفته دفتر فرماندار کتی هوچول ، این صندوق تا پایان ماه اکتبر بیش از 2 میلیارد دلار پرداخت می کند.

هوچول در بیانیه مطبوعاتی روز جمعه گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که جامعه مهاجر در بهبود ما حمایت می شود و من از روز اول در دفتر خود متعهد شدم که در اسرع وقت به نیویورکی های نیازمند کمک کنم.”

هوچول قول داده است که در اولین هفته حضورش در کار تصویب برنامه و پرداخت را تسریع کند. DOL دولتی همچنین با 75 گروه اجتماعی در سراسر ایالت در زمینه برنامه های آموزشی و آموزش اجرای صندوق کارگران معاف کار می کند.

تقریباً به تمام متقاضیان تأیید شده حداکثر 15600 دلار بودجه تعلق می گیرد.

برای واجد شرایط بودن برای صندوق ، متقاضیان باید نشان دهند که قبل از مارس 2020 ساکن نیویورک بوده اند (و هستند) و واجد شرایط بیکاری یا کمک های دیگر نیستند. درآمد کمتر از 26،208 دلار در سال قبل از آوریل 2021 ؛ و حداقل نیمی از درآمد هفتگی خود را بین 23 فوریه 2020 تا 1 آوریل 2021 به دلیل همه گیری از دست دادند.

حامیان می گویند که کاهش سریع صندوق کارگران معاف نشان دهنده وسعت نیاز در سراسر ایالت است. موسسه سیاست های مالی تخمین می زند که 290،000 کارگر در سراسر ایالت می توانند از این وجوه استفاده کنند ، از جمله 213،000 فقط در شهر نیویورک.

بیانکا گوئررو از ائتلاف کارگران مستثنی صندوق در بیانیه ای گفت: “این واقعیت که این صندوق تقریباً دو ماه پس از آغاز به کار خود تمام شده است نشان می دهد که چقدر نیویورکی ها به این نجات نیاز دارند.” وی گفت: “دولت هوچول باید به خاطر این بودجه به سرعت آزاد شود – اما اکنون زمان انجام کار است. هزاران متقاضی هنوز در دست بررسی هستند و منتظر تصمیم هستند. حتی همه کارگرانی که 23 روز شجاعانه برای به دست آوردن این صندوق اعتصاب غذا کردند اعتصاب غذا نکردند. “

گوئررو گفت بسیاری از کارگران واجد شرایط به دلیل “موانع جغرافیایی عظیم و مسائل مربوط به سیاست” از برنامه حذف شدند ، به ویژه در ایالت نیویورک ، جایی که گروه های اجتماعی کمتری برای کمک به برنامه های کاربردی و ترویج وجود دارد.

گوئررو گفت: “کارگران در سراسر ایالت برای به دست آوردن مدارک لازم تلاش می کنند ، به ویژه با توجه به ماه های تاخیر در کنسولگری.” “ما نمی توانیم اجازه دهیم کارگران در سرما باقی بمانند. ائتلاف ما متعهد به مبارزه برای تأمین بودجه بیشتر است و ما مشتاقانه منتظر همکاری با فرمانداران و قانونگذاران ایالتی هستیم تا دسترسی کامل و عادلانه کارگران مستثنی در سراسر کشور را تضمین کنیم. “

سیاستمداران ایالتی که از صندوق کارگران معاف حمایت می کنند ، همچنین خواستار کمک های اضافی و افزایش مزایای بیکاری شده اند.

جسیکا راموس ، سناتور ایالت کوئینز گفت: “با 99 of درخواست های تأیید شده که واجد شرایط دریافت مزایای درجه 1 هستند ، واضح است که بیمه بیکاری صدها هزار مالیات دهندگان را به طور ناعادلانه حذف می کند و بسیاری از کارگران ، به ویژه در شمال ، قادر به شرکت نیستند.” پخش به ما به بودجه اضافی برای ادامه خدمت به خانواده های کارگر در مسیر بهبود اقتصادی نیاز داریم. “

کارمن دی لا رزا ، نماینده مجمع در بیانیه ای گفت: “صندوق کارگران معاف از درد و رنجی که در اوج همه گیری COVID-19 در جامعه خود شاهد بودیم متولد شد.” “ما مشاهده کردیم که نیاز به کمک مالی برای کارگرانی که اغلب از خدمات دولتی محروم هستند چقدر فوری است.”

دیدگاهتان را بنویسید