شیاد Tinder Swindler چند روز پس از انتشار مستندی از جنایات او توسط نتفلیکس، اینستاگرام را غیرفعال کرد.


کلاهبردار Tinder Swindler حساب اینستاگرام خود را غیرفعال کرد – جایی که او سبک زندگی مجلل خود را به رخ می کشید، اتومبیل های اسپورت، جت های شخصی و سفرهای لوکس را منتشر می کرد – تنها دو روز پس از انتشار مستندی از جنایات او توسط نتفلیکس.

در طول سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹، شیمون هایات، ۳۱ ساله، چندین زن را فریب داد – که از طریق برنامه دوستیابی Tinder با آنها آشنا شد – در حالی که تظاهر به میلیاردر بودن به نام Simon Leviev کرد، صدها هزار دلار به او دادند.

اکنون، نتفلیکس یک مستند کاملاً جدید درباره ترفندهای او منتشر کرده است – که باعث پوشش رسانه ای گسترده و واکنش شدید علیه شیمون شد، کسی که رسانه های اجتماعی او را در میان بررسی های عمومی از بین برد.

پنهان کردن چیزی؟  Tinder Swindler اینستاگرام خود را غیرفعال کرد - جایی که او اغلب سبک زندگی مجلل خود را به رخ می کشید - دو روز پس از انتشار سندی از جنایات او توسط نتفلیکس.

پنهان کردن چیزی؟ Tinder Swindler اینستاگرام خود را غیرفعال کرد – جایی که او اغلب سبک زندگی مجلل خود را به رخ می کشید – دو روز پس از انتشار سندی از جنایات او توسط نتفلیکس.

در سال‌های 2018 و 2019، شیمون هایات (تصویر در اکتبر 2021) چندین زن را فریب داد تا هزاران دلار به او بدهند در حالی که وانمود می‌کرد که یک میلیاردر به نام سیمون لویف است.

در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹، شیمون هایات (تصویر در اکتبر ۲۰۲۱) چندین زن را فریب داد تا هزاران دلار به او بدهند در حالی که وانمود می‌کرد که یک میلیاردر به نام سیمون لویف است.

شیمون (تصویر در سال 2021) در نهایت دستگیر شد و به کلاهبرداری، دزدی و جعل متهم شد.  او پنج ماه را در زندان گذراند تا اینکه در ماه می 2020 به دلیل

شیمون (تصویر در سال ۲۰۲۱) در نهایت دستگیر شد و به کلاهبرداری، دزدی و جعل متهم شد. او پنج ماه را در زندان گذراند تا اینکه در ماه می ۲۰۲۰ به دلیل “رفتار خوب” آزاد شد

بلافاصله پس از آن، شیمون (تصویر در سال 2021) شروع به اشتراک گذاری عکس هایی از خود در حال لذت بردن از زندگی لوکس در اینستاگرام کرد و به نمایش آن ادامه داد تا این که این حساب در روز جمعه حذف شد.

بلافاصله پس از آن، شیمون (تصویر در سال ۲۰۲۱) شروع به اشتراک گذاری عکس هایی از خود در حال لذت بردن از زندگی لوکس در اینستاگرام کرد و به نمایش آن ادامه داد تا این که این حساب در روز جمعه حذف شد.

شیمون – که در نهایت دستگیر و به کلاهبرداری، دزدی و جعل متهم شد – پنج ماه را در زندان گذراند تا اینکه در ماه می ۲۰۲۰ به دلیل “رفتار خوب” آزاد شد.

نتفلیکس در 2 فوریه یک مستند کاملاً جدید درباره ترفندهای او منتشر کرد که واکنش شدیدی را علیه شیمون برانگیخت.

نتفلیکس در ۲ فوریه یک مستند کاملاً جدید درباره ترفندهای او منتشر کرد که واکنش شدیدی را علیه شیمون برانگیخت.

با این حال، بلافاصله پس از خروج از زندان، او شروع به به اشتراک گذاشتن عکس هایی از خود در حال لذت بردن کرد یک زندگی لوکس برای اینستاگرام، و به نمایش فعالیت های پر زرق و برق خود ادامه داد تا اینکه کل حساب کاربری در روز جمعه حذف شد.

تنها یک ماه پس از آزادی، او عکسی از خود در یک قایق در حالی که سیگار در دست داشت و توسط الکل احاطه شده بود، منتشر کرد.

او توضیح داد: «اجازه دهید تابستان شروع شود.

در ماه نوامبر، مرد شیاد ویدیوهای متعددی از پرواز خود در یک هواپیمای شخصی منتشر کرد.

و یک هفته قبل از آن، او کلیپی از خود در حال رانندگی با کانورتیبل قرمز روشن خود به اشتراک گذاشت، در حالی که به دوربین پوزخند می زد و شست را بالا می داد.

پست‌های دیگری در سال گذشته نشان می‌دهد که او در یک قایق تفریحی، غذا خوردن در رستوران‌های گران‌قیمت، اقامت در هتل‌های پنج ستاره، هلی‌کوپتر سواری‌های متعدد، چتربازی و تعطیلات در سراسر جهان را نشان می‌دهد.

او روز جمعه به سند نتفلیکس خطاب کرد و در استوری اینستاگرام خود نوشت: «از همه حمایت‌های شما متشکرم.

شیمون در میان بررسی های عمومی رسانه های اجتماعی خود را حذف کرد

شیمون در میان بررسی های عمومی رسانه های اجتماعی خود را حذف کرد

در ماه نوامبر، مرد شیاد ویدیوهای متعددی از پرواز خود در یک هواپیمای شخصی منتشر کرد

در ماه نوامبر، مرد شیاد ویدیوهای متعددی از پرواز خود در یک هواپیمای شخصی منتشر کرد

در ماه نوامبر، مرد شیاد ویدیوهای متعددی از پرواز خود در یک هواپیمای شخصی منتشر کرد

یک هفته قبل از آن، او کلیپی از رانندگی با کانورتیبل قرمز روشن خود را به اشتراک گذاشت

یک هفته قبل از آن، او کلیپی از رانندگی با کانورتیبل قرمز روشن خود را به اشتراک گذاشت

زندگی کردن: سایر پست‌های سال گذشته او را در حال مهمانی در قایق تفریحی، غذا خوردن در رستوران‌های گران قیمت، اقامت در هتل‌های پنج ستاره و تعطیلات در سراسر جهان نشان می‌داد.

زندگی کردن: سایر پست‌های سال گذشته او را در حال مهمانی در قایق تفریحی، غذا خوردن در رستوران‌های گران قیمت، اقامت در هتل‌های پنج ستاره و تعطیلات در سراسر جهان نشان می‌داد.

او همچنین در حال هلیکوپتر سواری های متعدد، چتربازی و غیره تصویر شد

او همچنین در حال هلیکوپتر سواری های متعدد، چتربازی و غیره تصویر شد

او همچنین در حال هلیکوپتر سواری های متعدد، چتربازی و غیره تصویر شد

در چند روز آینده وقتی بهترین و محترمانه ترین راه را برای گفتن آن، هم برای طرفین درگیر و هم برای خودم پیدا کردم، جنبه داستانی خود را به اشتراک خواهم گذاشت. تا آن زمان، لطفا ذهن و قلب خود را باز نگه دارید.

با این حال، ساعاتی بعد، حساب به طور کامل ناپدید شد.

در مستند نتفلیکس که در ۲ فوریه منتشر شد، سه تن از قربانیان او – سیسیلی فیلهیو، پرنیلا سوهولم، و آیلین شارلوت – در مورد اینکه چگونه شیمون آنها را متقاعد کرد که صدها هزار دلار را تحویل دهند، صحبت کردند.

شیمون – که طبق مجله پیپل در طول سال ها حدود ۱۰ میلیون دلار دزدیده بود – به آنها گفت که پسر تاجر الماس اسرائیلی لو لویف است.

The Times of Isreal گزارش داد که اگرچه Lev و تجارت الماس او LLD Diamonds واقعی است، او هیچ رابطه ای با شیمون ندارد و “از پلیس به دلیل اینکه به دروغ خود را به عنوان پسرش معرفی کرده است، شکایت کرده است.”

سیسیلی، دانشجوی فارغ التحصیل نروژی، که در زمان قرار ملاقات با شیمون ۲۹ ساله بود، ادعا کرد که پس از ارتباط آنها از طریق Tinder در ژانویه ۲۰۱۸، بیش از ۲۷۰۰۰۰ دلار در طول رابطه آنها به شیمون داده است.

او روز جمعه از طریق استوری اینستاگرام خود به سند نتفلیکس خطاب کرد و ادعا کرد که به زودی

او روز جمعه از طریق استوری اینستاگرام خود به سند نتفلیکس خطاب کرد و ادعا کرد که به زودی “طرف داستان” خود را به اشتراک خواهد گذاشت. با این حال، ساعاتی بعد، حساب کاربری به طور کامل ناپدید شد

سیسیلی دانشجوی فارغ التحصیل نروژی مدعی شد که پس از ارتباط آنها از طریق Tinder در ژانویه 2018، بیش از 270000 دلار در طول رابطه خود به شیمون داده است.

سیسیلی دانشجوی فارغ التحصیل نروژی مدعی شد که پس از ارتباط آنها از طریق Tinder در ژانویه ۲۰۱۸، بیش از ۲۷۰۰۰۰ دلار در طول رابطه خود به شیمون داده است.

او در سند توضیح داد که پس از اینکه شیمون آنها را از بلغارستان از لندن از طریق یک هواپیمای خصوصی برای اولین قرار ملاقاتشان به پرواز درآورد، کاملاً مورد تشویق قرار گرفت.

او با استفاده از پولی که از سایر قربانیانش گرفته بود، زنانی را که در اپلیکیشن دوستیابی ملاقات می کرد، با سفرهای گران قیمت و هدایای مجلل دوش می داد. شیمون با سیسیلی تصویر شده است

او سپس از آنها درخواست کمک مالی می کرد - ادعا می کرد که در خطر است و برای محافظت از هویتش در برابر افرادی که قصد کشتن او را داشتند به پول نیاز دارد.  شیمون با سیسیلی تصویر شده است

او سپس از آنها درخواست کمک مالی می کرد – ادعا می کرد که در خطر است و برای محافظت از هویتش در برابر افرادی که قصد کشتن او را داشتند به پول نیاز دارد. شیمون با سیسیلی تصویر شده است

شیمون در نهایت دستگیر شد - پس از اینکه با گذرنامه جعلی دستگیر شد - و در دسامبر 2019 محکوم شد. او در ماه مه آزاد شد.

شیمون در نهایت دستگیر شد – پس از اینکه با گذرنامه جعلی دستگیر شد – و در دسامبر ۲۰۱۹ محکوم شد. او در ماه مه آزاد شد.

او در سند توضیح داد که پس از اینکه شیمون آنها را از بلغارستان از لندن از طریق یک هواپیمای خصوصی برای اولین قرار ملاقاتشان به پرواز درآورد، کاملاً مورد تشویق قرار گرفت.

او با استفاده از پولی که از سایر قربانیانش گرفته بود، زنانی را که در اپلیکیشن دوستیابی ملاقات می کرد، با سفرهای گران قیمت و هدایای مجلل دوش می داد.

او سپس از آنها درخواست پول می کرد – ادعا می کرد که در خطر است و برای محافظت از هویتش در برابر افرادی که به دلیل تجارت خطرناک الماس او قصد کشتن او را داشتند به پول نیاز دارد.

شیمون در نهایت دستگیر شد – پس از اینکه با یک پاسپورت جعلی دستگیر شد – و در دسامبر ۲۰۱۹ محکوم شد.

او پس از گذراندن پنج ماه از حبس ۱۵ ماهه خود در اردیبهشت ماه بعد آزاد شد.

وی همچنین به پرداخت ۴۳۲۸۹ دلار به قربانیان خود و پرداخت جریمه ۵۷۷۱ دلاری بر اساس شرایط یک دادخواست محکوم شد.

شیمون پیش از این در سال ۲۰۱۵ دو سال را در زندان فنلاند سپری کرده بود، زیرا متهم به کلاهبرداری از سه زن مختلف شده بود.

او همچنین در سال ۲۰۱۱ مجبور به فرار از کشور خود اسرائیل شد تا از جرایم مربوط به کلاهبرداری که در اوایل دهه ۲۰ زندگی خود مرتکب شده بود جلوگیری کند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر