ست لباس زیر عاشقانه روز ولنتاین با قیمت فقط از ۱۰ پوند


از پوشیدن سوتین تا بالکن: در روز ولنتاین خود را با یکی از این ست‌های لباس زیر عاشقانه با قیمت‌هایی از ۱۱ پوند پذیرایی کنید.


محصولات ارائه شده در این مقاله Mail Best به طور مستقل توسط نویسندگان خرید ما انتخاب می شوند. اگر با استفاده از پیوندهای موجود در این صفحه خریدی انجام دهید، MailOnline ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کند.

وضعیت رابطه شما هر چه که باشد، ولنتاین می تواند روز دشواری برای پیمایش باشد، اما چه به تنهایی جشن بگیرید، چه با دوستان یا با شریک زندگی، دلیلی نمی بینیم که چرا نباید با خودتان رفتار کنید.

این بهانه عالی برای ارتقاء کشوی لباس زیر است، و سبک شما هر چه باشد، این خیابان دارای گزینه های بسیار زیبا، مقرون به صرفه و فراگیر است تا اطمینان حاصل شود که هر استایل و تیپ بدنی مورد توجه قرار می گیرد.

پیش از این، ما تعدادی از رمانتیک ترین ست های لباس زیر زنانه را پیدا کرده ایم که شما را خوشحال می کند. و با قیمت های کمتر از ۱۱.۲۴ پوند، چیزهای زیادی برای لبخند زدن شما در اینجا وجود دارد.

Marks and Spencer همیشه یک گزینه قابل اعتماد برای لباس زیر است، اما امسال آنها برخی از سبک های جدید را با مجموعه ای از گزینه های زیبای گلدوزی شده قلب ارائه کرده اند که برای روز ولنتاین عالی هستند.

این سوتین مشبک دارای طراحی بدون بالشتک، سیم زیرین نگهدارنده و یک فنجان کامل برای حداکثر پوشش است. M&S که همیشه راحتی را در اولویت قرار می دهد، این را در سبک bralette و push-up و کفش های همسان با قیمت ۸ پوند نیز دارد.

خرید کنید

اگر می خواهید کمی عاشقانه را به کشوی لباس زیر خود بیاورید، این سوتین ساتن صورتی و قرمز برنده است.

سبک بالکنت به گونه ای طراحی شده است که دارایی های شما را به حداکثر برساند و سینه ها را بالا ببرد تا کمی برش بیشتر به شما بدهد.

خرید کنید

این سوتین توری زیر سیمی که جدیدا به H&M وارد شده است درست به موقع برای روز ولنتاین فرود آمده است.

در حالی که حمایت زیادی نمی کند، اما در جذابیت جنسی امتیاز بالایی دارد و به سینه حالت و فرم طبیعی می بخشد. بهتر از آن این است که در سه رنگ دیگر موجود است و می توان آن را با جوراب شلواری ست کرد.

خرید کنید

اگر به دنبال لباس زیر لوکس هستید، اما بودجه کمی دارید، ASOS مجموعه‌ای از سبک‌ها را دارد که متناسب با همه شکل‌ها و با قیمتی منصفانه باشد.

این سوتین لباس زیر خالدار برجسته است و به شما احساس جذابیت می دهد. با فنجان های بدون خط، پشتیبانی طبیعی را فراهم می کند و می توان آن را با بند و آویز همسان پوشید.

خرید کنید

اگر معمولا رنگ‌های خنثی را انتخاب می‌کنید، روز ولنتاین زمان بسیار خوبی برای آزمایش است، و این سوتین توری نیمه شفاف بنفش دوزی شده، جایگزینی بسیار زیبا برای مشکی کلاسیک است.

این فریاد می زند که با بند بند همسان پوشیده شود.

خرید کنید

اگر طرفدار سبک‌های شیرین رنگی یا ساخاری نیستید، پس این ست از Agent Provocateur یک راه عالی برای ارائه یک اشاره ظریف و جذاب به روز ولنتاین است.

سوتین بالکن توری مشکی با ظرافت با قلب گلدوزی شده است و همچنین یک بند بند توری مطابق با آن وجود دارد.

خرید کنید

اگر به دنبال یک سوتین پوش آپ هستید، Poir Moi گزینه های بسیار مقرون به صرفه ای در رنگ های مختلف دارد.

قالب داخلی فشاری (براساس پرفروش‌ترین سوتین لیلا) شکل شما را افزایش می‌دهد در حالی که سیم زیرین بلند می‌شود و پشتیبانی می‌کند.

خرید کنید

این سوتین مثلث ساتن بدون سیم و بالشتک سنگین است و راحتی شما را در اولویت قرار می دهد.

با احساس نرمی فوق العاده روی پوست شما، به طور یکپارچه زیر هر لباسی قرار می گیرد.

خرید کنید

اگر دنبال لباس‌های زیر زنانه‌ای خاص هستید، اما مطمئن نیستید که چه مدلی به شما می‌آید، پس این ست لباس زیر با جزئیات پیچیده مطمئناً هر شکلی را زیبا می‌کند.

این سوتین Boutique x Damaris که از مش شفاف با گلدوزی های پیچیده الهام گرفته از شکوفه ساخته شده است، ظاهری مدرن و زنانه را به کشوی لباس زیر زنانه شما می بخشد.

خرید کنید

اگر در روز ولنتاین به دنبال افزایش رنگ و افزایش ضربان قلب به کشو لباس زیر خود هستید، با یک ست لباس زیر کلاسیک قرمز اشتباه نکنید.

این سوتین با فنجان های تقویت کننده فشار بالا طراحی شده است. می توانید آن را با بریف های منطبق نیز هماهنگ کنید.

خرید کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر