سالاد ماکارونی سالم: سنگلوتن


سالاد ماکارونی سالم

من سالاد ماکارونی را دوست دارم ، من نیز! این سالاد ماکارونی خامه ای به راحتی تهیه می شود و کاملاً خوشمزه است. شما حتی نمی توانید بگویید که در واقع کمی سبک تر از یک سالاد ماکارونی سنتی است. به جای استفاده از مقدار زیادی سس مایونز (گرچه من عاشق چیزها هستم!) ، من از مخلوطی از ماست یونانی و سس مایونز استفاده می کنم تا آن را غنی تر ، تیزتر و کمی سالم تر کنم. بنابراین حتی اگر به این سالاد سالاد ماکارونی سالم می گویند ، از تغییر آن نترسید و به جای آن این نسخه را امتحان کنید. من قول می دهم که طعم و مزه شما از شما تشکر خواهد کرد.

سالاد ماکارونی سالم

سالاد ماکارونی بیشترین نوستالژی (و یکپارچهسازی با سیستمعامل) است و من آن را دوست دارم

اگر غذایی وجود دارد که مرا به یاد مادرم می اندازد ، باید سالاد ماکارونی او باشد. او به خاطر آن شهرت داشت. و تقریباً مجبور بود این کار را تقریباً در هر مناسبت بهار / تابستان و حتی پاییز انجام دهد. همه ما آن را دوست داشتیم. وقتی بزرگتر شدم ، یادم می آید که او را در حال انجام این کار دیدم و مقدار زیادی سس مایونز و Miracle Whip را دیدم که به آن کاسه بزرگ سالاد ماکارونی وارد می شد. و من که کمی وسواس غذا و بدنم را داشتم ، قسم خوردم که نمی خورم. بعد از خواندن اطلاعات تغذیه ای روی برچسب ها فکر کردم خیلی چاق است. اما ، من تقریباً خیلی از سالاد ماکارونی او دست نخورده بودم و فقط مجبور بودم آن را بخورم.

و بسیار خوشحالم که این کار را کردم. مادرم در 26 سالگی فوت کرد و خیلی دلم برای او و سالاد ماکارونی تنگ شده بود. هرگز اولین باری را که مسئول تهیه سالاد ماکارونی او برای اولین ملاقات خانوادگی بودم ، هرگز فراموش نمی کنم. من هیچ نظری در مورد آشپزی نداشتم ، بنابراین مهارتهای من در هک کردن حداقل نیاز به کار داشت. و با وجود اینکه دستور او را دنبال کردم ، نتوانستم طعم آن را یکسان کنم. من فکر می کنم این موضوع در مورد بازآفرینی کسی است که دستور تهیه او را دوست دارید. مهم نیست ، طعم یکسانی نخواهد داشت. بنابراین من قبول دارم که این نسخه متفاوت است ، اما هنوز همه آن خاطرات را زنده می کند و در نوع خود طعم خوبی دارد.

شما چی فکر میکنید؟ آیا تا به حال سعی کرده اید دستور غذایی را از شخصی که دوستش دارید بازآفرینی کنید ، آیا طعم آن یکسان است (حتی اگر دستور العمل او را دنبال کرده باشید)؟

عناصر

مواد مرتب شده

ماکارونی: ستاره نمایش! برای اینکه کلاسیک باشید ، ماکارونی آرنج را انتخاب کنید. در صورت تمایل از گندم بدون گلوتن یا سبوس دار استفاده کنید.

فلفل: برای رنگ و ترک خوردن ، و همچنین مقدار زیادی ویتامین C نیز! از هر فلفل رنگی که می خواهید استفاده کنید.

پیاز قرمز: من عاشق پیاز قرمز اینجا هستم ، خیلی ریز خرد شده است.

انبار: برای رنگ و ترک خوردگی بیشتر

مایونز: برای آن خامه و طعم من یکی از روغن آووکادو را انتخاب می کنم ، مانند این از غذاهای منتخب.

ماست یونانی: برای کمک به خامه بیشتر به سالاد ماکارونی و همچنین دادن یک شیشه کوچک. ماست کامل چرب را انتخاب می کنم.

لیمو: برای اسیدیته

عسل: فقط مقدار کمی برای متعادل کردن طعم ها

شوید: من عاشق افزودن شوید به این هستم زیرا شوید خوشمزه است ، لطفاً از شوید یا گیاه تازه دیگری که دوست دارید استفاده کنید.

سویه سبز: چند ساقه برای رنگ و طعم بیشتر.

عناصر

چطور انجام دادن

بهترین بخش در مورد این سالاد ماکارونی ساده می تواند به همین سادگی تهیه شود. احتمالاً دلیل این است که چرا آنها اینقدر ضعیف عمل می کنند. همچنین بسیار خوب دوام می آورد و در واقع طعم آن را با نشستن افزایش می دهد و طعم ها می توانند بیشتر کنار هم جمع شوند.

ابتدا می خواهید ماکارونی خود را بپزید. یک قابلمه بزرگ آب نمک بجوشانید و در جهت بسته بندی بپزید. آبکش کنید و در یک کاسه بزرگ کنار بگذارید. در صورت تمایل می توانید کمی روغن زیتون باکره اضافه کنید تا به هم بچسبد.

سپس سبزیجات را خرد کنید. شما می خواهید روی همه سبزیجات تاس های بسیار خوبی داشته باشید ، بنابراین زمان آن رسیده است که مهارت های برش خود را به نمایش بگذارید. آنها را به ظرف ماکارونی اضافه کنید. همچنین شوید و پیاز سبز را خرد کرده و کنار بگذارید.

سالاد ماکارونی سالم

زمان درست کردن پانسمان است. در یک کاسه کوچک ، ماست یونانی ، سس مایونز ، لیمو ، عسل و نمک را اضافه کرده و هم بزنید. ادویه با فلفل به مزه.

خودش را در کاسه ای می پوشاند

سس را روی سالاد ماکارونی بریزید و خوب مخلوط کنید تا ترکیب شود. اگر به نظر شما خیلی خشک است ، بروید و ماست مایایی و یونانی بیشتری اضافه کنید. نکات من را در مورد نسبت مورد نظر خود ببینید.

سالاد ماکارونی سالم

در آخر ، شوید و پیاز سبز را اضافه کرده و آخرین هم بزنید. قبل از سرو اجازه دهید حدود 1-2 ساعت در یخچال بماند تا خنک شود. نکاتی را که باید زودتر انجام دهید مشاهده کنید.

سالاد ماکارونی سالم

با سالاد ماکارونی چی سرو کنید

سالاد ماکارونی با بسیاری از غذاهای تابستانی ، به ویژه هر چیزی که در کباب درست می شود. به این دستور العمل های دیگر نگاه کنید تا ببینید با چه چیزی سرو می شود.

سالاد ماکارونی سالم

جایگزین ها

با انجام برخی از مبادلات زیر ، این سالاد ماکارونی را برای شما کارساز کنید.

 • گیاهخواری کنید: از سس مایونز گیاهی و بدون ماست یونانی استفاده کنید. من فکر نمی کنم ماست نارگیل در اینجا کار کند زیرا طعم نارگیل می دهد. شاید ماست بدون شیرینی و ساده مانند بادام زمینی یا بادام کار کند ، اما استفاده از تنها سرمایه گیاهی اولین انتخاب من خواهد بود.
 • سنگلوتن: از ماکارونی ماکارونی بدون گلوتن استفاده کنید ، من از ذرت در اینجا استفاده کردم.
 • بدون لبنیات: ماست یونانی را کنار بگذارید و به جای آن از همه حروف بزرگ استفاده کنید.
 • نه عزیزم: به جای آن از شیرین کننده دیگری استفاده کنید ، این مقدار کمی است ، شما آن را زیاد مزه نمی کنید ، فقط به تعادل طعم ها کمک می کند.
 • شوید: اگر شوید را دوست ندارید یا آن را ندارید ، آن را با گیاه دیگری مانند جعفری عوض کنید یا آن را کنار بگذارید.
 • پروتئین بیشتر: به این سالاد ماکارونی سالم تخم مرغ پخته شده یا ماهی تن اضافه کنید.

ذخیره سازی و نکات

این تا 5-6 روز در یخچال باقی می ماند.

با رعایت نکات زیر ، طعم این سالاد ماکارونی سالم را حفظ کنید:

 • تناسب، قسمت: نسبت مناسب برای این مورد سس مایونز 1 قسمتی و 2/1 قسمت ماست یونانی است.
 • بگذارید سرد شود: قبل از سرو اجازه دهید حداقل چند ساعت در یخچال بماند. این باعث می شود طعم ها بیشتر کنار هم جمع شوند و سالاد ماکارونی بهتری را بچشند.
 • این کار را زودتر انجام دهید: این یکی از آن سالادهایی است که هنگام نشستن طعم بهتری دارد. می توانید این را یک روز قبل آماده کنید. قبل از سرو ، کمی پانسمان دیگر به آن اضافه کنید ، زیرا به راحتی پانسمان را خیس می کند.
 • بیشتر لباس بپوشید: هنگامی که پانسمان را تکان می دهید ، به راحتی می توانید کارهای بیشتری انجام دهید تا در صورت نیاز به آن اضافه کنید. فقط آن را در ظرف جداگانه در یخچال نگهداری کنید.
سالاد ماکارونی سالم

آیا سالاد ماکارونی سالم است؟

این بستگی به آنچه شما سالم می دانید بستگی دارد. برای من بله ، این می تواند یک افزونه سالم و لذت بخش باشد. من فکر می کنم این بستگی به مواد مورد استفاده شما نیز دارد. به همین دلیل است که من سس مایونز تهیه شده با روغن آووکادو را نسبت به کلزا انتخاب می کنم زیرا کمتر فرآوری شده و برای سلامتی شما بهتر است.

همه افراد در رویکرد خود در مورد سلامت و تغذیه سالم متفاوت هستند. نسخه من با نسخه دیگران متفاوت خواهد بود. سالم بودن شخص به این معنی است که بتوانم از غذاهایی که می خورم لذت ببرم. بنابراین اگرچه ممکن است با مواد اولیه چند مبادله انجام دهم ، اما غذا هرگز به خطر نمی افتد و در عین حال طعم خوشمزه ای دارد.

اگر نمی توانید یا نمی خواهید مایونز روغن آووکادو بخرید (سلام ، گران است!) ، معمولی استفاده کنید. یا حتی می توانید مای خود را ایجاد کنید ، انجام آن نیز بسیار آسان است. در هر صورت ، به آن فشار نیاورید!

آیا آماده انجام این کار هستید؟ به آن برسیم!

اگر این کار را می کنید یک دستور العمل سالم برای ماکارونی لطفا با من به اشتراک بگذارید با تگ من در اینستاگرام یا نظر و / یا نظر خود را در زیر بگذارید. من واقعاً عاشق دیدن و شنیدن شکل شما هستم!

این پست حاوی پیوندهای وابسته است ، به این معنی که من ممکن است کمیسیون کمی به صورت رایگان برای شما دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که شخصاً از آنها استفاده کرده ام و دوستشان دارم به اشتراک می گذارم. افشای اینجا.

سالاد ماکارونی سالم

یک سالاد ماکارونی سالم ساده و خوشمزه که با ترکیب سس مایونز و ماست یونانی تهیه شده است.

عناصر

 • 10
  اوز
  ماکارونی
 • 1/4
  پیاز قرمز
  ریز خرد شده
 • 4
  ساقه ها
  کرفس
  ریز خرد شده
 • 1
  فلفل نارنجی
  ریز خرد شده
 • 1/4
  فنجان
  شوید تازه
  هاکیتا
 • 4
  ساقه ها
  پیازچه
  هر دو قسمت سبز و سفید ، برش داده شده بر روی تعصب
 • 2/3
  فنجان
  مایونز
 • 1/3
  فنجان
  ماست یونانی
 • 1 1/2
  قاشق
  آب لیمو
 • 1 1/2
  قاشق
  عسل خام
 • 1/2
  قاشق
  نمک کوشر

دستورالعمل ها

 1. یک قابلمه بزرگ آب نمک بجوشانید و در جهت بسته بندی بپزید. آبکش کنید و در یک کاسه بزرگ کنار بگذارید. در صورت تمایل می توانید کمی روغن زیتون باکره اضافه کنید تا به هم بچسبد.

 2. سبزیجات را ریز خرد کرده و به ظرف ماکارونی اضافه کنید. شوید و پیاز سبز را نیز خرد کرده و کنار بگذارید.

 3. در یک کاسه کوچک ، سس مایونز ، ماست یونانی ، لیمو ، عسل و نمک را اضافه کرده و هم بزنید. ادویه با فلفل تازه به مزه. لطفاً یک سس اضافی در اینجا تهیه کنید تا بعداً به خمیر اضافه شود. آن را در ظرف جداگانه در یخچال نگهداری کنید.

 4. سس را روی سالاد ماکارونی بریزید و خوب مخلوط کنید تا ترکیب شود.

 5. شوید و پیاز سبز را اضافه کرده و آخرین هم بزنید. قبل از سرو اجازه دهید حدود 1-2 ساعت در یخچال بماند تا خنک شود.دیدگاهتان را بنویسید