زنی پس از امتحان شده برای مکان یابی لباس سایز ۲۲ برای مراسم تشییع جنازه پدرش، عالی هشتم دیدنی را رها می تدریجی.


شیرین سرآشپز دانشکده شماره ۲۲ از لباس عزاداری کدام ممکن است در مراسم تشییع جنازه پدرش به تن داشت آنقدر شرمنده شد کدام ممکن است هشت سنگ انصافاً را پوست انداخت.

کت میلنر، ۳۵ ساله، کدام ممکن است می گوید حتی در دانشگاه “مثل عالی شیرین نوزاد” بود، هنگامی کدام ممکن است او لباس مناسبی برای خداحافظی همراه خود پدرش اندرو پیدا نکرد، زنگ بیداری اکتسابی کرد، وقتی پدرش در دسامبر ۲۰۲۰ درگذشت. سن ۷۱ سالگی

کت، کدام ممکن است در نزدیکی Lowestoft، سافولک، همراه خود همسرش بن، ۳۴ ساله، را انتخاب کنید و انتخاب کنید دخترانشان، گابریل، ۱۴، کاگنی، ۶ را انتخاب کنید و انتخاب کنید Margaux، ۲، مسکن می تدریجی، از آنچه است در آینه دید متنفر است: “۲۲ ساله بودم کدام ممکن است سنگسار شدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای بررسی کردن عالی سنگ امتحان شده کردم. لباس مشکی برای تشییع جنازه پدرم.

او به طور ناگهانی درگذشت. تشییع جنازه او اولین باری بود کدام ممکن است مدتی بود در میان {اعضای خانواده} ام را می دیدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید از جثه ام خجالت می کشیدم.

با این حال، در حالی کدام ممکن است او تصمیم گرفت بود وزن شخصی را کاهش دهد، کت، کدام ممکن است قصد داشت عالی تکه شیر لبنی به مقیاس عالی خانوار را برای صبحانه از بین ببرد، ذکر شد کدام ممکن است اصلاح عادات مسکن او پیک نیک نیست.

او رژیم ۱:۱ را از این سیستم وزن کمبریج آغاز کرد کدام ممکن است متفاوت وعده های غذایی غول پیکر همراه خود زیبا را انتخاب کنید و انتخاب کنید متفاوت های مفید تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید از آن نقطه به ۱۴ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۴-۱۶ کاهش یافته است است.

کت میلنر، 35 ساله، که در نزدیکی Lowestoft، سافولک زندگی می کند، از سوگواری سایز 22 خود در مراسم تشییع جنازه پدرش چنان خجالت زده شد که 8 را رها کرد.

او گفت:

کت میلنر، ۳۵ ساله، کدام ممکن است در نزدیکی Lowestoft، سافولک مسکن می تدریجی، از سوگواری سایز ۲۲ شخصی در مراسم تشییع جنازه پدرش چنان خجالت زده شد کدام ممکن است ۸ را رها کرد.

مادر (تصویر پس از کاهش وزن) لباس مشکی خود را به رنگ های روشن تغییر داد و موهای بلوند خود را در جشن نارنجی رنگ کرد.

مادر (تصویر پس از کاهش چند پوند) لباس مشکی شخصی را به رنگ های روشن اصلاح داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید موهای بلوند شخصی را در جشن نارنجی رنگ کرد.

او می‌گوید که حتی در مدرسه «مثل یک آب نبات کوچک» بوده است، و زمانی که نتوانست لباس مناسبی برای خداحافظی با پدرش اندرو پیدا کند، زمانی که پدرش در دسامبر 2020 درگذشت، زنگ بیداری دریافت کرد. سن 71

او می‌گوید کدام ممکن است حتی در دانشگاه «مثل عالی شیرین نوزاد» {بوده است}، را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است نتوانست لباس مناسبی برای خداحافظی همراه خود پدرش اندرو پیدا تدریجی، روزی کدام ممکن است پدرش در دسامبر ۲۰۲۰ درگذشت، زنگ بیداری اکتسابی کرد. سن ۷۱

او ذکر شد: “پدرم آشپز بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می خواهم در تمام دوران کودکی مرد بزرگی بودم.”

فینال باردار بودن او پس از زایمان مارگو در ۲۲ مارس – روز مادر – در سال ۲۰۲۰ به وزن او کمکی نکرد.

او ذکر شد: «نمی‌دانم در دوران باردار بودن چقدر وزن اضافه می‌کردم، از قبلاً خیلی غول پیکر بودم. شاید عالی سنگ بود، به همین دلیل وقتی به حرکت کار برگشتم، برای اداره کردن همه عامل در تقلا بودم.

حتی بالا جابجایی از {پله ها} هر دو برداشتن نوزادم {به سمت} کالسکه باعث تنگی نفس من می خواهم شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمیل تعادل بین خورده شدن مفید همراه خود مادر بودن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار غیر قابل تصور شد.

با این حال، همراه خود درک اینکه به خاطر بهزیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار‌اش باید در اطراف کمرش را کاهش دهد، به رژیمی کدام ممکن است قبلاً عالی بار امتحان کرده بود بازگشت – رژیم ۱:۱ از این سیستم وزن کمبریج – کدام ممکن است در آن همه وعده‌های غذایی خواهید کرد حاضر می‌شود.

او ذکر شد: «من می خواهم همه عامل را در کل سال‌ها امتحان کرده‌ام، همراه با رژیم غذایی سوپ کلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیم غذایی خاص K، با این حال روزی کدام ممکن است خواهید کرد ساده عالی غذای استاندارد را {هر روز} می‌خورید، خیلی دردسرساز است کدام ممکن است بیش از برخی روز به آن است پایبند باشید.

او مصمم بود که وزن خود را کاهش دهد، اما می‌گوید تغییر عادات زندگی‌اش پیک نیک نبود

او با محدود کردن میزان کالری دریافتی خود به تنها 800 کالری در روز - بسیار کمتر از 2000 کالری توصیه شده برای حفظ وزن خود - در شش ماه اول بیشتر کالری اضافی خود را از دست داد.

او همراه خود تجویز میزان انرژی دریافتی شخصی به تنها ۸۰۰ انرژی در روز – فوق العاده کمتر از ۲۰۰۰ انرژی طرفدار شده {برای حفظ} وزن شخصی – در شش ماه اول اصولاً انرژی اضافی شخصی را از کف دست داد. کت، تصویر در گذشته از کاهش چند پوند، چپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس از راست

من محصولات غذایی مبتنی بر مواد مغذی را که کمبریج ارائه می کرد خوردم، اما به دلیل کمبود کالری ورزش نکردم، به زودی نتایج مثبتی را مشاهده کردم.

من می خواهم محصولات غذایی اساساً مبتنی بر داروها مغذی را کدام ممکن است کمبریج حاضر می کرد خوردم، با این حال {به دلیل} ضعیف انرژی بازی نکردم، سریع نتایج مثبتی را تبصره کردم.

با این حال من می خواهم کاری را انجام دادم کدام ممکن است در آن نقطه شناخته شده به عنوان ساختار کمبریج شناخته می شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزنم کم شد، به همین دلیل می دانستم کدام ممکن است می توانم یک بار دیگر آن را انجام دهم.

او در ۲۲ مارس ۲۰۲۱ در قله ۵ فوتی ۸ اینچی آغاز کرد، محصولات غذایی را کدام ممکن است کمبریج حاضر می‌داد خوردن کرد، با این حال {به دلیل} ضعیف انرژی بازی نکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریع نتایج مثبتی را تبصره کرد.

او همراه خود تجویز میزان انرژی دریافتی شخصی به تنها ۸۰۰ انرژی در روز – فوق العاده کمتر از ۲۰۰۰ انرژی طرفدار شده {برای حفظ} وزن شخصی – در شش ماه اول اصولاً انرژی اضافی شخصی را از کف دست داد.

همراه خود خوشحالی، تی شرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساق ساقی مشکی آسان اش را جدا گذاشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای گرفتن عالی زیرین نیو لوک سر خورد.

او اکنون همراه خود سایز ۱۴ به همان اندازه ۱۶ فوق العاده مفید تر، همراه خود BMI 29.7، ذکر شد: “من می خواهم باقی مانده است در این سیستم هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در میان انرژی هایی کدام ممکن است اکنون می خورم کمتر از ۲۰۰۰ در روز است.”

کت (تصویر اخیراً) کمد لباس و پیراهن‌های مشکی گشاد و ساق‌هایش را کنار گذاشت و برای خرید یک شلوار جین به نیو لوک رفت.

کت (تصویر اخیراً) کمد لباس را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلوز‌های مشکی ساقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساق‌هایش را جدا گذاشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای گرفتن عالی به نیو لوک سر خورد.

کت (تصویر قبل از کاهش وزنش) با سایز 14 تا 16 بسیار سالم تر، گفت:

کت و دخترش در لباس عروسش سایز ۲۲

اکنون، همراه خود سایز ۱۴ به همان اندازه ۱۶، فوق العاده مفید‌تر، کت (تصویر سمت چپ، در گذشته از کاهش چند پوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد در سمت راست) ذکر شد: “من می خواهم باقی مانده است در این سیستم هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در میان انرژی‌هایی کدام ممکن است الان می‌خورم. زیر ۲۰۰۰ در روز است.”

کت با شوهر بن 34 ساله و دخترانشان گابریل 14 ساله، کاگنی 6 ساله و مارگو 2 ساله زندگی می کند.

کت همراه خود شوهر بن ۳۴ ساله را انتخاب کنید و انتخاب کنید دخترانشان گابریل ۱۴ ساله، کاگنی ۶ ساله را انتخاب کنید و انتخاب کنید مارگو ۲ ساله مسکن می تدریجی.

الان تولید دیگری هیچ مشکی در کمد لباس من می خواهم باقی نمانده است. رنگ مورد کنجکاوی من می خواهم نارنجی است، به همین دلیل وقتی چهارمی را از کف دست دادم موهای بلوند بلندم را مختصر کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را نیز نارنجی رنگ کردم.

با این حال بهترین اصلاح، به لطف کاهش وزنم، در ظاهرم نبود، در سلامت روانم بود.

الان خیلی بافت خوشبختی می کنم. من می خواهم ده ها میلیون بار نسبت به خودم بافت بهتری دارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده آرزو می کنم به هر فرصتی کدام ممکن است به من می خواهم می دهی “مطمئنا” بگویم!

من می خواهم عاشق این هستم کدام ممکن است بتوانم پوست بروم، سگ انگلیسی شخصی را راه بروم، همراه خود دوستان پوست بروم را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این حضور در نمایندگی خودم را در آغوش بگیرم.

کت (که اخیراً در تصویر گرفته شده است) که نه تنها وزن خود را کنترل می کند، بلکه برای کمک به سایر افرادی که در حال مبارزه هستند نیز مصمم است، در رژیم غذایی 1:1 توسط مشاور وزن کمبریج نیز آموزش دیده است.

کت (کدام ممکن است اخیراً در تصویر گرفته شده است) کدام ممکن است ۹ تنها وزن شخصی را مدیریت می تدریجی، اما علاوه بر این تواند به شما کمک کند سایر {افرادی که} در جاری نبرد هستند نیز تصمیم گرفت است، در رژیم غذایی ۱:۱ توسط مشاور وزن کمبریج نیز ماهر است.

رژیم کت در گذشته از

صبحانه – عالی کافه خانوادگی از شیر لبنی کادبری

ناهار: سوپ، ساندویچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی تکه آب نبات تولید دیگری

شام – هر چیزی از فریزر را می توان در سینی انداخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای عجله خوب و دنج کرد

رژیم گربه در جاری حاضر

صبحانه – بار صبحانه توت فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیب

ناهار – سوپ مفید

شام – خورش سبزی

من می خواهم تمام آن را توسط کاهش چند پوند به کف دست معرفی شده است‌ام را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکنون دیده شده است‌ام کدام ممکن است وقتی خواستن به ناپایدار دارم مجبور نیستم به وعده های غذایی برگردم. درعوض، من می خواهم همراه خود خودم شناخته شده به عنوان بی رنگ رفتار می کنم، از می دانم کدام ممکن است صادق آن هستم! ”

کت کدام ممکن است تصمیم گرفت بود ۹ تنها وزن شخصی را مدیریت تدریجی، اما علاوه بر این تواند به شما کمک کند سایر {افرادی که} همراه خود اشکال مواجه هستند نیز در رژیم غذایی ۱:۱ توسط مشاور وزن کمبریج آموزش دید.

او ذکر شد: “من می خواهم اکنون گوشه های شخصی را دارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرزو می کنم ببینم چگونه وقتی آغاز به کاهش چند پوند می کنند، خودشان را یک بار دیگر به کف دست می آورند.

مهمترین چیزی کدام ممکن است به آنها می گویم اینجا است کدام ممکن است کاهش چند پوند همراه خود عالی قدم آغاز تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مقابل در نظر گرفته شده کردن به کل راه پله، روی آن مرحله کانون اصلی کنید.

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر