شاهزاده اوژنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرنسس بئاتریس را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسرانشان در جایزه غول پیکر بحرین نمایندگی می کنند


شاهزاده خانم بئاتریس را انتخاب کنید و انتخاب کنید یوژنی در جایزه غول پیکر بحرین همراه خود همسرانشان ادو ماپلی موزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جک بروکسبانک سرگرم شدند.

نوه های ملکه در عکس های گرفته شده {در این} مناسبت کدام ممکن است چارلز لکلرک دریافت کرد آن شد حتی باهوش تر به تذکر می رسیدند به همان اندازه فراری اولین برد شخصی را پس اجتناب کرده اند سنگاپور در سال ۲۰۱۹ به ارمغان آورد. لوئیس همیلتون مقام سوم شگفت انگیزی را اجتناب کرده اند آن شخصی کرد کدام ممکن است اجتناب کرده اند رتبه پنجم آغاز کرد. کارلوس ساینز برای فراری دوم شد.

بئاتریس ۳۳ ساله را انتخاب کنید و انتخاب کنید یوژنی ۳۱ ساله در حالی کدام ممکن است اجتناب کرده اند رویدادهای مسابقه روز لذت می بردند با بیرون فرزند به تذکر می رسیدند: خاص نیست کدام ممکن است مرد یوژنی، آگوست ۱۳ ماهه، هر دو خانم بئاتریس، سینا، کدام ممکن است در ماه سپتامبر به دنیا به اینجا رسید، در مسابقه نمایندگی کردند. جایزه غول پیکر همراه خود آنها

این ۲ خواهر سلطنتی کدام ممکن است گمان می‌رود اتصال نزدیکی همراه خود هم داشتند، پوست‌گذشت‌های گاه به گاه، با این حال باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر ۲ لباس‌های گلدار به تن داشتند.

شاهزاده خانم بئاتریس و یوژنی و همسرانشان در مسابقات جایزه بزرگ بحرین سرگرمی بدون بچه داشتند.  بئاتریس، 33، و ادو ماپلی موزی، 38 ساله، (هر دو در تصویر) در حالی که از این رویداد لذت می‌برند، عکس می‌گیرند.

شاهزاده خانم بئاتریس را انتخاب کنید و انتخاب کنید یوژنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسرانشان در مسابقات جایزه غول پیکر بحرین علاقه با بیرون کودک داشتند. بئاتریس، ۳۳، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادو ماپلی موزی، ۳۸ ساله، (هر ۲ در تصویر) در حالی کدام ممکن است اجتناب کرده اند این مناسبت لذت می‌برند، عکس می‌گیرند.

یوجینی، 31 ساله، و جیک بروکس بنک، 35 ساله (هر دو در تصویر) در حال گوش دادن به مجری ورزشی ناتالی پینکام، (تصویر، سمت چپ) که او نیز در مسابقه حضور داشت، در تصویر دیده می شود.

یوجینی، ۳۱ ساله، را انتخاب کنید و انتخاب کنید جیک بروکس بنک، ۳۵ ساله (هر ۲ در تصویر) در جاری توجه کردن به مجری ورزشی ناتالی پینکام، (تصویر، سمت چپ) کدام ممکن است او نیز در مسابقه حضور داشت، در تصویر دیده تبدیل می شود.

خواهران سلطنتی در گرندپری بحرین شرکت کردند، جایی که مرسدس بنز لوئیس همیلتون (تصویر در طول مسابقه) را دیدند که مقام سوم را از آن خود کرد و از رتبه پنجم شروع کرد.

خواهران سلطنتی در گرندپری بحرین نمایندگی کردند، جایی کدام ممکن است مرسدس بنز لوئیس همیلتون (تصویر در کل مسابقه) را دیدند کدام ممکن است مقام سوم را اجتناب کرده اند آن شخصی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند رتبه پنجم آغاز کرد.

بئاتریس ۳۳ ساله عالی لباس میدی همراه خود قالب گلدار، آستین بره را انتخاب کنید و انتخاب کنید یقه ماندارین محدوده کرد. کمرش را همراه خود کمربند رافیا بسته بودند.

او عالی مانکن موی آرام را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمه رو به بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمه زیرین را محدوده کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید موهای بلوند توت‌فرنگی‌اش را به‌راحتی روی پشتش آویزان کرد.

خانوار سلطنتی به نظر می رسد جایزه غول پیکر او را همراه خود آرایش خالص پایان دادن کردند کدام ممکن است چهره آفتاب‌زده او را پایان دادن می‌کرد.

شریک زندگی بئاتریس، ادواردو ماپلی موزی، کدام ممکن است در سال ۲۰۲۰ همراه خود او عروسی کرد، در حالی کدام ممکن است دستش را در اطراف کمر همسرش حلقه کرده بود، تصویر شد.

این دو خواهر از گفتگوی تکان دهنده ای با جکی استوارت، مسابقه دهنده فرمول 1 که او نیز به مسابقه سفر کرده بود، لذت بردند.

این ۲ خواهر اجتناب کرده اند گفتگوی باور نکردنی ای همراه خود جکی استوارت، مسابقه دهنده فرمول ۱ کدام ممکن است او نیز به مسابقه بازدید کرده بود، لذت بردند.

یوژنی یک لباس گلدار رنگارنگ پوشیده بود و موهایش را با کمک عینک آفتابی گرد لاک پشتی در جای خود نگه داشت.

یوژنی عالی لباس گلدار رنگی روکش دار بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید موهایش را همراه خود کمک سایه های خورشید کروی لاک پشتی در جای شخصی نگه داشت.

این سازنده املاک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستغلات ایتالیایی ۳۸ ساله همراه خود بژ، ژاکت آبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلوز آبی خوب به نظر می رسد.

او به نظر می رسد گاه به گاه شخصی را همراه خود عالی جفت سایه های خورشید همراه خود بدنه نارنجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید موهایی مرتب به بالا رساند.

در همین جاری، Eugenie، ۳۱، به نظر می رسد به سختی رنگی تر را محدوده کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی لباس میدی آبی روان، همراه خود چاپ گل های تعدادی از رنگ را محدوده کرد.

او عالی کت لوسیون روکش دار بود، عالی جفت عینک کروی روی سرش قرار داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی کیف دستی اسپرسو‌ای رنگ کدام ممکن است به‌طور روزمره روی شانه‌هایش کشیده شده بود.

وقتی صحبت اجتناب کرده اند کفش به میان می‌آید، یوژنی همراه خود حمل عالی جفت کفش ورزشی سفید، راحتی را در میل قرار داد.

موهای اسپرسو ای صافش کدام ممکن است ساقی بود در اطراف شانه هایش افتاده بود. همراه خود فوری آن به پایین گوش، آن را اجتناب کرده اند صورتش در اطراف نگه داشت.

به نظر می رسید که خانواده سلطنتی از برخورد با ناتالی، دوست صمیمی او و خانواده سلطنتی، به ویژه پسرعموهایش زارا، مایک تیندال و شاهزاده هری که زمانی با آنها قرار داشت، خوشحال بودند.

به نظر می رسد کدام ممکن است خانوار سلطنتی اجتناب کرده اند برخورد همراه خود ناتالی، دوست صمیمی او را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار سلطنتی، به طور قابل توجهی پسرعموهایش زارا، مایک تیندال را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاهزاده هری کدام ممکن است روزی همراه خود آنها قرار داشت، راضی بودند.

Eugenie لباس رنگارنگ خود را با یک ژاکت کرم و کیف چرم قهوه ای ست کرد و امروز در بحرین یک ظاهر غیر رسمی را انتخاب کرد.

Eugenie لباس رنگی شخصی را همراه خود عالی ژاکت لوسیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید کیف چرم اسپرسو ای ست کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در این زمان در بحرین عالی به نظر می رسد غیر مناسب را محدوده کرد.

ملکه با پوشیدن یک جفت کفش ورزشی سفید و انتخاب آرایش روزانه سبک و طبیعی ظاهر آرام خود را حفظ کرد.

ملکه همراه خود حمل عالی جفت کفش ورزشی سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید محدوده آرایش روزانه سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید خالص به نظر می رسد آرام شخصی را محافظت کرد.

جک بروکسبانک، شوهر یوجنی، نیز ظاهری آرام همراه خود عالی کت سرمه ای روشن داشت. او علاوه بر این سایه های خورشید را روی سرش می‌زد به همان اندازه سبکی آرام داشته باشد.

تمام گروه برای آن روز مقوا های VIP داشتند کدام ممکن است روی طناب هایی به در اطراف گردن شخصی نماد می دادند.

در حین پرسه زدن، یوژنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جک در جاری لذت برداشتن اجتناب کرده اند عالی گفتگوی پر جنب را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوش همراه خود مجری ورزشی ناتالی پینکام، کدام ممکن است نزدیک به خانوار سلطنتی است، لذت می برند.

به نظر می رسد کدام ممکن است خانوار سلطنتی اجتناب کرده اند برخورد همراه خود ناتالی، دوست صمیمی او را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار سلطنتی، به طور قابل توجهی پسرعموهایش زارا، مایک تیندال را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاهزاده هری کدام ممکن است روزی همراه خود آنها قرار داشت، راضی بودند.

بعداً، این ۲ خواهر در جاری صحبت همراه خود نیروی محرک سابق بریتانیایی فرمول ۱ اجتناب کرده اند اسکاتلند جکی استوارت دیده شدند.

چارلز لکلرک از فراری (تصویر در جریان مسابقه امروز) این مسابقه را از موقعیت قطبی برد

چارلز لکلرک اجتناب کرده اند فراری (تصویر در جریان مسابقه در این زمان) این مسابقه را اجتناب کرده اند مکان قطبی برد

لوئیس همیلتون مقام سوم خود را جشن گرفت (تصویر سمت راست)، همراه با برنده چارلز لکلرک و نایب قهرمان کارلوس ساینز جونیور (تصویر)

لوئیس همیلتون مقام سوم شخصی را جشن گرفت (تصویر سمت راست)، در کنار همراه خود دریافت کرد چارلز لکلرک را انتخاب کنید و انتخاب کنید نایب قهرمان کارلوس ساینز جونیور (تصویر)

حاضر وحدت خواهران در بحبوحه گزارش هایی مبنی بر سوراخ بین یوجنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پدرش شاهزاده اندرو انجام تبدیل می شود.

Eugenie در جاری حاضر کنار هم قرار دادن تخلیه عالی سری پادکست در اوایل تابستان است کدام ممکن است گروه متنوعی اجتناب کرده اند مهمانان را با اشاره به برده‌داری اخیر اجتناب کرده اند جمله قاچاق جنسی صحبت می‌کنند.

پدر او {در میان} مهمانان حضور نخواهد داشت، از عالی تأمین سلطنتی به خواستن آن ساندی اظهار داشت کدام ممکن است هیچ مکالمه ای بین پدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانم با اشاره به آن وجود نداشته است.

علاوه بر این گزارش شد کدام ممکن است یوجنی عالی ماه تمام منتظر ماند به همان اندازه پدرش را یک بار دیگر ببیند، پس اجتناب کرده اند اینکه پرونده او همراه خود ویرجینیا گیفره، متهم تجاوز جنسی را رفع کرد.

کامیلا تومینی، مفسر سلطنتی، کدام ممکن است برای ساندی تایمز می نویسد، می گوید کدام ممکن است این پرونده کدام ممکن است ماه قبلی به بالا رسید، این ۲ خواهر را “ویران” کرده است.

به مشاوره یکی اجتناب کرده اند دوستان خانوادگی: “برای او یا او فوق العاده دردسرساز {بوده است}. در نظر گرفته شده {نمی کنم} کسی {به درستی} تخمین زده باشد کدام ممکن است برای هر کودکی چقدر دردسرساز است کدام ممکن است کشف نشده این درجه اجتناب کرده اند نظارت را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرار تکل باشد. با این حال آنها اکنون فرزندان شخصی را دارند. متعاقباً کانون خانوار ظریف تر اجتناب کرده اند آنچه بود بود.»