سوپ فلاش چربی معروف من: سبک کتو


چربی های سالم فوق ستاره جدید تغذیه ای هستند.

رژیم کتوژنیک به دلیل اثرات قوی در کاهش وزن ، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. “کتو” یک رژیم غذایی پرچرب ، کم پروتئین و کم کربوهیدرات است که بدن شما را به جای کربوهیدراتها به سوخت اصلی به عنوان چربی سوزی منتقل می کند. این رژیم برای دهه ها برای کنترل تله های دام مورد استفاده پزشکی قرار گرفته است ، اما در حال حاضر به دلیل فواید سلامتی آن به طور گسترده ای شناخته شده است.

شاید شما وبلاگ های من را خوانده اید و می دانید که من Keton را برای رژیم غذایی طولانی مدت به ویژه برای زنان توصیه نمی کنم (توضیحات کامل را در اینجا ارائه می دهم). با این حال ، من معتقدم که کتو ممکن است جای خود را برای نتایج کوتاه مدت هیجان انگیز داشته باشد. چربی های سالم و ضروری مغز شما را ساخته ، شکم شما را می سوزاند و سطح هورمون های سالم ، اشتها و قند خون را افزایش می دهد و از شما در برابر استرس محافظت می کند. چه چیزی را نباید در همه اینها دوست داشت؟

سوپ سم زدایی My New Fat Flush (Keto Style) با سبزیجات فراوان ، پروتئین قوی ، ترکیبی خوشمزه از ادویه جات ترش و شیر نارگیل پر چرب و خوشمزه ، همراه با آووکادو در ترکیب کاملی که این سوپ را بسیار سیر کننده می کند. ، بسیار موفق و بسیار منحصر به فرد.

این یک دستورالعمل ساده آسان برای کمک به کنترل طولانی مدت وزن است و از همه مهمتر ، نتایج گویای خود هستند. خواننده از مجله جهان زنان (جایی که دستور العمل اصلی من برای تهیه سوپ چرب برای اولین بار معرفی شد) در یک هفته 11 کیلو وزن کم کرد ، و یکی دیگر تنها در عرض سه روز 10 کیلو وزن کم کرد! دیگران 6 ، 7 و حتی 11 پوند در عرض یک هفته وزن کم کردند.

با چنین نتایج خوبی ، هیچ رمز و رازی نیست که چرا این سم زدایی سوپ “One Pot Wonder” بهترین راز رژیم شناسان تعیین شده در همه جا است.

باریک مناسب برای پاییز عناصر عبارتند از:

  • ادویه های خوش طعم و خاکی مانند گشنیز ، زردچوبه و زیره (که در پودر کاری یافت می شود) با از بین بردن نفخ و گاز شکم به دستگاه گوارش کمک می کند و به تسکین میگرن و سردرد کمک می کند.
  • مقدار زیادی سبزیجات تازه غنی از ویتامین برای تأمین نیازهای تغذیه ای بدن ، علاوه بر آنتی اکسیدان ها که از سلول های شما محافظت کرده و روند پیری را کند می کند.
  • پروتئین بدون چربی (مانند گوشت گاو ، بوقلمون یا مرغ) ، که یک سنگ بنای مهم برای استخوان ها ، ماهیچه ها ، غضروف ها ، پوست و خون است.
  • شیر نارگیل کتوژنیک چربی سوز و آووکادو سالم به شما چربی های مناسب را می دهد تا به بدن شما کمک کند تا چربی های سرسخت به دام افتاده را برای همیشه رها کند!دیدگاهتان را بنویسید