زن نیویورکی از مردی فیلم می گیرد که او را تعقیب می کند و تهدید می کند که او را به بیرون می اندازد و گلویش را بریده است.


یک زن شهر نیویورک لحظه ترسناکی را ضبط کرد که مردی بی خانمان او را از طریق پارک یونیون اسکوئر تعقیب کرد و تهدید کرد که او را به بیرون خواهد انداخت و گلویش را برید.

این زن که از @shamsiaaaa در TikTok استفاده می کند، گفت که مرد با خیره شدن به او در حالی که او روی نیمکت نشسته بود، او را ناراحت می کرد.

هنگامی که او ایستاد، او احساس “پارانوئید” کرد و بلند شد تا برود و با سرعت از آنجا دور شد – قبل از اینکه متوجه شود که او پشت سر او تعقیب می کند.

هنگامی که او شروع به ضبط برای “شواهد” کرد، شنیده می شود که مرد پشت سر او صحبت می کند، او را “b****” خطاب می کند و تهدید می کند که “دندان هایش را بیرون خواهد زد.”

این ویدئو – که یک هفته پیش در میدان یونیون منهتن ضبط شده است – در بحبوحه ترس از افزایش جرم و جنایت در شهر نیویورک منتشر شده است و آخرین آمار پلیس نیویورک نشان می دهد که هفت “جنایت بزرگ” ردیابی شده توسط سازمانش بیش از ۳۷ درصد افزایش یافته است. یک سال، از جمله افزایش ۲۶.۵ درصدی در مورد تجاوز جنسی و افزایش ۳۲.۹ درصدی در سرقت.

یک زن شهر نیویورک لحظه ترسناکی را ضبط کرد که مردی بی خانمان او را از طریق پارک یونیون اسکوئر تعقیب کرد و تهدید کرد که او را به بیرون خواهد انداخت و گلویش را برید.

یک زن شهر نیویورک لحظه ترسناکی را ضبط کرد که مردی بی خانمان او را از طریق پارک یونیون اسکوئر تعقیب کرد و تهدید کرد که او را به بیرون خواهد انداخت و گلویش را برید.

زن گفت که مرد با خیره شدن به او در حالی که روی نیمکت نشسته بود باعث ناراحتی او شده است.  وقتی او بلند شد، او رفت - و او دنبال کرد

زن گفت که مرد با خیره شدن به او در حالی که روی نیمکت نشسته بود باعث ناراحتی او شده است. وقتی او بلند شد، او رفت – و او دنبال کرد

در این کلیپ، این زن بلافاصله بینندگان را از نگرانی های خود در مورد امنیت خود آگاه می کند.

@shamsiaaaa در ابتدای ویدیو در حالی که از نزدیک فیلمبرداری می کند می گوید: “من احساس امنیت نمی کنم زیرا این مرد بالغ مدام مرا دنبال می کند و من شما را جلوی دوربین گرفتم که مرا دنبال کنید و اگر کاری انجام دهید…” از چهره او

پشت سر او مردی با لباس‌های تیره با کیف، کلاه و ظرف غذا از فوم فوم در چند قدمی او حرکت می‌کند.

زن ساکت می‌شود و به تلفنش اجازه می‌دهد در حالی که مرد سرعت می‌گیرد و نزدیک‌تر می‌شود، حرف‌های مرد را ضبط کند.

‘B****، من شما را ناک اوت می کنم. ب****، من تو را ناک اوت می کنم، او می گوید.

‘در مورد آن چطور؟ ب****، من دندونت رو در میارم. ب****، من دندونت رو در میارم. من گلوی تو را خواهم برید. در مورد آن چطور؟’

در یک ویدیوی بعدی، زنی گفت که در پارک نشسته است زیرا آفتاب خوب بود.

او گفت: «من فقط می‌خواستم مدیتیشن کنم، چون موسیقی می‌نواختم.»

او همچنین گفت "من یک گلوله به تو خواهم زد،" و او تکرار کرد که می خواهد گلوی من را برید.  'خیلی ترسیده بودم'

او گفت: «او همچنین گفت: «می‌خواهم گلوله‌ای به تو بزنم» و تکرار کرد که می‌خواهد گلوی من را برید. ‘خیلی ترسیده بودم’

سپس روبروی من نشسته بود. و می دانید وقتی کسی به شما خیره شده است، آن را احساس می کنید. من در تلفنم بودم و در حال حرکت بودم و هر بار که به بالا نگاه می کنم، او به من نگاه می کند.

سپس او می گوید: “خانم، حالت خوب است؟” گفتم: “کی، من؟ آره، خوبم.”

من به تلفنم ادامه دادم و هر بار که سرم را بلند می کردم، او همچنان به من خیره شده بود. او اضافه کرد که در آن لحظه شروع به دعا کردن با خودش کرد.

او گفت: “وقتی او بلند شد، چیزی به من گفت که برخیز، شروع به راه رفتن کنم و به عقب نگاه نکن.”

بلند شدم، شروع کردم به راه رفتن، و به عقب نگاه می کنم و دیدم که دنبالم می آید. بعد می آید جلوی من می ایستد. بنابراین من به سمت راست حرکت می کنم، او به سمت راست حرکت می کند. من به سمت چپ حرکت می کنم، او به سمت چپ حرکت می کند.

در آن زمان، او شروع به ضبط برای “شواهد” کرد، اما گفت که ویدئوی او به دلیل تماس گیرنده هرزنامه ناگهان به پایان رسید.

او گفت: «او همچنین گفت: «می‌خواهم گلوله‌ای به تو بزنم» و تکرار کرد که می‌خواهد گلوی من را برید. ‘خیلی ترسیده بودم.’

شما می دانید وقتی کسی به شما خیره شده است، آن را احساس می کنید.  من در تلفنم بودم و در حال حرکت بودم و هر بار که به بالا نگاه می کنم، او به من نگاه می کند

شما می دانید وقتی کسی به شما خیره شده است، آن را احساس می کنید. من در تلفنم بودم و در حال حرکت بودم و هر بار که به بالا نگاه می کنم، او به من نگاه می کند

او شروع به ضبط برای

زن گفت که مرد در نهایت از تعقیب او منصرف شد، اما

او شروع به ضبط برای “شواهد” کرد، اما گفت که ویدئوی او به دلیل تماس گیرنده هرزنامه ناگهان به پایان رسید

زن گفت که مرد در نهایت از تعقیب او منصرف شد، اما “هنوز دهانش را فریاد زد” حتی زمانی که او به سمت دیگری رفت.

او همچنین گفت که نمی‌دانست او بی‌خانمان است تا زمانی که نظر دهندگان TikTok گفتند که او را مردی بی‌خانمان می‌شناسند که اغلب در اطراف میدان یونیون، دهکده شرقی و پارک میدان واشنگتن دیده می‌شود.

نظر دهندگان نیز از طرف او وحشت کردند.

یکی از آنها گفت: “چقدر ترسناک است که ما در دنیایی زندگی می کنیم که زنان و دختران جوان حتی نمی توانند در روز روشن در خیابان قدم بزنند.”

یکی دیگر گفت: «به همین دلیل همیشه با «اقلام ایمنی» خود در نیویورک راه می رفتم. “زنان نیویورک متفاوت ساخته شده اند، زیرا این چیزی است که ما ممکن است در هر روز یا شب با آن برخورد کنیم.”

افراد بی‌ثبات زیادی در این خیابان‌ها آمده‌اند. خوشحالم که به سلامت فرار کردی، سومی گفت.

چند نفر به او توصیه کردند که اسپری فلفل داشته باشد و به او توصیه کردند که با پلیس تماس بگیرد.

این ویدئو در بحبوحه ترس از افزایش جرم و جنایت در شهر نیویورک منتشر شده است.

بر اساس جدیدترین آمار منتشر شده توسط پلیس نیویورک در این هفته، هفت “جنایت بزرگ” که توسط پلیس نیویورک ردیابی شده است – قتل، تجاوز، سرقت، سرقت، حمله به جنایت، سرقت بزرگ و سرقت بزرگ از یک وسیله نقلیه – ۳۷.۶۶ درصد افزایش یافته است. تاریخ.

داده های NYPD افزایش ۲۶.۵ درصدی تجاوز جنسی، ۳۲.۹ درصد افزایش در سرقت، ۱۱.۵ درصد افزایش در جرایم جنایی، ۶.۲ درصد افزایش در سرقت، ۵۶.۶ درصد افزایش در سرقت بزرگ و ۹۲.۵ درصد افزایش در سرقت بزرگ را گزارش می دهد. یک وسیله نقلیه

این ویدئو در بحبوحه ترس از افزایش جرم و جنایت در شهر نیویورک منتشر شده است.  NYPD گزارش می دهد که هفت

این ویدئو در بحبوحه ترس از افزایش جرم و جنایت در شهر نیویورک منتشر شده است. NYPD گزارش می دهد که هفت “جنایت بزرگ” تا به امروز ۳۷.۶۶ درصد افزایش یافته است

در مجموع، 102741 جرم عمده در سال 2021 گزارش شده است، در مقایسه با 162064 در سال 2001، 212913 در سال 1998، 430460 در سال 1993 و 527257 در سال 1990.

در مجموع، ۱۰۲۷۴۱ جرم عمده در سال ۲۰۲۱ گزارش شده است، در مقایسه با ۱۶۲۰۶۴ در سال ۲۰۰۱، ۲۱۲۹۱۳ در سال ۱۹۹۸، ۴۳۰۴۶۰ در سال ۱۹۹۳ و ۵۲۷۲۵۷ در سال ۱۹۹۰.

با این حال، همچنین کاهش ۱۸.۸ درصدی قتل را در سال گذشته نشان می دهد.

نرخ جرم و جنایت در سال های اخیر به آرامی در حال افزایش بوده است، به طوری که طبق گزارش The City، ۱۰۰۰۰۰ حادثه در سال ۲۰۲۱ گزارش شده است که بیشترین میزان از سال ۲۰۱۶ است.

تعداد قتل ها در شهر نیویورک به طور کلی از سال ۲۰۱۸ افزایش یافته است و روند نزولی که از سال ۲۰۱۱ آغاز شده بود را کاهش داد – با ثبت ۴۷۹ قتل در سال ۲۰۲۱.

میزان قتل در سال‌های اول مدیریت شهردار سابق بیل دی بلازیو در حال کاهش بوده است، از ۵۱۵ مورد در سال ۲۰۱۱ شروع شده و به ۴۱۹ در سال ۲۰۱۲ کاهش یافته و در سال ۲۰۱۷ به ۲۹۲ قتل رسیده است.

این رقم در حال افزایش هنوز هم نسبت به اوایل دهه ۹۰، زمانی که حدود ۲۰۰۰ قتل در هر سال اتفاق می‌افتد، پیشرفت چشمگیری است.

نرخ فزاینده قتل در نیویورک – ۵.۵ قتل به ازای هر ۱۰۰۰۰۰ نفر در سال ۲۰۲۱ – همچنان کمتر از شش شهر پرجمعیت بعدی است: لس آنجلس. شیکاگو هیوستون؛ فینیکس، آریزونا؛ و فیلادلفیا

همچنین از چندین شهر کوچکتر مانند جکسونویل، فلوریدا و فورت ورث، تگزاس پایین تر است.

در نوامبر، NYPD کاهش ۱۱ درصدی در شاخص کلی جرم از سال ۲۰۱۳ و کاهش ۴۶ درصدی از سال ۲۰۰۰ را اعلام کرد.

در مجموع، ۱۰۲۷۴۱ جرم عمده در سال ۲۰۲۱ گزارش شده است، در مقایسه با ۱۶۲۰۶۴ در سال ۲۰۰۱، ۲۱۲۹۱۳ در سال ۱۹۹۸، ۴۳۰۴۶۰ در سال ۱۹۹۳ و ۵۲۷۲۵۷ در سال ۱۹۹۰.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر