زن پس از خرید هدایای “دوست” شوهرش را خیانتکار خطاب می کند


زن پس از اینکه شوهرش هدایای مجلل را از محل کار خرید و در ازای آن عکس لباس زیر دریافت کرد، به خاطر اینکه شوهرش را متقلب خطاب کرد، احساس گناه می کند – پس واقعاً چه کسی در اشتباه است؟

  • زنی پس از متهم کردن همسرش به خیانت، انتخاب های خود را زیر سوال برده است
  • او گفت که شریک زندگی اش با یک همکار زن صمیمی شد و باعث ایجاد ناامنی شد
  • او گوشی او را زیر و رو کرد و عکس آن زن را با لباس زیرش دید
  • سپس متوجه شد که او با ستاره‌های پورنو ارسال پیامک می‌کرده و همه آنها را هدیه می‌خرید


زنی فاش کرد که به دلیل اینکه همسر و معشوقه دوران کودکی‌اش را خیانتکار خطاب کرده بود، احساس گناه می‌کند، زیرا او از محل کارش هدایایی مجلل خرید و عکس‌های صمیمی از او در اسنپ چت دریافت کرد.

این زن با انتشار پستی ناشناس در Reddit گفت که شوهرش کمتر از حد معمول به او توجه کرده و در مورد یک همکار زن زیاد صحبت می‌کند و همین باعث نگرانی او شده است.

او سپس پس از کشیدن نام زن در قرعه کشی Secret Santa یک کت گران قیمت برای کریسمس خرید.

زنی فاش کرد که به دلیل اینکه همسر و معشوقه دوران کودکی‌اش را متقلب خطاب کرده بود، احساس گناه می‌کند، پس از اینکه او دوستی را از محل کارش هدایای مجلل خرید و عکس‌های صمیمی از او در اسنپ چت دریافت کرد.

زنی فاش کرد که به دلیل اینکه همسر و معشوقه دوران کودکی‌اش را متقلب خطاب کرده بود، احساس گناه می‌کند، پس از اینکه او دوستی را از محل کارش هدایای مجلل خرید و عکس‌های صمیمی از او در اسنپ چت دریافت کرد.

او گفت: «او برای من یک اتو و چند آپارتمان خرید و معمولاً زیاده روی می‌کند، بنابراین وقتی فهمیدم ناراحت شدم.

سپس وقتی شوهرش به او گفت که برای زن دیگر چند گوشواره خوب برای تولدش خریده است، او پارانوئید شد و گوشی او را جستجو کرد.

«صفحه‌هایی از اسنپ‌چت‌هایی بود که او برای او فرستاده بود. او گفت: ابتدا فقط او در ماشین آواز می خواند، اما بعد متوجه شدم که او یک بستنی را می لیسد و در نهایت عکسی از او فقط در سوتین و شلوارش بود.

او با اشاره به اینکه او پول زیادی را برای پورن های پولی خرج کرده است، اضافه کرد: «متاسفانه، موارد بیشتری وجود داشت.

اجازه دهید ابتدا بگویم که من کاملاً آگاه هستم که شوهرم به تماشای فیلم های پورن، مکرر با Onlyfan ها می رود و گاهی اوقات عکس های نیمه برهنه از دختران می گیرد. او همیشه اینها را به من نشان می دهد و ما همیشه در مورد آن صحبت می کنیم. این عکس‌هایی که من از این گوشی دیدم، آن‌ها نبودند.

او همچنین هنگام نگاه کردن به تلفن با پیام‌های متنی جنسی صریح برخورد کرد.

اما هنگامی که او با شوهرش روبرو شد، او در مورد آنچه اشتباه کرده بود گیج شد.

نظرسنجی

آیا فکر می کنید آن زن وقتی شوهرش را بیرون می خواند واکنش نشان داد؟

  • بله، هیچ مدرکی دال بر تقلب وجود ندارد! ۲ رای
  • نه، او از خط گذشت! ۱۶ رای

او گفت که می‌داند با همکارش دوست است، اما انجام هر کاری جنسی با او را انکار کرد و از استفاده او از خدمات پورن دفاع کرد.

من در مورد آن با او روبرو شدم و او اساساً گفت که اشتباه کرده است که پول را پنهان کرده است، اما در مورد من با چیزهای دیگر گیج شده است، زیرا می دانم که او این کار را کرده است.

این زن داستان خود را در Reddit پست کرد و توضیح داد که رابطه او با همسرش تقریباً عالی است و غیرعادی بود که او احساس حسادت یا ناامنی کند.

او اکنون این سوال را مطرح می‌کند که آیا او به سادگی بیش از حد واکنش نشان داده است و اشتباه می‌کند که شوهرش را به دوستی او دعوت کرده است.

او گفت: “مطمئن نیستم که بتوانم باور کنم که او درگیر روابط فیزیکی نیست، اما از تشویق و حتی شرکت در این (پورن) با او و سپس عصبانی شدن احساس بدی دارم.”

با این حال، اکثر مردم از این زن حمایت کردند و گفتند که او حق دارد احساس ناامنی کند و انگار توسط شریک زندگی‌اش به او خیانت شده است.

مردی گفت که استفاده از پورن را می‌فهمد، اما دریافت پیام‌های متنی و عکس‌های عشوه‌آمیز «عبور از خط» است.

وی افزود: این ۱۰۰ درصد تقلب است.

یک زن با این موضوع موافقت کرد و اضافه کرد که تفاوت زیادی بین نگاه کردن به افراد برهنه با افرادی که هرگز ملاقات نخواهید کرد و خرید هدیه برای افراد یا ایجاد روابط عاطفی وجود دارد.

فکر می‌کنم شما در دل خود می‌دانید که چه اتفاقی می‌افتد. شما باید تصمیم بگیرید که آیا قرار است اینگونه زندگی کنید یا نه. من واقعا متاسفم، او گفت.

یکی دیگر گفت که “درگیر شدن با دختران دوربین عکاسی” برای آنها مهم است، اما توضیحات در داستان “خیانت در بیشتر روابط” در نظر گرفته می شود.

آنها گفتند: “شما مجاز هستید که هر طور که می خواهید با آن موافق باشید یا خیر، اما تلاش او برای اینکه این کار را در چارچوب قوانین یک رابطه انحصاری انجام دهد… فقط از نظر سنجی استفاده می کند.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر