زن ۱۹ ساله‌ای که پس از دریافت فیلر، لب‌هایش به‌طور دردناکی تا سه برابر اندازه آن متورم شده بود.


یک دختر ۱۹ ساله فاش می‌کند که چگونه لب‌هایش بعد از پر کردن، به‌طور دردناکی به اندازه سه برابر بزرگ‌شان متورم شده‌اند، اما اصرار دارد که این کار را به تعویق نمی‌اندازد، زیرا همیشه می‌توانید آن را «رفع کنید».

  • میا ایوانز حواسش بود که با لبخند زدن لب های طبیعی او ناپدید می شوند
  • از آنجایی که لب های او “بکر” بودند، پس از استفاده از ۱ میلی لیتر فیلر منفجر شدند
  • این نوجوان مستقر در اکستر، بازدیدهای خود را در TikTok نشان داد که اکنون ۶۸۸۰۰۰ بازدید به دست آورده است.


زن جوانی که بعد از پر کردن لب‌هایش به‌طور دردناکی سه برابر اندازه آن‌ها متورم شده است، می‌گوید که همچنان دیگران را تشویق می‌کند که این روش را انجام دهند، زیرا شما «همیشه می‌توانید آن را حل کنید».

میا ایوانز، ۱۹ ساله، از اکستر، سعی کرد لب های خود را با تزریق ۱ میلی لیتر فیلر بزرگ کند، اما وقتی دهانش به مدت سه روز به شدت متورم شده بود، مبهوت شد.

عکس‌های تکان‌دهنده نشان می‌دهند که تنها چند ساعت پس از اتمام این عمل، لب‌های بزرگ یک نوجوان زخمی و قرمز به نظر می‌رسد.

میا ایوانز، 19 ساله، از اکستر، قبل از عمل در ژانویه، سعی کرد لب های خود را با تزریق 1 میلی لیتر فیلر، که در تصویر سمت چپ نشان داده شده است، بزرگ کند.

این نوجوان بریتانیایی که تنها چند ساعت پس از دریافت 1 میلی‌لیتر پرکننده لب در تصویر گرفته شده است، می‌گوید لب‌های باکره داشته و به همین دلیل منفجر شده است.

میا ایوانز، ۱۹ ساله، از اکستر، سعی کرد لب های خود را با تزریق ۱ میلی لیتر فیلر بزرگ کند، اما وقتی دهانش به مدت سه روز به شدت متورم شده بود، مبهوت شد. در عکس سمت چپ، قبل از انجام هر گونه پر کردن، و در سمت راست، فقط چند ساعت پس از عمل در ژانویه

این دختر ۱۹ ساله که در ماه ژانویه این عمل را با قیمت ۱۲۰ پوند انجام داد، می‌گوید که پشیمان نیست و سایر دخترانی که خواهان لب‌های حجیم هستند باید این کار را انجام دهند.

او گفت: «البته، لب‌هایم کاملاً پر هستند، اما خجالتی بودم، زیرا وقتی لبخند می‌زدم، لب بالایی من کاملاً از بین رفته بود.

من هرگز لب های پرکننده نداشتم، لب های باکره داشتم و به همین دلیل آنها منفجر شدند.

من اول وحشت کردم، تولد ۲۱ سالگی دوست پسرم بود، و من نمی توانستم لب هایم را اینطور جلوه دهم.

خوشبختانه بعد از سه روز آمدند و او به من یک کرم ویتامین داد تا کمک کند، بنابراین طولی نکشید.

میا 19 ساله که با لب های جدیدش در عکس گرفته شده است، می گوید که در ابتدا با نزدیک شدن به تولد 21 سالگی دوستش وحشت کرد و او

میا ۱۹ ساله که با لب‌های جدیدش در عکس گرفته شده است، می‌گوید که در ابتدا با نزدیک شدن به تولد ۲۱ سالگی دوستش وحشت زده شد و “نمی‌توانست لب‌های من را اینگونه جلوه دهد.”

درد زیادی نداشت، لمس کردن بعدش دردناک بود اما همین. حس کبودی بود

اگر خواهان پرکننده های لب هستید، به سراغ آن بروید. این به من در اعتماد به نفسم کمک کرد بنابراین پشیمان نیستم.

من ۱ میلی لیتر داشتم پس هنوز طبیعی به نظر می رسد. اگر آنها متورم می شوند و شما آنها را دوست ندارید، همیشه می توانید آنها را حل کنید.

علیرغم تجربه وحشتناکش، میا می گوید که در صورت تمایل، به تشویق دختران به استفاده از فیلرها ادامه خواهد داد، و افزود:

علیرغم تجربه وحشتناکش، میا می گوید که در صورت تمایل، به تشویق دختران به استفاده از فیلرها ادامه خواهد داد، و افزود: “این به من در اعتماد به نفسم کمک کرد، بنابراین پشیمان نمی شوم” (تصویر با لب های جدید او پس از کاهش تورم). )

این نوجوان ساکن اکستر نتایج خود را در TikTok به شوخی نشان داد: «وقتی فکر می‌کردم داشتن ۱ میلی‌لیتر فیلر روی لب‌های یک دختر باکره یک شبه آنقدر متورم نمی‌شود.»

اکنون با بیش از ۶۸۸۰۰۰ بازدید و بیش از ۳۳۰۰۰ لایک، میا صدها نظر از دخترانی دریافت کرده است که موقعیت های مشابهی دارند یا کسانی که قصد دارند لب های خود را نیز انجام دهند.

برخی از این ویدیو را ترسناک دیدند زیرا “می‌ترسیدند” همین اتفاق برای آنها بیفتد – و برخی دیگر در مورد اینکه چقدر دلتنگ تورم همراه با پرکننده‌های لب هستند، اظهار نظر کردند.

کاربران TikTok که ویدیوی تکان دهنده Mia را تماشا کردند، در مورد این واقعیت اظهار نظر کردند که آنها نیز که علاقه مند به انجام لب های خود هستند، از این می ترسند که اتفاق مشابهی برای آنها بیفتد.

کاربران TikTok که ویدیوی تکان دهنده Mia را تماشا کردند، در مورد این واقعیت اظهار نظر کردند که آنها نیز که علاقه مند به انجام لب های خود هستند، از این می ترسند که اتفاق مشابهی برای آنها بیفتد.

AbbyLouise کاربر TikTok گفت: “به همین دلیل است که می ترسم ترک کنم!” ، جایی که کاربر دیگری به نام شفیلد به طور مشابه گفت: “من می خواهم تمام شود اما می ترسم این اتفاق بیفتد.”

لورن کین دولین اظهار داشت: “آنها پایین می روند و وقتی این کار را انجام دهید، کمی ورم را از دست خواهید داد، باور کنید من این کار را ۵ بار انجام داده ام و همیشه کمی ورم را از دست می دهم.”

سوفیا سالینا گفت که تجربه مشابهی با میا داشته است: “نه جدی، من بار اول ۱ میلی لیتر مصرف کردم، به خانه رفتم و بزرگترین حمله پانیک را داشتم. آنها بزرگ بودند، حالا با آن ناز هستند هاها.

در پاسخ به این سوال که آیا میا تا به حال واکنش آلرژیک داشته است، این جوان ۱۹ ساله پاسخ داد: “نه! آنها در طول شب بسیار متورم شدند، هر دو ساعت باید آنها را ماساژ دهید، اما نمی توانند در هنگام خواب خوب شوند. بنابراین آنها بد بودند.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر