زن شک دارد زیرا دوست پسر ۴.۵ ساله اش خواستگاری نکرده است


زنی پس از پرسیدن اینکه آیا باید از دوست پسر چهار سال و نیمش جدا شود زیرا او هنوز خواستگاری نکرده است، بحث شدیدی را برانگیخت.

این زن ۲۷ ساله ناشناس با ارسال پستی در یک انجمن آمریکایی ردیت، توضیح داد که شریک زندگی او قبلاً قول داده بود پس از آموزش پزشکی ازدواج کند.

اما نقطه عطف هشت ماه پیش آمد و رفت و او هنوز خواستگاری نکرده است، او احساس می کند که به اندازه کافی خوب را برای او ترک نمی کند و باید ادامه دهد.

او اضافه کرد که این موضوع را با او در میان گذاشته و او به او گفت که ازدواج هنوز “هدف نهایی” است، اما او “مطمئن نبود و به زمان بیشتری نیاز داشت تا بیشتر در مورد رابطه ما ببیند”.

پاسخ‌ها به این موضوع متفاوت بود، و برخی استدلال می‌کردند که دوست پسر می‌خواهد ازدواج کند، او تا به حال پیشنهاد ازدواج داده بود، در حالی که دیگران ادعا کردند که باید بیش از پنج سال صبر کنند و اکنون با خوشحالی ازدواج کرده‌اند.

یک زن آمریکایی فاش کرد که در مورد آینده رابطه خود شک دارد زیرا دوست پسرش خواستگاری نکرده است (تصویر فایل)

یک زن آمریکایی فاش کرد که در مورد آینده رابطه خود شک دارد زیرا دوست پسرش خواستگاری نکرده است (تصویر فایل)

این زن یک پست طولانی نوشت و توضیح داد که رابطه او در بیشتر ۴.۵ سال زندگی مشترکشان شگفت انگیز بوده است و آنها در چند ماه اول درباره آینده خود با هم صحبت کردند.

او گفت که انتظارات زیادی برای یک عروسی گران قیمت وجود ندارد که مانع از ازدواج آنها شود و نوشت: زمانی که در گذشته در مورد آینده خود صحبت کردیم، مشخص شد که زمانی که او برنامه پزشکی خود را تمام کند، ازدواج خواهیم کرد.

به زودی او برنامه پزشکی خود را به پایان رساند (بیش از یک سال پیش) – هنوز نامزدی وجود ندارد. فکر می‌کردم شاید او فقط منتظر است که اقامتش تمام شود و یک موقعیت دائمی به دست آورد – افسوس که به دست آمده است – هنوز هیچ تعاملی وجود ندارد.

من در چند ماه گذشته بسیار مضطرب شده‌ام و تصمیم گرفتم دوباره اهداف مکالمه یا ازدواج را مطرح کنم (کمی بیش از ۳.۵ سال از رابطه در آن مقطع). او گفت که این هنوز هدف نهایی او بود، اما همچنین گفت که مطمئن نیست و به زمان بیشتری نیاز دارد تا بیشتر در مورد رابطه ما ببیند.

این زن اعتراف کرد که تاخیر در نامزدی باعث شده اعتماد به نفسش از بین برود و احساس کند که زمان با هم تلف شده است.

او ادامه داد:من دارم به نقطه ای می رسم که کار کردن برایم سخت است و در مورد آینده خود شک دارم. اگر کسی بعد از نزدیک به ۴.۵ سال آشنایی هنوز در مورد شما مطمئن نیست آیا من امضا می کنم که باید ادامه دهم؟ من سعی کردم بفهمم که چرا این است و بدون پاسخ مانده ام.

این زن در Reddit توضیح داد که دوست پسرش 8 ماه پیش دوره رزیدنتی پزشکی خود را به پایان رساند اما هنوز در مورد ازدواج مطمئن نیست.

این زن در Reddit توضیح داد که دوست پسرش ۸ ماه پیش دوره رزیدنتی پزشکی خود را به پایان رساند اما هنوز در مورد ازدواج مطمئن نیست.

او وام دانشجویی ندارد، گفته است که پس انداز مناسبی دارد و غیره. و من گمشده و گیج شده‌ام که چرا این رابطه در حال از هم پاشیدن است و مسیر خود را طی کرده است. آیا کاری کرده ام که او اینقدر مطمئن نباشد؟

خیلی طولانی شده است و من از زمان صحبت های ۳.۵ ساله دو بار دیگر افکارم را در مورد ازدواج مطرح کرده ام و دیگر در مورد احتمال نامزدی و ازدواج هیجان زده نیستم. من نگران هستم که این رفتار در آینده مشترک ما ادامه یابد (مسائل احتمالی/تأخیر در برنامه ریزی عروسی، تصمیم گیری های زندگی و غیره). در این مرحله احساس می‌کنم که یک پیشنهاد (اگر حتی اتفاق بیفتد) بیشتر یک رویداد برای ساکت نگه داشتن من است و نه به این دلیل که چیزی است که او می‌خواهد.

«احساس می‌کنم که من کسی برای او نیستم (اگر چه مدت‌هاست آرزوی گذراندن بقیه عمرم را با او دارم). عشق خیلی یک طرفه احساس می شود.

او چند دوست صمیمی دارد که در دو سال گذشته نامزد و ازدواج کرده اند. من تازه شروع کرده ام به این فکر می کنم که به اندازه کافی خوب نیستم و شدیداً در فکر ادامه دادن هستم. اما من نمی خواهم اشتباه کنم.

اکثر پاسخ‌ها به این پست از زن خواسته بودند که دوست پسرش را ترک کند و به او هشدار داده بود که اگر با هم بمانند وقت خود را تلف خواهد کرد زیرا هرگز ازدواج نخواهند کرد.

یک نفر نوشت: «فکر می‌کنم خطی که او گفت مطمئن نیست و به زمان بیشتری برای دیدن رابطه ما نیاز دارد، واقعاً نشان می‌دهد که احتمالاً می‌خواهد ازدواج کند، اما نه برای شما.

مثلاً، اگر نزدیک به پنج سال با کسی بوده‌اید، چه چیزی برای «دیدن» وجود دارد؟ به خصوص زمانی که شما بچه ها در مورد اهداف خود در یک سال صحبت کردید. شاید او فکر می کند که چمن سبزتر است…

جریانی از پاسخ ها به این موضوع به زن هشدار داد که با ماندن در کنار کسی که قصد ازدواج ندارد وقت خود را تلف می کند.

جریانی از پاسخ ها به این موضوع به زن هشدار داد که با ماندن در کنار کسی که قصد ازدواج ندارد وقت خود را تلف می کند.

دیگری گفت: “تو باید بروی. اگر قرار بود با شما ازدواج کند، مطمئناً تا الان این کار را کرده بود. شوهرم گفت که بعد از چهار ماه آشنایی می‌دانست که من همان شخص هستم. این ۳۰ سال پیش بود.

با ماندن در کنار او، به امید اینکه او خواستگاری کند، به خودت بدی می کنی. شما نمی توانید فرد مناسبی را برای خود بیابید که اگر با کسی پیوند خورده باشید که هیچ قصدی نسبت به شما ندارد، شما را دوست داشته باشد، قدردانی کند و به شما احترام بگذارد.

با این حال، دیگران استدلال کردند که همه حاضر نیستند در همان مدت زمان ازدواج کنند و گفتند که چگونه بیش از پنج سال برای خواستگاری منتظر ماندند.

یکی نوشت: «من و شوهرم ۱۰ سال قبل از ازدواج با هم قرار گذاشتیم. الان ۲۴ سال است که با هم هستیم.

یکی از کامنت‌گذاران به آن زن پیشنهاد کرد که مسائل را به دست خود بگیرد و خودش این سوال را مطرح کند

یکی از کامنت‌گذاران به آن زن پیشنهاد کرد که مسائل را به دست خود بگیرد و خودش این سوال را مطرح کند

به نظر می‌رسد که همه اینجا انتظار دارند که همه باید دقیقاً در یک جدول زمانی برای ازدواج آماده باشند، در غیر این صورت آنها به نوعی شرور هستند و نقشه می‌کشند تا زمان شریک خود را قبل از ترک آنها تلف کنند. ازدواج یک تصمیم بزرگ است و چهار سال واقعاً برای شناختن کسی زمان زیادی نیست.

من دوستانی داشتم که فکر می‌کردم برای همیشه در چهار سالگی هستند، اما چند سال بعد متوجه شدم که اصلاً از آن چیزی نمی‌دانم. هرکس با سرعت خود آماده است، برای برخی دو سال، برخی در ۱۰.

سومی اضافه کرد: ۴.۵ سال کافی نیست. شما جوان ها فکر می کنید این مدت زمان زیادی است. این نیست. به خصوص نه با احتمال ۵۰ درصد طلاق. این ۱۰ درصد از یک رابطه ۴۰ ساله است. وقت بگذارید و در واقع با کسی آشنا شوید. ‘

برخی دیگر استدلال کردند که این زوج مدت زیادی با هم نبوده اند، در حالی که ادعا کردند پس از بیش از پنج سال انتظار برای خواستگاری، ازدواج های شادی دارند.

برخی دیگر استدلال کردند که این زوج مدت زیادی با هم نبوده اند، در حالی که ادعا کردند پس از بیش از پنج سال انتظار برای خواستگاری، ازدواج های شادی دارند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر