شرکت Bennett St Dairy به نیروهای دارل لی پیوسته تا یک خمیر شیرینی حماسی با نسخه محدود تولید کند.


کافه بوندی پشت خمیر کلوچه‌های پرفروش که در سوپرمارکت‌ها در طول قرنطینه فروخته می‌شود، طعم گلوله‌های تمشک شکلاتی سفید را عرضه می‌کند – اما شما باید سریع وارد شوید.

  • یک کافه در سیدنی با دارل لیا همکاری کرده است تا محصول خوشمزه جدیدی را روانه بازار کند
  • لبنیات Bennett St Dairy در Bondi به خاطر خمیر شیرینی خوش طعم و نمادین خود شناخته شده است
  • آخرین پیشنهاد با گلوله های تمشک دارل لیا شکلات سفید ساخته شده است
  • با قیمت ۱۳ دلار در فروشگاه‌های منتخب IGA در NSW و ویکتوریا و به‌صورت آنلاین در دسترس است


کافه Bondi Bennet St Dairy با برند قنادی استرالیایی Darrell Lea همکاری کرده است تا طعم خمیر کوکی را برای روز ولنتاین عرضه کند.

این غذاخوری محبوب به‌خاطر خمیر شیرینی نمادین خود که در طول قرنطینه کووید ۲۰۲۰ محبوبیت زیادی پیدا کرد، زمانی که کافه شروع به تحویل محصول به مشتریانی که در خانه گیر کرده بودند، شهرت یافت.

آخرین پیشنهاد، با قیمت فقط ۱۳ دلار، شامل خمیر شیرینی معروف Bennett St Dairy است که با تکه‌های بلوک گلوله‌های تمشک شکلاتی سفید Darrell Lea مخلوط شده است تا لذتی عالی را به همراه داشته باشد.

محصول جدید این دو برند محبوب، طعمی شیرین، ترد و جویدن را به شما ارائه می‌دهد.

تکه های ۵۰۰ گرمی خمیر کوکی از پیش بسته بندی شده در فروشگاه های منتخب IGA در نیو ساوت ولز و ویکتوریا یا به صورت آنلاین از طریق وب سایت Bennett St Dairy (فقط برای مشتریان سیدنی) موجود است.

جدیدترین محصول خمیر شیرینی از شرکت Bennett St Dairy با استفاده از گلوله های تمشک دارل لی برای ایجاد طعمی خوش طعم ساخته شده است.

جدیدترین محصول خمیر شیرینی از شرکت Bennett St Dairy با استفاده از گلوله های تمشک دارل لی برای ایجاد طعمی خوش طعم ساخته شده است.

خمیر شیرینی از پیش بسته بندی شده به مشتریان این امکان را می دهد که خودشان تصمیم بگیرند که کوکی هایشان چقدر بزرگ یا کوچک باشد - با برخی از آنها یک کوکی بزرگ، هشت کوکی کوچکتر یا چند کوکی کوچک درست می کنند.

خمیر شیرینی از پیش بسته بندی شده به مشتریان این امکان را می دهد که خودشان تصمیم بگیرند که کوکی هایشان چقدر بزرگ یا کوچک باشد – با برخی از آنها یک کوکی بزرگ، هشت کوکی کوچکتر یا چند کوکی کوچک درست می کنند.

جیمز میک، یکی از بنیانگذاران شرکت لبنیات Bennett St، گفت: “ما از این فرصت استفاده کردیم تا با یک برند استرالیایی نمادین مانند Darrell Lea همکاری کنیم. شیرینی های خوشمزه و با کیفیت آنها برای خمیر کوکی ما مناسب است.

«در حالی که به دلیل ادامه وضعیت COVID-19 و این واقعیت که بسیاری از مردم در انزوا خواهند بود، امسال روز ولنتاین کمی متفاوت به نظر می‌رسد، ما فکر می‌کنیم که ماندن در خانه و پختن طعم نسخه محدود جدیدمان راهی صمیمی برای گرامیداشت این مناسبت است.

“چه شما آن را با عزیزان خود در خانه سپری کنید و چه مجرد هستید و نیاز به مراقبت از خود و ارضای خود دارید، خمیر شیرینی روز ولنتاین ما یک غذای دلگرم کننده است.”

خمیر کوکی از پیش بسته بندی شده به مشتریان این امکان را می دهد که خودشان تصمیم بگیرند که کوکی هایشان چقدر بزرگ یا کوچک باشد – با برخی از آنها یک کوکی بزرگ، هشت کوکی کوچکتر یا چند کوکی کوچک درست می کنند.

همراه با دستورالعمل های آشپزی است که به راحتی قابل انجام است و پخت آن در فر بیش از ۱۵ دقیقه طول نمی کشد.

خمیر کوکی را می توان تا دو هفته در یخچال یا سه ماه در فریزر نگهداری کرد.

همراه با دستورالعمل های آشپزی آسان برای پیروی است و پخت آن در فر بیش از 15 دقیقه طول نمی کشد.

همراه با دستورالعمل های آشپزی آسان برای پیروی است و پخت آن در فر بیش از ۱۵ دقیقه طول نمی کشد.

تکه های 500 گرمی خمیر کوکی در فروشگاه های منتخب IGA در نیو ساوت ولز و ویکتوریا یا به صورت آنلاین از طریق وب سایت Bennett St Dairy (فقط برای مشتریان سیدنی) موجود است.

تکه های ۵۰۰ گرمی خمیر کوکی در فروشگاه های منتخب IGA در نیو ساوت ولز و ویکتوریا یا به صورت آنلاین از طریق وب سایت Bennett St Dairy (فقط برای مشتریان سیدنی) موجود است.

دارل لی سال گذشته با عرضه بلوک گلوله‌های تمشک شکلات سفید خود، اولین حمله خود را به بلوک‌های شکلات سفید انجام داد.

Johanna Campbell، مدیر کل بازاریابی Darrell Lea، گفت: “ما عاشق جشن گرفتن مناسبت های خاص با استرالیایی ها در طول سال و خوشحال کردن مصرف کنندگان با دستور العمل ها و طعم های جدید و خوشمزه هستیم.”

ما خوشحالیم که در روز ولنتاین با شرکت لبنیات Bennett St Dairy همکاری می‌کنیم تا به دوستداران غذا ترکیبی خوشمزه از خمیر کوکی خانگی Bennett St Dairy و بلوک گلوله‌های تمشک شکلات سفید بدون روغن نخل و منبع پایدار ارائه دهیم.

سپتامبر گذشته، Bennet St Dairy خمیر شیرینی را در فروشگاه‌های Woolworths عرضه کرد و تنها در یک روز به فروش رسید.

سپتامبر گذشته، Bennet St Dairy خمیر شیرینی را در فروشگاه‌های Woolworths عرضه کرد و تنها در یک روز به فروش رسید.

جیمز میک، 38 ساله، قبلاً به Daily Mail استرالیا گفته بود که در اوایل سال جاری تماس غیرمنتظره ای را از Woolworths دریافت کرد تا در مورد آزمایش احتمالی مشارکت صحبت کند.

جیمز میک، ۳۸ ساله، قبلاً به Daily Mail استرالیا گفته بود که در اوایل سال جاری تماس غیرمنتظره ای را از Woolworths دریافت کرد تا در مورد آزمایش احتمالی مشارکت صحبت کند.

سپتامبر گذشته Bennet St Dairy طعم‌های خمیر کوکی ماکادامیا شکلات و شکلات سفید را در فروشگاه‌های Woolworths عرضه کرد که تنها در یک روز موجودی آن تمام شد.

جیمز قبلاً به Daily Mail استرالیا گفته بود که تماس “غیر منتظره” را از Woolworths دریافت کرده است تا در مورد آزمایش احتمالی مشارکت صحبت کند.

جیمز گفت: “ما از پاسخ شگفت زده شدیم زیرا ما یک ماشین بازاریابی بزرگ نیستیم، بلکه یک تجارت کوچک هستیم.”

او گفت که این علاقه احتمالاً پس از شروع انباشت بسته‌های ۵۰۰ گرمی خمیر کوکی در کافه‌ها در خرده‌فروشی‌های کوچک‌تر – از جمله IGA رومئو، ایجاد شد.

مشتریان می توانند خمیر کوکی اصلی یا خمیر کوکی شکلات سفید و ماکادامیا را با قیمت 13 دلار برای 500 گرم انتخاب کنند.

ظرف یک هفته پس از عرضه، خمیر کوکی فروخته شد (تصویر)

مشتریان می توانند خمیر کوکی اصلی یا خمیر کوکی شکلات سفید و ماکادامیا را با قیمت ۱۳ دلار برای ۵۰۰ گرم انتخاب کنند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر