شهر به مربیان دستور می دهد هزاران دانش آموز “گم شده” را از مدرسه پیدا کنند


آنها کجا هستند؟

مربیان شهری در تلاش هستند تا چیزی را که برخی از مقامات می ترسند از حدود 150،000 کودکانی که پا به مدرسه نگذاشته اند – و دیگران که در هیچ روزی حاضر نمی شوند ، پیدا کنند.

وزارت آموزش و پرورش هفته گذشته در یادداشتی که توسط The Post به دست آورد ، به مدیران دستور داد: “با دانش آموزانی که روزانه غیبت می کنند تماس بگیرید.”

به مدارس گفته می شود که هر روز کودک مفقود شده را پیگیری کنند تا دلیلی برای عدم حضور او پیدا کنند – خواه یک روز یا اصلا.

در این یادداشت آمده است: “ارتباط با خانواده ها می تواند شامل تماس های تلفنی ، پیام های متنی ، کارت پستال و در صورت امکان ، ملاقات های خانگی باشد.”

در نامه فوری دیگر ، مدیر به کارکنان اطلاع داد که همه مدارس با بیش از 20 درصد دانش آموزان غیبت ، هفته ای از سرپرستان DOE ملاقات خواهند کرد – این یک اتفاق ترسناک است. یکی از مدیران هشدار داد: “ما نمی توانیم در این مسیر ادامه دهیم.”

لاشون رابینسون ، معاون اداره آب و هوا و بهداشت مدارس ، نتوانست تعداد رسمی دانش آموزانی را که در مدارس شهر حضور دارند ، ارائه دهد.
ویلیام میلر

یکی از معلمان با اشاره به بحران پرسنل از زمان اجرایی شدن دستور واکسن در 4 اکتبر گفت: “هیچ کس نمی خواهد از مرکز بازدید کند در حالی که ما کمبود نیروی انسانی داریم و بیشتر چهره خود را از دست داده ایم (دستیاران کلاس که به کودکان با نیازهای ویژه خدمت می کنند).”

“من فکر می کنم آنها فشار زیادی می آورند تا اوضاع عادی به نظر برسد در حالی که ابزار و کارکنان لازم را برای دانش آموزان در اختیار نداریم.”

این دستورالعمل یک روز پس از آن برگزار شد که کمیته آموزش شورای شهر جلسه ای نظارتی برای دریافت پاسخ در مورد آزمایش COVID-19 در مدارس ، قرنطینه ها و حضور دانش آموزان ارائه کرد.

مارک تریگر ، مشاور بروکلین ، رئیس کمیته آموزش و پرورش ، گفت که از تماس ها شنیده است که از آغاز کلاسها در 13 سپتامبر حدود 150،000 دانش آموز “در ساختمان نبوده اند”.

مارک تریگر ، عضو هیئت مدیره
مارک تریگر ، عضو هیئت مدیره ، گفت که تماس ها به او گفته اند از زمان شروع کلاسها 150،000 دانش آموز “وارد ساختمان نشده اند”.
استفان یانگ |

“آیا این صدا درست است؟” تریگر از لاشون رابینسون ، معاون اداره آب و هوا و بهداشت مدارس ، خواست.

رابینسون این رقم را “غیر رسمی ، دور از دقت” نامید ، اما رقم بهتری ارائه نکرد. “ما روی هر دانش آموز ، هر روز تمرکز می کنیم.” او می گوید تریگر ، که از DOE خواسته بود تا به خانواده ها گزینه های آموزشی از راه دور ارائه دهد ، همچنین وقتی از معاون اول صدراعظم دونالد کانیرز پرسید که چند دانش آموز در مدارس شهر تحصیل می کنند به بن بست رسیده است.

Conyers ، نفر دوم DOE ، به صدراعظم میشا راس پورتر ، که شهادت نداد ، گفت: “من این شماره را ندارم تا به شما بدهم.”

در همان جلسه ، مایکل مالگر ، رئیس فدراسیون معلمان اتحادیه ، گفت که معتقد است حدود 180،000 کودک شهرستانی اصلاً به مدرسه نمی آیند و خواستار تلاش بیشتر برای رسیدن به آنها شد.

مایکل مولگری
مایکل مالگرو DOE را متهم کرد که آمار واقعی حضور مردم را از مردم مخفی کرده است.
کوین سی داونز برای نیویورک پست

وی با سرزنش عدم شفافیت DOE ، مدعی شد: “آنها آمار حضور روزانه دارند. آنها می دانند چند کودک ظاهر نمی شوند. آنها این را پنهان می کنند. “

یکی از معلمان بروکلین به The Post می گوید که نگرانی در مورد COVID-19 دست کم تا حدی در کنار گذاشتن دانش آموزان در مدرسه مقصر است. والدین اغلب فرزندان خود را در خانه در قرنطینه غیررسمی رها می کنند مانند زمانی که پسر عموها در مدارس دیگر قرار می گیرند. آنها به قوانین قرنطینه DOE اهمیت نمی دهند. “

پس از استماع ، DOE مجدداً از افشای تعداد خام دانش آموزانی که در حال حاضر در 1600 مدرسه خود ثبت نام کرده اند خودداری کرد.

این شهر در پاییز سال 2020 در مجموع 955،490 کودک در مقطع دبیرستان در مقطع دبیرستان گزارش کرده است. این میزان نسبت به سال گذشته 1،002،201 کاهش یافته و 46711 دانش آموز را از دست داده است.

اما ممکن است ثبت نام در طول سال تحصیلی آشفته سال تحصیلی 2020-21 ، زمانی که دوسوم دانش آموزان از راه دور آموزش می بینند و حضور حضوری در آنها کم است ، افت بیشتری داشته باشد.

دیوید بلومفیلد ، استاد آموزش در کالج بروکلین و مرکز CUNY Grad ، گفت: مقامات باید به جای “اخراج های نامشخص که مورد توجه عموم قرار گیرد” حقایقی را که می دانند ارائه دهند.

“امتناع وزارت امور خارجه از ارائه آمار دقیق ثبت نام و حضور و غیاب نه تنها ناامید کننده است ، بلکه بر بی اعتمادی عمومی می افزاید.”

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE وعده داد که آژانس به زودی پاسخ هایی را ارائه خواهد داد.

وی گفت: “ما اطلاعات اولیه ثبت نام را پس از بسته شدن رول در پایان این ماه ارائه می دهیم.” “ما قبلاً چنین کاری نکرده بودیم ، اما متعهد به انجام آن هستیم.”

مقامات می گویند که فهرست DOE در شروع هر سال تحصیلی شامل دانش آموزانی است که در مدارس مختلف نقل مکان کرده یا ثبت نام کرده اند – که قبل از اعزام به خانه باید تأیید شود.

دیدگاهتان را بنویسید