زنی که بیش از ۲۰۰۰۰۰ پوند توسط کلاهبردار Tinder کلاهبرداری شده است، می گوید حاضر نیست عشق را رها کند.


زن می گوید توسط یک مرد کلاهبردار سریالی خیانت شده است وانمود کنید که پسر یک میلیاردر هستید اسرائیلی یک فروشنده الماس که زنانی را که سابقه هزاران پوندی او را شرط بندی کرده بود فریب می داد، گفت که علیرغم تجربه “دردناک” خود، از عشق دست کشیدن خودداری می کند.

سیسیلی فیلهوی فکر می کرد سرانجام در سال ۲۰۱۹ با شاهزاده جذاب خود ملاقات کرده است، زمانی که با “سیمون لویف” – میلیاردر خوش تیپ پلی بویی که یک جت خصوصی ترتیب داد تا آنها را در اولین قرار ملاقاتشان از لندن به بلغارستان ببرد.

Fjellhoy، ۲۹ ساله در آن زمان، یک دانشجوی نروژی بود که در پایتخت بریتانیا زندگی می کرد، زمانی که از پای خودخوانده “شاهزاده الماس” که در آن زمان ۲۸ سال داشت، جارو شد.

با این حال، زمانی که فیلهوی بیش از ۲۰۰۰۰۰ پوند بدهی داشت، به دلیل سایمون، که در واقع شیمون هایوت بود، یک کلاهبردار مجرم که سه سال را در یک زندان فنلاند به خاطر کلاهبرداری از چندین زن از هزینه های او گذراند، عاشقانه فانتزی به سرعت بدتر شد. سبک زندگی مجلل او شامل جت های شخصی، ماشین های سریع و هتل های مجلل.

او زنانی را که در اپلیکیشن دوستیابی ملاقات کرده بود، با استفاده از پولی که از قربانیان دیگر گرفته بود، با سفرها و هدایای گزاف حمام کرد. او سپس به دلیل نیاز به محافظت از هویت خود به دلیل نگرانی های امنیتی، درخواست پول بیشتری خواهد کرد.

او اکنون قربانیان خود را به اشتراک گذاشته است داستان در کلاهبردار Tinder جدید نتفلیکس درست یک جرم این مستند در تاریخ ۲ فوریه به نمایش در می آید.

در حالی که قبل از شروع برنامه در مورد لورن در ITV صحبت می کرد، Fjellhoy اعتراف کرد که از عشق دست نمی کشد – و توضیح داد که او قربانی مقصر بوده است و پس از به اشتراک گذاشتن داستان خود با یک معدنچی طلا تماس گرفت.

برای ویدیو به پایین اسکرول کنید

سیسیلی فجلهوی (تصویر) فکر می کرد سرانجام در سال 2019 با شاهزاده جذاب خود ملاقات کرده است، زمانی که با

سیسیلی فجلهوی (تصویر) فکر می کرد سرانجام در سال ۲۰۱۹ با شاهزاده جذاب خود ملاقات کرده است، زمانی که با “سایمون لویف” – میلیاردر خوش تیپ پلی بویی که یک جت خصوصی ترتیب داد تا آنها را در اولین قرار ملاقاتشان از لندن به بلغارستان ببرد.

فجلهوی (تصویر با هایوت) که در آن زمان 29 سال داشت، یک دانشجوی نروژی بود که در پایتخت بریتانیا زندگی می کرد، زمانی که توسط پاهای خودخوانده اش از بین رفت.

فجلهوی (تصویر با هایوت) که در آن زمان ۲۹ سال داشت، یک دانشجوی نروژی بود که در پایتخت بریتانیا زندگی می کرد، زمانی که توسط خودخوانده «شاهزاده الماس» که در آن زمان ۲۸ سال داشت، از بین رفت.

پسر اسرائیلی شیمون هیات با ادعای اینکه سیمون لویف، پسر تاجر لو لویف است که دارایی خالص یک میلیارد دلاری دارد، اعتماد زنان را جلب کرده است.  خودش زنگ زد

پسر اسرائیلی شیمون هیات با ادعای اینکه سیمون لویف، پسر تاجر لو لویف است که دارایی خالص یک میلیارد دلاری دارد، اعتماد زنان را جلب کرده است. او خود را «شاهزاده الماس» نامید. او در ژوئیه ۲۰۱۹ در یونان دستگیر شد

فجلهوی گفت: «فکر می‌کنم اتفاقی که افتاد بسیار غیرعادی بود و همان‌قدر عجیب و شبیه فیلم بود، و من نمی‌خواستم آن را به گردن مردان دیگر بگذارم، این تقصیر مردان دیگر نیست که او با من کرد.

خیلی از ما گرفت. نمی خواستم اون بخشی از وجودم رو بگیره که واقعا به عشق اعتقاد داره و من هنوز دارم تلاش میکنم اما دردناک بود.

Fjellhoy که در کنار Pernilla Sjoholm، یکی دیگر از قربانیان هایات در برنامه ظاهر شد، اعتراف کرد که پس از به اشتراک گذاشتن داستان خود، او را به عنوان یک قربانی سرزنش کردند.

ما به نوعی می‌دانستیم که او ممکن است بیاید، اما همانطور که گفتیم برای اینکه به او کاوشگر طلا خطاب شود تا پول را به او بدهیم، باید بدترین جستجوگر طلا در تاریخ باشیم.

Fjellhoy که اکنون در بریتانیا ورشکسته است اما بیشتر وام های خود را در نروژ دارد، می گوید که بیش از ۲۰۰۰۰۰ پوند توسط هایات کلاهبرداری شده است.

او به پخش کننده لورن کلی گفت: «موضوع این است که آنها در این مورد بسیار باهوش هستند. “بار اول پول نمی خواهد، برای نام امن تر است.

“من می دانم که این همان چیزی است، اما وقتی در آن هستید، می پرسد “من نمی توانم از کارت هایم استفاده کنم، مثل اینکه آنها قصد دارند نام من را ردیابی کنند، آیا می توانم از کارت شما استفاده کنم؟” «اینگونه شروع کردند.

در صحبت از لورن در ITV، Fjellhoy (تصویر) اعتراف کرد که از عشق دست نمی کشد - و توضیح داد که او پس از به اشتراک گذاشتن داستان خود قربانی و یک جوینده طلا شده است.

در صحبت از لورن در ITV، Fjellhoy (تصویر) اعتراف کرد که از عشق دست نمی کشد – و توضیح داد که او پس از به اشتراک گذاشتن داستان خود قربانی و یک جوینده طلا شده است.

Fjellhoy که اکنون در بریتانیا ورشکسته است اما بیشتر وام های خود را در نروژ دارد، می گوید که بیش از 200000 پوند توسط هایات کلاهبرداری شده است (تصویر)

Fjellhoy که اکنون در بریتانیا ورشکسته است اما بیشتر وام های خود را در نروژ دارد، می گوید که بیش از ۲۰۰۰۰۰ پوند توسط هایات کلاهبرداری شده است (تصویر)

شوهولم افزود: “او در کاری که انجام می دهد بسیار باهوش است، به خصوص به این دلیل که می داند چگونه شخصیت خود را بازی کند، بسته به اینکه با چه کسی همراه است، او شخصیت خود را تطبیق می دهد، او شخصیت خود را به طور کامل تطبیق می دهد.”

او ادامه داد: “من فکر می کنم این بدترین قسمتی نیست که او انجام داده است، پول، پول واقعاً روی شما تأثیر می گذارد، اما به این موضوع نیز مربوط می شود که از نظر روانی با شما چه می کند و باعث شکست شما می شود.”

شوهولم گفت که او داستان را به امید دور کردن قربانی از سرزنش به اشتراک گذاشت و افزود: “ما واقعاً می خواهیم از شر آن خلاص شویم، شما باید مجرم را متهم کنید، نه قربانی.”

لاس زدن جوان اسرائیلی با ادعای اینکه او سیمون لویف، پسر تاجر Lev Leviev است، که دارایی او یک میلیارد دلار تخمین زده می شود، هیات را برای اعتماد به زنان فریب می دهد.

در واقع، هایات یک کلاهبردار سریالی بود که از جادوی خود برای سوء استفاده از مجردهای نامطمئن با استفاده از برنامه های دوستیابی آنلاین استفاده کرد و به او لقب «کلاهبردار Tinder» را داد.

به گزارش تایمز اسرائیل، در نهایت، هایات در دسامبر ۲۰۱۹ در دادگاه تل آویو دستگیر و زندانی شد، اما او در ماه مه بعد از گذراندن پنج ماه از محکومیت ۱۵ ماهه خود آزاد شد.

Fjellhoy که در این برنامه در کنار یکی دیگر از قربانیان هایات پرنیلا شوهولم (تصویر) ظاهر شد، اعتراف کرد که پس از به اشتراک گذاشتن داستان خود، او را به عنوان یک قربانی سرزنش کردند.

Fjellhoy که در این برنامه در کنار یکی دیگر از قربانیان هایات پرنیلا شوهولم (تصویر) ظاهر شد، اعتراف کرد که پس از به اشتراک گذاشتن داستان خود، او را به عنوان یک قربانی سرزنش کردند.

ارائه دهنده لورن (چپ) با سیسیلی فیلهوی (مرکز) و پرنیلا سیجوهولم (راست)

ارائه دهنده لورن (چپ) با سیسیلی فیلهوی (مرکز) و پرنیلا سیجوهولم (راست)

بر اساس یک گزارش تحقیقی که توسط روزنامه نروژی Verdens Gang منتشر شده است، هایات با استفاده از طرح پونزی صدها هزار دلار از زنان در نروژ، فنلاند و سوئد خیانت کرده است.

او با استفاده از پولی که از زنان دیگر می گرفت، زنانی را که در اپلیکیشن دوستیابی ملاقات می کرد، با سفرها و هدایای عجیب و غریب پر کرد. او سپس به بهانه اینکه به دلیل نگرانی های امنیتی باید از هویت خود محافظت کند، پول بیشتری طلب خواهد کرد.

هایوت به Fjellhoy گفت که او مجبور بود مکرراً برای کار به مسافرت برود و به دلیل تهدیدهای ناشی از کار در تجارت الماس، ملاقات او در لندن برای او دشوار است.

کلاهبردار ابتدا از Fjellhoy خواست تا برای او اعتباری به نام او بگیرد و فقط چهار هفته از رابطه آنها گذشته باشد و ادعا کرد که این یک اقدام امنیتی به دلیل تهدید علیه او است.

او این پول را خرج بلیط هواپیما، هتل ها و شام هایی کرد که به نام او رزرو شده بود تا از شر «دشمنان» مشکوک خلاص شود.

فیلهوی در سال ۲۰۱۹ به نایت لاین گفت: «یکی از دلایل اصلی که او به محافظت نیاز داشت… او به نام من به عنوان پوشش نیاز داشت. می دانم که دیوانه کننده به نظر می رسد…[but] چرا او این مرد غول پیکر را با خود می برد اگر او نیازی به محافظت نداشت؟ او گفت، ظاهراً به یک محافظ اشاره می کند.

فیلهوی گفت که هایوت قول داده بود دستمزد او را بپردازد، اما با گذشت هفته ها، اعتبار او افزایش یافت و افزایش یافت.

طبق گزارش تایمز اسرائیل، هایات (تصویر با فیلهوی) در نهایت در دسامبر 2019 در دادگاه تل آویو دستگیر و زندانی شد، اما در ماه مه بعد از گذراندن پنج ماه از محکومیت 15 ماهه خود آزاد شد.

طبق گزارش تایمز اسرائیل، هایات (تصویر با فیلهوی) در نهایت در دسامبر ۲۰۱۹ در دادگاه تل آویو دستگیر و زندانی شد، اما در ماه مه بعد از گذراندن پنج ماه از محکومیت ۱۵ ماهه خود آزاد شد.

او ادعا می کند که اسناد کارت پلاتینیوم خود را به دستور او پر کرده است و از او خواسته شده است که ۲۰۰۰۰۰ پوند درآمد داشته باشد. کلاهبرداری ادعایی به او اطمینان داد که هیچ کس آن را بررسی نخواهد کرد.

Fjellhoy به سایت خبری Verdens Gang نروژی گفت که او به قول او جوان خوش تیپ اسرائیلی را پذیرفت. من برای کارت وام های هنگفت گرفتم و ادعای هایوت کردم به زودی از حد مجاز فراتر رفت.

هایات فقط در ۵۴ روز ۲ میلیون کرون نروژ (۲۲۴۲۲۰ دلار) خرج کرد و برای دستیاران، محافظ و پروازهای خود در سراسر جهان صورتحساب جمع آوری کرد.

پول او در Louboutins در بانکوک، در Gucci در بارسلونا، در Ritz Carlton در برلین و هنرستان در آمستردام خرج شد.

مجبور شدم برم بیمارستان. فیلهوی به نایت لاین گفت که بخش روانپزشکی.

به خاطر افکار خودکشی چون فکر می کردم زندگی ام به پایان رسیده است، گویی راهی برای نجات پیدا نمی کنم. تو دوستت را از دست دادی اما او از شر تو خلاص نشد، او هرگز آنجا نبود، او هرگز دوست تو نبود.

در جلسه صدور حکم، کلاهبردار (در بالا) به دادگاه گفت که او

در جلسه صدور حکم، کلاهبردار (در بالا) به دادگاه گفت که “از همه چیز متاسفم” و قول داد “بدهی هایم را به جامعه بپردازد”

یک زن فنلاندی که با حرف “D” شناخته می شود، گفت که هایات او را از ۴۵۰۰۰ یورو (۴۹۰۰۰ دلار) فریب داده است.

من برای دخترم یک مادر مجرد هستم و تمام پس اندازم را به او دادم. حیف که او را از زندان آزاد کردند. امیدوارم به ویروس کرونا مبتلا شود. امیدوارم بمیره او به کانال ۱۲ گفت، بهتر است، بنابراین به زنان دیگر آسیب نمی رساند.

او آدم بدی است و من تا به امروز نتوانسته ام به خاطر او زندگی ام را بازسازی کنم. من و برخی از زنان دیگر از او در دادگاه دادگستری اروپا شکایت کردیم و علیه او به اینترپل شکایت کردیم.

به گزارش تایمز اسرائیل، هایات در تابستان ۲۰۱۹ در یونان در یک عملیات مشترک بین پلیس اینترپل و پلیس اسرائیل دستگیر شد.

در جلسه صدور حکم، کلاهبردار به دادگاه گفت که “از همه چیز متاسفم” و قول داده بود “بدهی هایم را به جامعه بازپرداخت کند”.

وی همچنین به پرداخت ۴۳۲۸۹ دلار به قربانیان خود و پرداخت ۵۷۷۱ دلار جریمه بر اساس شرایط قرارداد محکوم شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر