زنان استرالیایی از یک لباس ۱۶ دلاری آمازون سیر نمی شوند


زنان استرالیایی نمی‌توانند از یک لباس ۱۶ دلاری آمازون که دقیقاً مانند نسخه محبوب ۱۴۴ دلاری Skims مناسب باشد، سیر نمی‌شوند.

  • زنان استرالیایی در حال تهیه لباس ۱۶ دلاری از آمازون هستند
  • این یک «فریبنده» شایسته نسخه ۱۴۴ دلاری فروخته شده توسط Skims نامیده شده است
  • لباس آمازون که در چندین رنگ مختلف عرضه می شود، ظرف دو هفته ارسال می شود
  • لباس Skims بر خلاف لباس آمازون در حال حاضر در اندازه های کوچکتر فروخته می شود

زنان استرالیایی در حال تهیه یک لباس «لنگ» آمازون هستند که به عنوان یک فریبنده شایسته نسخه Skims کیم کارداشیان نامیده شده است – و این کسری از قیمت طراحی است.

لباس بلند زنانه دیگر Chill با قیمتی بین ۱۶ تا ۴۶.۱۹ دلار به فروش می رسد که بسته به اندازه یا رنگی که انتخاب می کنید، مشکی، صورتی، قهوه ای و آبی محبوب ترین هستند.

این یک بازسازی از Skims ‘لباس بلند Soft Lounge’ است که در حال حاضر از سایزهای کوچکتر آن در رنگ های اونیکس، خاکستری هدر، مرمر و اکسید فروخته می شود.

لباس‌های راحتی خود را با این لباس بسیار نرم و لطیف که تناسب راحت و متناسب با بدن را ارائه می‌دهد، بالا ببرید. در توضیحات لباس Skims آمده است: این لباس قد ماکسی دارای یقه صاف و بندهای اسپاگتی قابل تنظیم است.

لباس اسکیمز

لباس آمازون

این یک بازسازی از لباس شلوار بلند Skims Soft Lounge (سمت چپ) است که در حال حاضر از سایزهای کوچکتر آن در رنگ‌های اونیکس، خاکستری هدر، مرمر و اکسید فروخته می‌شود.

در حالی که انواع کارداشیان هزاران بررسی پنج ستاره دارد، همین امر را می توان در مورد گزینه آمازون (نسخه Skims) گفت.

در حالی که انواع کارداشیان هزاران بررسی پنج ستاره دارد، همین امر را می توان در مورد گزینه آمازون (نسخه Skims) گفت.

در حالی که انواع کارداشیان هزاران بررسی پنج ستاره دارد، همین امر را می توان در مورد گزینه آمازون نیز گفت.

لباس بسیار نرم و کره ای است، کشش دارد اما مانند یک دستکش مناسب است. لباس به زمین می رسد و در پایین بسیار زیبا و روان است در حالی که شما را از جایی که باید باشد می رباید. یکی از مشتریان خوشحال نوشت: خیلی دوستش دارم.

«اسکیمز در حال حاضر من را کمی در تنگنا قرار داده است، اما در عین حال باعث شکست من شده است. در می آید این لباس. یکی دیگر گفت که این ماده نرم و کشدار است و تقریباً یک فریبنده کامل است.

سومی اضافه کرد: قطعاً یک Skims فریبنده برای قیمت بسیار بهتر! من سایز ۱۰/۱۲ هستم و سایز بزرگ برای من کاملاً مناسب است! من عاشق این لباس هستم و می توانم آن را با رنگ دیگری تهیه کنم! فوق العاده نرم و راحت هم.

لباس بسیار نرم و کره ای است، کشش دارد اما مانند یک دستکش مناسب است.  لباس به زمین می رسد و در پایین بسیار زیبا و روان است در حالی که شما را از جایی که باید باشد می رباید.  یکی از مشتریان خوشحال نوشت (نسخه Skims) من آن را بسیار دوست دارم.

لباس بسیار نرم و کره ای است، کشش دارد اما مانند یک دستکش مناسب است. لباس به زمین می رسد و در پایین بسیار زیبا و روان است در حالی که شما را از جایی که باید باشد می رباید. یکی از مشتریان خوشحال نوشت (نسخه Skims) من آن را بسیار دوست دارم.

این از 95 درصد پلی استر و 5 درصد اسپندکس تشکیل شده است، در حالی که نسخه Skims 91 درصد Modal و 9 درصد Spandex (نسخه آمازون) است.

این از ۹۵ درصد پلی استر و ۵ درصد اسپندکس تشکیل شده است، در حالی که نسخه Skims 91 درصد Modal و ۹ درصد Spandex (نسخه آمازون) است.

این محصول از ۹۵ درصد پلی استر و ۵ درصد اسپندکس تشکیل شده است، در حالی که نسخه Skims 91 درصد مدال و ۹ درصد اسپندکس است.

مثل Skims دنده ای نیست، اما من آن را دوست داشتم! یکی دیگر از خریداران می گوید: بدن شما را به خوبی در آغوش می گیرد و زیبا به نظر می رسد.

این یک تأثیر تصادفی آخر شب بود که اینفلوئنسر یوتیوب «باید بخرد» و من هم انجام دادم. من هرگز پشیمان نخواهم شد. من حتی نمی دانم چه کسی آن را توصیه کرد. مثل اینکه برای من ساخته شده است، به طرز مسخره ای راحت است و من باید سعی کنم هر روز خودم را از پوشیدن آن کنترل کنم.