سردرگمی در مورد اعلام NBC در مورد حضور مگان مارکل در برنامه امشب


امروز پس از اینکه NBC اعلام کرد که دوشس ساسکس در ۷ دسامبر با جیمی فالون در برنامه The Tonight Show با جیمی فالون حضور خواهد داشت، طرفداران مگان مارکل با مجموعه ای گیج کننده از اتفاقات ناگوار روبرو شدند – فقط برای اینکه دوست نزدیک رسانه ای او امید اسکوبی با عصبانیت این خبر را تکذیب کرد. فقط چند دقیقه بعد

معمای دیدار ادعایی مگان از برنامه گفتگوی مگان روز دوشنبه پس از آن شروع شد که NBC داستانی را در وب سایت خود منتشر کرد مبنی بر اینکه مادر دو فرزند ماه آینده در برنامه The Tonight Show با بازی جیمی فالون ظاهر می شود.

با این حال، لحظاتی بعد، امید ۴۱ ساله در توییتر به شدت این گزارش را تکذیب کرد – اصرار داشت که “شخصی در NBC این یادداشت را دریافت نکرده است” و مدعی شد که مگان، ۴۱ ساله، قرار نیست ظاهر شود.

“به نظر می رسد کسی در NBC این یادداشت را دریافت نکرده است!” او نوشت. “علی رغم اعلامیه ای از طریق کانال های مختلف روابط عمومی آنها، مگان قرار نیست در برنامه The Tonight Show ظاهر شود.”

NBC پس از اعلام اینکه مگان مارکل در برنامه The Tonight Show با جیمی فالون در 7 دسامبر حضور خواهد داشت، سردرگمی ایجاد کرده است - اما دوستش امید اسکوبی آن را تکذیب کرد.

NBC پس از اعلام اینکه مگان مارکل در برنامه The Tonight Show با جیمی فالون در ۷ دسامبر حضور خواهد داشت، سردرگمی ایجاد کرده است – اما دوستش امید اسکوبی آن را تکذیب کرد.

پخش کننده امروز قطعه ای را در مورد ظاهر ادعایی این مرد 41 ساله در وب سایت خود منتشر کرد - اما این داستان از آن زمان حذف شده است.

پخش کننده امروز قطعه ای را در مورد ظاهر ادعایی این مرد ۴۱ ساله در وب سایت خود منتشر کرد – اما این داستان از آن زمان حذف شده است.

کمتر از یک ساعت پس از اعلام NBC، امید 41 ساله در توییتر خود را به شدت تکذیب کرد و گفت که شبکه اشتباه کرده است و مدعی شد که مگان ظاهر نخواهد شد.

کمتر از یک ساعت پس از اعلام NBC، امید ۴۱ ساله در توییتر خود را به شدت تکذیب کرد و گفت که شبکه اشتباه کرده است و مدعی شد که مگان ظاهر نخواهد شد.

قطعه NBC – که از آن زمان حذف شده است – در ابتدا اظهار داشت که مگان با فالون می‌نشیند تا در مورد پروژه‌های اخیرش و همچنین مستند آینده ساسکس در نتفلیکس صحبت کند، پروژه‌ای که حتی قبل از نمایش آن جنجال‌های خشمگینی را برانگیخته است. .

در حال حاضر مشخص نیست که این خطای زمان‌بندی چگونه رخ داده است – و نه NBC و نه ساسکس‌ها در مورد اینکه آیا مگان پس از اعلام این برنامه از برنامه کناره‌گیری کرده یا اینکه اخبار ظاهر شدن ادعایی او قبل از تایید آن به اشتراک گذاشته شده است، اظهار نظر نکرده‌اند.

DailyMail.com با سخنگویان ساسکس و NBC تماس گرفته است.

وای: جیمی فالون از ایلان ماسک التماس کرده است تا از شوخی کاربران توییتر در مورد مرگ او جلوگیری کند - چند ساعت پس از اینکه هشتگ #RIPJimmyFallon به طور غیرقابل توضیحی ترند شد.

مگان قرار بود در ۲۰ سپتامبر در The Tonight Show ظاهر شود، اما بعد از مرگ ملکه در ۸ سپتامبر حضور خود را لغو کرد.

این اشتباه تقریباً سه ماه پس از آن رخ می دهد که مگان از برنامه برنامه ریزی شده حضورش در The Tonight Show به دنبال درگذشت ملکه در ۸ سپتامبر لغو شد.

قرار بود مگان در ۲۰ سپتامبر در برنامه گفتگو حضور یابد – همان روزی که او و هری ۳۸ ساله قرار بود در مجمع عمومی سازمان ملل در منهتن شرکت کنند – اما آنها هر دو حضور را لغو کردند که برای روز بعد از مراسم ملکه تعیین شده بود. تاریخ تشییع جنازه

این پیشنهاد که مگان قرار بود در یک برنامه تاک شو حضور داشته باشد، بدون شک به نگرانی‌های بزرگی در داخل کاخ منجر شده است – به‌ویژه که گفته می‌شود او قرار بود در مورد مستندهای آینده ساسکس‌ها در نتفلیکس صحبت کند.

نتفلیکس هنوز زمان پخش این مستند را تایید نکرده است، با این حال توسط بسیاری از افراد سلطنتی پیشنهاد شده است که این برنامه – همراه با انتشار خاطرات هری Spare در ژانویه – می تواند به هر امیدی برای آشتی بین ساسکس ها و خانواده ها پایان دهد. بقیه خانواده سلطنتی

پادشاهی هنوز از اتهامات و بمب‌های مطرح شده توسط این زوج در مصاحبه انفجاری مارس ۲۰۲۱ با اپرا، که در طی آن آنها چندین ادعای بسیار مخرب در مورد خانواده سلطنتی مطرح کردند – از جمله اینکه یک خانواده سلطنتی ناشناس اظهار نظرهای نژادپرستانه در مورد رنگ پوست پسرشان آرچی کرد. .

آخرین حضور ادعایی دوشس در برنامه امشب برای یک روز برنامه ریزی شده بود، پس از آن که او و هری قرار است توسط بنیاد حقوق بشر رابرت اف کندی در مراسمی در شهر نیویورک مورد تجلیل قرار گیرند.

بر اساس گزارش‌ها، هری و مگان قرار است در گالای پر زرق و برق موج امید در منهتن شرکت کنند – بلیت‌هایی برای یک مکان روی میزشان تا ۱ میلیون دلار فروخته می‌شود – جایی که دختر RFK به آنها جایزه حقوق بشری اهدا خواهد کرد. کری کندی.

ظاهراً ظاهراً قرار بود مگان در برنامه The Tonight Show یک روز پس از دریافت جایزه حقوق بشری او و هری در یک جشن باشکوه در منهتن برنامه ریزی شود.

ظاهراً ظاهراً قرار بود مگان در برنامه The Tonight Show یک روز پس از دریافت جایزه حقوق بشری او و هری در یک جشن باشکوه در منهتن برنامه ریزی شود.

خبر اعطای جایزه این زوج با واکنش خشمگینی روبرو شد، به ویژه پس از اینکه کری ۶۳ ساله – که همسر سابق اندرو کومو، فرماندار آبروریز نیویورک است – اظهار داشت که این زوج به دلیل موضع “قهرمانانه” خود در برابر “نژادپرستی ساختاری” مورد تجلیل قرار گرفته اند. در داخل خانواده سلطنتی

کری به سایت خبری اسپانیایی El Confidencial گفت: “آنها به قدیمی ترین موسسه در تاریخ بریتانیا رفتند و به آنها گفتند که چه اشتباهی انجام می دهند، که نمی توانند نژادپرستی ساختاری در این موسسه داشته باشند. که آنها نمی توانند سوء تفاهم در مورد سلامت روان حفظ کنند.

حضور برنامه ریزی شده آنها در جشن به این معنی است که آنها در منهتن بودند تا مگان روز بعد در برنامه The Tonight Show ظاهر شود.

آخرین درگیری NBC تنها چند روز پس از آن منتشر شد که پخش کننده مجبور شد گزارشی درباره شرایط حمله چکشی به همسر نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا، پس بگیرد.

NBC با پخش گزارشی در برنامه Today در ۴ نوامبر که در آن خبرنگار روی آنتن میگل آلماگوئر اظهار داشت که پلوسی به پلیس سانفرانسیسکو گفته است هیچ نشانه ای از خطر او وجود ندارد و هنگامی که او پاسخ داد، اعلام و وضعیت اضطراری نکرد، جنجال های خشمگینی به راه انداخت. در.

صداپیشگی آلماگوئر در قطعه به تفصیل آمده است: «پس از یک «بکوب و اعلام کن»، درب ورودی توسط آقای پلوسی باز شد.

پیرمرد ۸۲ ساله بلافاصله وضعیت اضطراری اعلام نکرد و سعی نکرد خانه خود را ترک کند، اما در عوض شروع به راه رفتن چند فوتی به داخل سالن به سمت مهاجم و دور از پلیس کرد. منابع می گویند مشخص نیست که این مرد ۸۲ ساله قبلاً مجروح شده یا وضعیت روحی او چگونه بوده است.

با این حال، روایت پلیس از این حادثه نشان می دهد که پلوسی چگونه با مهاجم، دیوید دیپپ، در حال مبارزه بود که آنها به خانه او رسیدند. پلوسی با جمجمه ترک خورده باقی ماند.

ساعاتی بعد، NBC News گزارش تصویری را از وب سایت خود حذف کرد و اعلام کرد که این گزارش با استانداردهای گزارش NBC News مطابقت ندارد.

آلماگوئر، ۴۵ ساله، بعداً در انتظار تحقیقات داخلی در مورد این موضوع، تعلیق شد.