سس پنیر وگان • غذای سالم


این سس پنیر وگان همه کاره که به طور سخاوتمندانه روی سبزیجات بخارپز مورد علاقه شما ریخته می شود، روی Mac & Cheese نیز عالی است و حتی می توان آن را سرد یا گرم به عنوان خوراک سبزیجات تازه، کراکر یا چیپس استفاده کرد.

این سس پنیر وگان همه کاره که به طور سخاوتمندانه روی سبزیجات بخارپز مورد علاقه شما ریخته می شود، روی Mac & Cheese نیز عالی است و حتی می توان آن را سرد یا گرم به عنوان خوراک سبزیجات تازه، کراکر یا چیپس استفاده کرد.

من یه پسر دارم مقداری شادی برای آوردن در زندگی امروز شما … آن سس پنیر، بچه ها، این سس پنیر! من به شما می گویم که قطعا کمی به ارمغان می آورد لحظه شاد در هر روز معین!

اول، زیرا اگر هنوز با آن آشنا نیستید، شما را به کشف سوق می دهد روش تفت دادن در فر آجیل کدو حلوایی – اگر از من بپرسید که کاملاً زندگی را تغییر می دهد – و دوم، زیرا، خوب، این سس پنیر وگان، سعادت خالص است. خیلی خوب، خیلی غلیظ، خیلی خامه ای، خیلی ابریشمی، خیلی پنیری، خیلی خوشمزه!

فوراً هر ظرف قدیمی از سبزیجات بخارپز شده را به آن تبدیل می کند مهمانی واقعیچه زمانی به ماکارونی پخته اضافه کنید، حتی می تواند از گرم یا سرد به عنوان دیپ استفاده کنید برای سبزیجات تازه، کراکر یا چیپس سیب زمینی.

فکر می کنم او در حال تبدیل شدن به بهترین دوست شما در آشپزخانه است …

گوشت کدو تنبل برشته شده در فر

از آنجایی که به مقداری نیاز خواهید داشت کدو حلوایی بو داده به عنوان پایه برای سس شما، همین اولین چیز شما باید رسیدگی کنید. خیلی ساده استبا این حال، خواهید دید؛ فقط دستورالعمل های گام به گام این پست را دنبال کنید یا دستورالعمل های موجود در کارت دستور غذا را دنبال کنید!

شما دوست دارید از کدو تنبل با اندازه متوسط ​​استفاده کنید برای این، همانطور که شما نیاز دارید ۲ فنجان (۴۰۰ گرم) گوشت پخته شده; فقط مطمئن شوید که کدو حلوایی خام است وزن آن حداقل کمی بیشتر است از آن، برای جبران کاه و فضولات. در صورت شک، از کدو تنبل بزرگتر استفاده کنید: کدو تنبل بو داده هرگز هدر نمی رود… حداقل در این خانه نه!

سوپ کدو حلوایی بو داده از سونیا! غذای سالم | دستور العمل و دستورالعمل ها در thehealthyfoodie.com

پس از اتمام تفت دادن کدو، آن را از فر خارج کرده و اجازه دهید تا خنک شود برای چند دقیقه تا زمانی که بتوانید با خیال راحت بدون سوزاندن انگشتانتان آن را اداره کنید.

زمانی که کدوها به اندازه کافی سرد شدند، یک قاشق بزرگ بردارید (آیا تا به حال به شما گفته ام که چقدر یک قاشق بستنی را برای این جور چیزها دوست دارم؟) به این گوشت استخراج می شود و اطراف را اندازه گیری کنید ۲ فنجان از آن ۴۰۰ گرم است اگر شما هم مثل من هستید و ترجیح می دهید چیزها را وزن کنید.

بادام هندی، آب جوش و حبه های سیر در کاسه همزن پر سرعت

حالا بقیه مراحل با سرعت رعد و برق پیش خواهد رفت! فقط یک فایل قرار دهید بادام هندی، آب جوش و حبه های سیر در کاسه همزن پر سرعت.

باز هم، می ترسم برای اینکه این دستور غذا واقعا عالی شود، به یک مخلوط کن پرقدرت نیاز دارید. احتمالاً می توانید آن را در مخلوط کن یا غذاساز معمولی خود درست کنید، اما هرگز ابریشمی و کرمی نمی شود.

بادام هندی، آب جوش و حبه های سیر را با هم مخلوط کنید تا کاملا یکدست و کرم رنگ شود

مواد را پردازش کنید با سرعت بالا تا زمانی که خیلی یکدست و کرم رنگ شود، یکی دوبار متوقف می شود تا کناره ها را خراش دهید، همانطور که لازم است.

کدو حلوایی پخته شده در فر، مخمر تغذیه ای، خردل دیژون، زردچوبه، پودر پیاز، پاپریکا، نمک و فلفل سفید را در مخلوط کن با سرعت بالا اضافه کنید.

اکنون آن را اضافه کنید کدو حلوایی پخته شده در فرعلاوه بر مخمر تغذیه ای، خردل دیژون، زردچوبه، پودر پیاز، پاپریکا، نمک و فلفل سفید.

همه مواد را با سرعت بالا پردازش کنید تا سس پنیر صاف و ابریشمی شود

عملیات دوباره در بالاترین سطح، تا زمانی که سس بسیار نرم و ابریشمی شود.

سس شما اکنون آماده است تا به دلخواه از آن استفاده کنید. اما اگر آن را ترجیح می دهید پسری که طرف گرمتر است، آن را به یک قابلمه کوچک منتقل کنید و آن را روی حرارت ملایم گرم کنید ; بسیار مراقب باشید، هر چند، مانند سس به راحتی می سوزد، پس حتماً مراقب او باشید و اغلب او را تلنگر کنید!

سخاوتمندانه سس پنیر را روی کلم بروکلی بخارپز بریزید!

اکنون تنها کاری که باقی مانده است انجام دادن است از سس پنیر خوشمزه لذت ببرید شما فقط آن را ایجاد کردید. آن را سخاوتمندانه بریزید در خدمت سخاوتمندانه از بروکلی بخارپزیا سبزیجات شخصی مورد علاقه شما.

و همانطور که گفتم، این سس پنیر همه کاره نیز مک و پنیر و شاید به عنوان دیپ استفاده می شودو گرم یا سردو برای سبزیجات تازه، کراکر یا چیپس سیب زمینی. لذت بردن!

این سس پنیر وگان همه کاره که به طور سخاوتمندانه روی سبزیجات بخارپز مورد علاقه شما ریخته می شود، روی Mac & Cheese نیز عالی است و حتی می توان آن را سرد یا گرم به عنوان خوراک سبزیجات تازه، کراکر یا چیپس استفاده کرد.

سس پنیر وگان

این سس پنیر وگان همه کاره که به طور سخاوتمندانه روی سبزیجات بخارپز مورد علاقه شما ریخته می شود، روی Mac & Cheese نیز عالی است و حتی می توان آن را سرد یا گرم به عنوان خوراک سبزیجات تازه، کراکر یا چیپس استفاده کرد.

سهام: ۸

برای تهیه کدو حلوایی در فر *

 • فر را با دمای ۳۷۵ درجه فارنهایت گرم کنید

 • کدو حلوایی را نصف کنید، روده ها و دانه ها را با قاشق جدا کنید. در یک ماهیتابه تیره بریزید و روغن زیتون فوق بکر را به مقدار زیاد بپاشید، سپس نمک و فلفل را روی آن بپاشید.

 • گوشت کدو را به سمت پایین برگردانید و حدود ۱/۴ فنجان آب را در کف تابه بریزید.

 • در فر بدون درب به مدت ۴۰ تا ۴۵ دقیقه بپزید تا زمانی که کدو واقعا نرم شود و به راحتی با نوک چاقوی تیز سوراخ شود.

 • وقتی کدو کاملا پخته شد، آن را از فر خارج کنید و بگذارید چند دقیقه خنک شود تا بتوانید با خیال راحت با آن کنار بیایید، سپس با یک قاشق غذاخوری تفاله کدو را بردارید و ۲ فنجان (۴۰۰ گرم) را اندازه کنید.

برای تهیه سس پنیر

 • بادام هندی، آب در حال جوش و میخک را در کاسه همزن با سرعت بالا بریزید و با سرعت بالا هم بزنید تا کاملا کرمی و صاف شود و در صورت نیاز کناره ها را سوهان بکشید.

 • کدو حلوایی پخته شده در فر را با مخمر تغذیه ای، خردل دیژون، زردچوبه، پودر پیاز، پاپریکا، نمک و فلفل سفید اضافه کنید. دوباره روی حرارت زیاد بزنید تا سس کاملا نرم و ابریشمی شود.

 • بلافاصله سرو کنید یا به یک قابلمه کوچک منتقل کنید و روی حرارت ملایم قرار دهید تا سس گرم تری به دست آید. بسیار مراقب باشید زیرا سس نسبتاً راحت می سوزد، بنابراین حتماً مراقب آن باشید و مرتباً آن را هم بزنید!

 • سخاوتمندانه روی کلم بروکلی بخارپز تازه یا سبزیجات مورد علاقه خود بریزید. این سس پنیر همه کاره همچنین یک Mac & Cheese عالی است و می‌توان آن را به صورت سرد یا گرم به عنوان یک چاشنی برای سبزیجات تازه، کراکر یا چیپس استفاده کرد.

* این پست را برای دستورالعمل های گام به گام همراه با عکس برای تفت دادن کدو تنبل بررسی کنید

کالری: ۱۵۴کالریو کربوهیدرات ها: ۱۳gو پروتئین: ۷gو چربی: ۹gو چربی های اشباع شده: ۲gو سدیم: ۱۹۴میلی گرمو پتاسیم: ۳۷۸میلی گرمو اساسی: ۳gو قند: ۲gو ویتامین A: ۳۷۸۲IUو ویتامین سی: ۸میلی گرمو کلسیم: ۲۸میلی گرمو اهن: ۲میلی گرم

اگر این دستور را امتحان کنیدلطفاً یک دقیقه وقت بگذارید و به این دستور غذا امتیاز دهید و در نظرات زیر به من بگویید که چگونه برای شما پیش رفت. شنیدن از شما همیشه خوشحال کننده است!

شما همچنین می توانید بیا دنبالم در پینترست، فیس بوک، اینستاگرام، توییتر برای دستور العمل های خوشمزه و سالم تر!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر