شرکت ایتالیایی به دلیل پذیرش آگهی استخدام به شدت انتقاد کرد و گفت که نامزدها باید جوان و جذاب باشند


شرکت امنیتی ایتالیایی به دلیل آگهی استخدام پذیرش «غیر اخلاقی و رسوایی» که از نامزدهای «جذاب» زیر ۳۰ سال می‌خواهد یک عکس لباس شنا همراه با درخواست خود ارسال کنند، مورد انتقاد قرار گرفت.

  • یک شرکت امنیتی ناپل از متقاضیان شغل پذیرش درخواست کرد که زیر ۳۰ سال باشند
  • و همچنین از همه متقاضیان خواست که عکسی از خود با لباس شنا ارسال کنند
  • این شرکت گفت که این آگهی “اشتباهی از سوی یک کارمند بی تجربه” بوده است.
  • اکنون وزارت کار ایتالیا تحقیقاتی را در مورد این پرونده آغاز کرده است


یک شرکت امنیتی ایتالیایی پس از انتشار یک آگهی استخدام برای یک مسئول پذیرش در رسانه های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفت و گفت که متقاضیان باید زنان ۳۰ ساله یا کمتر، خوش تیپ باشند و باید عکسی از خود با لباس شنا «یا مشابه» بفرستند.

Medial Service Srl، مستقر در منطقه تجاری ناپل، همچنین گفت که نامزدهای شغل پاره وقت، ۲۴ ساعته در هفته، ۵۰۰ یورو در ماه باید انگلیسی صحبت کنند، ماشین داشته باشند و “شخصیت آفتابی” داشته باشند.

بر اساس گزارش ها، آندره آ اورلاندو، وزیر کار، اکنون از بازرسان خواسته است که در نتیجه این آگهی که توسط شورای کارگری ناپل، کیارا مارسیانی، “رسوایی” نامیده شده است، تحقیق کنند.

آنها می خواهند عکسی با لباس شنا داشته باشند؟ گاردین گفت که چه تبلیغ پوچی است.

شرکت امنیتی Medial Services Srl مستقر در ناپل پس از انتشار یک آگهی شغلی که به دنبال پذیرش زیر 30 سال و جذاب بود، با واکنش شدید روبرو شد.

شرکت امنیتی Medial Services Srl مستقر در ناپل پس از انتشار یک آگهی شغلی که به دنبال پذیرش زیر ۳۰ سال و جذاب بود، با واکنش شدید روبرو شد.

کاربران توییتر از این پست تحت تأثیر قرار نگرفتند و آن را «غیراخلاقی» خواندند که از زنان بخواهید عکس‌هایی از خود در لباس شنا بفرستند.

کاربران توییتر از این پست تحت تأثیر قرار نگرفتند و آن را «غیراخلاقی» خواندند که از زنان بخواهید عکس‌هایی از خود در لباس شنا بفرستند.

این رسوایی است و به چند دلیل – شروع با جستجوی یک زن زیر ۳۰ سال و دستمزدی که برای تعهد و وظایفی که شغل مورد نیاز است به طرز پوچی ناکافی است.

«مشکل جنسیت گرایی همچنان ادامه دارد… باید کار بسیار بیشتری در مورد برابری جنسیتی انجام شود.

مسائل زیادی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد، به ویژه در شهری مانند ناپل، که نرخ اشتغال زنان بسیار پایین است.

این پست شغلی که قبل از حذف آن توسط شرکت در سراسر رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد، مورد انتقاد کاربران توییتر نیز قرار گرفت.

یکی گفت: درخواست عکس غیراخلاقی است، اما افسوس که هنوز غیرقانونی نیست. من امیدوارم که هیچ کس با توجه به درخواست درخواست نمی کند.

یکی دیگر نگران این بود که درخواست عکس لباس حمام ممکن است در مورد نیات شرکت نشان دهد و نوشت: «درخواست عکس در لباس یک درخواست کوچک نیست.

در طول مصاحبه دنبال خواهد شد: آیا شما فرزند دارید؟ آیا قصد دارید بچه دار شوید؟

آگهی اصلی (که اکنون حذف شده است) می گوید که نامزدها باید 30 سال و کمتر داشته باشند، ماشین داشته باشند، شخصیت آفتابی داشته باشند و عکسی با لباس شنا

آگهی اصلی (که اکنون حذف شده است) می گوید که نامزدها باید ۳۰ سال و کمتر داشته باشند، ماشین داشته باشند، شخصیت آفتابی داشته باشند و عکسی با لباس شنا “یا مشابه” ارسال کنند.

برخی از پوسترها از درخواست های تبلیغاتی شوکه شده بودند - یکی از آنها به طور منطقی می پرسد که منظور شرکت از اینکه متقاضیان باید عکس های

برخی از پوسترها از درخواست های تبلیغاتی شوکه شده بودند – یکی از آنها به طور منطقی می پرسد که منظور شرکت از اینکه متقاضیان باید عکس های “یا مشابه” لباس شنا بفرستند چه بوده است.

و دیگری خاطرنشان کرد: «تبلیغ فقط برای زنان نیز قانونی نیست».

یکی پیشنهاد کرد که علیرغم درخواست‌های غیرمنطقی، ممکن است شرکت کارکنانی پیدا کند و نوشت: «مشکل این است که آن‌ها کسی را پیدا می‌کنند که بسیار ناامید است که چنین پیشنهادی را بپذیرد یا حداقل ارزیابی کند. ما به جایی رسیده‌ایم که باید آبروی خود را بفروشیم (نه فقط به عنوان کارگر) و باید از شما هم تشکر کنیم.

پوستر دیگری نشان می‌دهد که آن‌ها نیز درخواست‌های مشابهی را هنگام درخواست کار تجربه کرده‌اند و نوشته است: «یک بار از من عکس‌هایی با لباس شنا خواستند تا در یک مغازه مبلمان کار کنم، به‌علاوه اینکه آیا من از تعهدات خانوادگی آزاد بودم و حاضر بودم مدت طولانی بروم. تنها با رئیسم سفر می کنم.

در پاسخ به این عصبانیت، Medial Service Srl به رسانه‌های ایتالیایی گفت که این پست «اشتباهی از سوی یک کارمند بی‌تجربه است که از سیاست‌های شرکت در مورد برابری جنسیتی اطلاعی نداشت».

اکنون یک آگهی جدید منتشر کرده است که تمام ارجاعات به ظاهر، سن و شرایط را حذف کرده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر