زمان هایی کدام ممکن است شخصیت نابخشودنی است! کلیپ های سرگرم کننده دار مادر شخصیت در جاری ورزشی بهتر از شوخی ها


مادر شخصیت در کنترل است! عکسها اتاق های یخ زده، برخورد بوته ها بر روی پایین بام ها، آب شدن قایق ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نورپردازی باعث تبدیل می شود از اینکه خرس الحمایه هوای روی حیله و تزویر نیستید بافت خوشحالی کنید.

 • افراد {در سراسر} جهان عکس هایی از زمان بازگشت شخصیت به اشتراک می گذارند
 • Rockets Science سرگرم کننده دارترین الگوی های “فاجعه خالص” را گردآوری کرده است.
 • همراه با خوب سطح هزینه {الکتریکی} آغشته به آب برای خودروها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب کایاک ذوب شده

بدون در نظر گرفتن چقدر برای آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای روی حیله و تزویر کنار هم قرار دادن هستید، همه وقت ضروری است کدام ممکن است به خاطر داشته باشید کدام ممکن است شخصیت انگشت بالا را دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است نابخشودنی باشد.

از ذوب زیور آلات حیاط پشتی گرفته به همان اندازه یخ های یخی غول پیکر از روی سانروف ماشین خواهید کرد علم موشک بسیار زیاد از بهتر از شوخی هایی را کدام ممکن است مادر شخصیت انجام داده است را ترکیبی آوری کنید.

تصویری از آمریکا آرم می دهد کدام ممکن است چگونه خوب درخت ملخ ۸۰ فوتی به اتاق استراحت خصوصی ، در حالی کدام ممکن است خوب موتورسوار در فیلیپین پس از ۱ فوران آتشفشانی اوج به همان اندازه پا در خاکستر آتشفشانی اندود شده شد.

در جای دیگر، خصوصی از نروژ فراموش کرد کدام ممکن است دریچه بی نظیر آب را در زمستان ببندد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام دوش آب گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس زیر پای یخ یخ زد.

همانطور که در این عکس خیره کننده از برخورد تگرگ به اندازه توپ بیسبال با سانروف یک ماشین دیده می شود، طوفان تگرگ در فورت کالینز، کلرادو باعث ویرانی عظیم شد.

چون آن است {در این} عکس تکان دهنده از برخورد تگرگ به ابعاد توپ بیسبال همراه خود سانروف خوب ماشین دیده تبدیل می شود، طوفان تگرگ در فورت کالینز، کلرادو باعث ویرانی عظیم شد.

این شام کنسل شد! یک طوفان کل منقل استخر را در ایالات متحده در نوردید و مبلمان کنار استخر نیز سالم نماند.

این شام کنسل شد! خوب طوفان کل منقل استخر را در آمریکا در نوردید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبلمان جدا استخر نیز مفید نماند.

پارکش کن پس از اینکه این خودرو توسط سیل در منطقه خودمختار یامالو-ننتس در روسیه شسته شد، در مکانی نسبتا نامناسب رها شد.

پارکش کن پس از اینکه این خودرو توسط سیل در قلمرو خودمختار یامالو-ننتس در روسیه شسته شد، در مکانی نسبتا نامناسب رها شد.

این سگ در کانادا دیگر هرگز به صاحبش اعتماد نخواهد کرد. آنها با جیپ بدون سقف خود در زیر نور شگفت انگیز خورشید حرکت کردند، فقط برای این که طبیعت یک حقه بی رحمانه به شکل یک دوش کوتاه انجام دهد.

این سگ در کانادا تولید دیگری به هیچ وجه به صاحبش اعتقاد نخواهد کرد. آنها همراه خود جیپ با بیرون سقف شخصی در زیر آفتاب خارق العاده خورشید حرکت کردند، ساده برای این کدام ممکن است شخصیت خوب حقه بی رحم به تعیین کنید خوب دوش مختصر انجام دهد.

درخت یادگاری! یک درخت ملخ 80 فوتی روی پشت بام در شهرستان راکلند، نیویورک کوبید، اما صاحب خانه خوش‌بین خاطر نشان کرد که آن فضایی را به اتاق نشیمن می‌دهد که همیشه فاقد آن بود.

درخت سوغات! خوب درخت ملخ ۸۰ فوتی روی پایین بام در شهرستان راکلند، نیویورک کوبید، با این حال {صاحب خانه} خوش‌بین خاطر آرم کرد کدام ممکن است آن فضایی را به اتاق استراحت می‌دهد کدام ممکن است همه وقت گمشده آن بود.

برق..قدرت آینده. اما نه در ووکینگهام، جایی که ایستگاه شارژ الکتریکی خودروهای تسلا پس از یک روز طولانی باران در آستانه فرو رفتن کامل در آن بود.

انرژی الکتریکی..توانایی بلند مدت. با این حال ۹ در ووکینگهام، جایی کدام ممکن است ایستگاه هزینه {الکتریکی} خودروهای تسلا پس از ۱ روز تمدید شده باران در آستانه فرو جابجایی مناسب در آن بود.

برآمده! این دوچرخه‌سوار در سانتا روزا، لاگونا در فیلیپین، زمانی که آتشفشان تال در منطقه او فوران کرد و سر تا پا در خاکستر پوشانده شد، آماده نبود.

برآمده! این دوچرخه‌سفر در سانتا روزا، لاگونا در فیلیپین، روزی کدام ممکن است آتشفشان تال در قلمرو او فوران کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوج به همان اندازه پا در خاکستر پوشانده شد، کنار هم قرار دادن نبود.

حالا این یک خرابی است! یک شهروند استرالیایی تاثیر هوای گرم را بر چراغ های آویزان باغ نشان داد

حالا این می تواند یک خرابی است! خوب شهروند استرالیایی تاثیر هوای خوب و دنج را بر چراغ های آویزان حیاط پشتی آرم داد

کمد آب بیهوده نامیده نمی شود! این حمام در نروژ پس از اینکه کسی نتوانست شیر ​​اصلی آب را برای زمستان خاموش کند، منجمد شد

کمد آب بی فایده نامیده نمی شود! این اتاق استراحت در نروژ پس از اینکه کسی نتوانست شیر ​​بی نظیر آب را برای زمستان خاموش تنبل، منجمد شد

این نمونه دیگری از خطای انسانی است، نه مادر طبیعت. این مرد در سوالبارد، نروژ، فراموش کرده است که پنجره دفتر را ببندد... بیایید به آنها امیدوار باشیم که کار از خانه ادامه دارد.

این الگوی عکس از خطای انسانی است، ۹ مادر شخصیت. این شخص در سوالبارد، نروژ، فراموش کرده است کدام ممکن است پنجره محل کار را ببندد… بیایید به آنها امیدوار باشیم کدام ممکن است کار در خانه یکپارچه دارد.

مشکل پیچیده! بریدن کاکتوس ساگوارو در آریزونا ممنوع است. اما اگر تصمیم بگیرید به طور طبیعی زمین بخورید و خانه خود را ویران کنید، چه می کنید؟ چه کسی از شما محافظت می کند؟

ضرر پیچیده! خرد کردن کاکتوس ساگوارو در آریزونا ممنوع است. با این حال اگر انتخاب بگیرید البته است پایین بخورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانه شخصی را ویران کنید، چه می کنید؟ {چه کسی} از خواهید کرد دفاع کردن می تنبل؟

کایاک سواری یک ورزش تابستانی عالی است، اما پس از اینکه آفتاب فلوریدا قایق را آب کرد، هیچکس روی آب روی این کشتی شرط بندی نمی کند!

کایاک رانندگی خوب بازی تابستانی برتر است، با این حال پس از اینکه آفتاب فلوریدا قایق را آب کرد، هیچکس روی آب روی این کشتی حدس زدن نمی شود!