سیک مطلقه، ۴۱ ساله، که به دنبال عشق است، هر هفته به پارکی متفاوت می رود


زنی که طلاق سختی را پشت سر گذاشته است، هر هفته با رفتن به مسیری متفاوت برای خود تلاش می کند تا یک «شوهر رویایی» برای خود بسازد.

روزنامه‌نگار آزاد Minreet Kaur، ۴۱ ساله، از غرب لندن، که در حال آموزش برای معلمی شنا است، خود را متعهد به پارکی متفاوت برای دویدن هفتگی خود کرده است.

مینرت، که سیک است، گفت که وقتی ۱۳ سال پیش طلاق گرفت، احساس می کرد که توسط اعضای جامعه اش مورد قضاوت قرار می گیرد زیرا ترک ازدواج “کاری نیست که مردم انجام می دهند”.

Minreet Kaur، 41 ساله، یک روزنامه نگار آزاد از غرب لندن، تصمیم گرفته است از رویداد هفتگی پارکرون خود برای کمک به او در جستجوی یافتن یک شوهر رویایی استفاده کند.

Minreet Kaur، ۴۱ ساله، یک روزنامه نگار آزاد از غرب لندن، تصمیم گرفته است از رویداد هفتگی پارکرون خود برای کمک به او در جستجوی یافتن یک شوهر رویایی استفاده کند.

پارک‌ران‌ها رویدادهای هفتگی پنج کیلومتری هستند که هر شنبه صبح برگزار می‌شوند، که به او 52 فرصت برای دیدن و ملاقات با افراد بالقوه لیسانس می‌دهد.

پارک‌ران‌ها رویدادهای هفتگی پنج کیلومتری هستند که هر شنبه صبح برگزار می‌شوند، که به او ۵۲ فرصت برای دیدن و ملاقات با افراد بالقوه لیسانس می‌دهد.

او به MyLondon گفت: “برای مدت طولانی احساس شرمندگی می کردم، فکر می کردم که شما فقط یک بار ازدواج می کنید، زیرا این چیزی است که همیشه به ما گفته شده است و آن زمان هم همینطور بود.”

این یک تابو بزرگ بود – من اولین کسی بودم که در جامعه سیک در مورد آن صحبت کردم، در مورد اینکه چقدر برای زنان بد بوده است، برای ما بسیار سخت تر است.

«این واقعاً در مورد یافتن کسی در جامعه نیست. اگر این کار را بکنید خیلی خوب است، اما به این است که آدم خوبی باشید، نباید به خاطر مذهب باشد.

حالا او می‌خواهد «شوهر رویایی» خود را پیدا کند و می‌خواهد به جای تکیه بر برنامه‌های دوستیابی، این کار را رو در رو انجام دهد.

Minreet با حضور در پادکست رایگان هفتگی زمان‌بندی شده توضیح داد که از Parkrun، شرکتی که رویدادهای پنج کیلومتری را برای پیاده‌روان و دوندگان سازماندهی می‌کند، به‌عنوان «برنامه دوستیابی» خود استفاده می‌کند.

دویدن در ۲۰۰۰ مکان در سراسر کشور انجام می شود، بنابراین Minreet مکان های زیادی برای پیدا کردن مرد رویایی خود دارد.

Minreet از یک سبک زندگی فعال لذت می برد و گفت که دوست دارد مردی را ملاقات کند که مانند او از فعالیت های ورزشی اجتماعی لذت می برد.

Minreet از یک سبک زندگی فعال لذت می برد و گفت که دوست دارد مردی را ملاقات کند که مانند او از فعالیت های ورزشی اجتماعی لذت می برد.

این به او ۵۲ فرصت برای سال ۲۰۲۲ می دهد تا لیسانس های بالقوه جدید را ببیند و ملاقات کند.

او می‌گوید: «من هر هفته در پارک‌های متفاوتی کار می‌کنم، وقتی آنجا هستم با مردم صحبت می‌کنم، حتی ممکن است در کارهای داوطلبانه شرکت کنم، اما تمرکزم را بر این موضوع متمرکز می‌کنم زیرا می‌خواهم با کسی ملاقات کنید که دوست دارد نوعی فعالیت ورزشی اجتماعی انجام دهد.

ملاقات با افراد جدید بسیار سخت است، ما در زمانی هستیم که ملاقات با افراد واقعی کار آسانی نیست.

“من فکر می کنم ما به یک برنامه دوستیابی پارکرون نیاز داریم زیرا افراد زیادی از همه اقشار زندگی می کنند و من فکر می کنم واقعاً مکان خوبی برای رفتن به خصوص پس از همه گیری است.”

مینرت که در عکس با خانواده اش به تصویر کشیده شده است، می گوید زمانی که از همسر سابقش جدا شد، این یک تابو بزرگ بود:

مینرت که در عکس با خانواده اش به تصویر کشیده شده است، می گوید زمانی که از همسر سابقش جدا شد، این یک تابو بزرگ بود: “من اولین کسی بودم که در جامعه سیک ها در مورد آن صحبت کردم، در مورد اینکه چقدر برای زنان بد بوده است، برای ما بسیار سخت تر است.”

این روزنامه‌نگار آزاد برنده جایزه می‌گوید که او به دنبال مردی می‌گردد که «سرگرم‌کننده، حباب‌آلود، واقعی، دلسوز و بسیار حرفه‌محور» باشد، و همچنین به دنبال مردی است که «شما را سرپا نگه دارد».

در طول همه گیری همه گیر بود که مینرت با یک شوک به سیستم از نظر وضعیت مجردی خود مواجه شد، زیرا او ۴۰ ساله شد و متوجه شد که می خواهد روزی ازدواج کند و بچه دار شود.

پارکرون روشی است که او برای ملاقات با کسی به صورت ارگانیک دارد، زیرا او در برنامه های دوستیابی شانس زیادی نداشته است.

او می‌گوید که با پیدا کردن یک مسابقه آنلاین کاملاً احساس راحتی نمی‌کند، زیرا شما واقعاً نمی‌دانید که آیا کسی همان چیزی است که می‌گوید.

هر کسی که مایل به تماس با Minreet است می تواند با او در توییتر تماس بگیرد: @minkaur5

Minreet سفر خود را با شکار عشق تا کنون در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشته است، جایی که مردم در حال بررسی هستند تا ببینند هفته نامه پارکرون در زندگی دوستی او چگونه بوده است.

Minreet سفر خود را با شکار عشق تا کنون در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشته است، جایی که مردم در حال بررسی هستند تا ببینند هفته نامه پارکرون در زندگی دوستی او چگونه بوده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر