رژیم سریع سریع – رژیم سریع


رژیم لاغری رایگان
رژیم سریع رایگان

رژیم لاغری رایگان

آیا می خواهید با رژیم غذایی لاغر در کوتاه ترین زمان وزن خود را کاهش داده و اعتماد به نفس پیدا کنید؟ آیا می خواهید شفا دهید؟ آیا در حال برنامه ریزی مهمانی یا مناسبت هستید و می خواهید در لباس خود زیبا به نظر برسید؟

برای این منظور بهتر است یک رژیم غذایی سالم و م chooseثر انتخاب کنید و به سراغ جراحی و انواع قرص ها و مکمل های کاهش وزن نروید.

یکی از دغدغه های مردان و زنان عاشق تناسب اندام این است که شکم و لگن را نازک کرده و چربی بسوزانند. خوردن غذاهای سالم و پرهیز از چربی ها و غذاهای چاق کننده و کمی ورزش به شما در جلوگیری از چاقی موضعی ، به ویژه چاقی شکمی کمک می کند.

مهمترین نکته در هر رژیم لاغری این است که همیشه باید به خاطر داشته باشید که حذف وعده های غذایی به هیچ وجه سالم نیست و حتی مضر است.

برای دستیابی به کاهش سریع شکم ، اصول و توصیه هایی وجود دارد که با رعایت این اصول می توانید چربی شکم را خیلی سریع و راحت از بین ببرید و وزن خود را کاهش دهید.

چگونه در سی روز وزن کم کنیم؟

همیشه راهی برای کاهش وزن به صورت سالم و رایگان وجود دارد ، کاهش و افزایش شدید وزن برای بدن و انسان مضر است ، چنین نوساناتی باعث تأمین غیر مستقیم مواد مغذی و مواد معدنی در بدن می شود و بیماری های زیادی را ایجاد می کند. در این مقاله یک روش برنامه ریزی شده و سازماندهی شده برای کاهش وزن وجود دارد. از بین بردن چاقی و بیماری های ناشی از اضافه وزن یکی از دغدغه های جدی افراد جامعه است که سعی در از بین بردن آن داریم.

یک برنامه رژیم غذایی ساده در سی روز:

1. پذیرفتن:

برای کاهش وزن بعد از یک ماه ، مهمترین چیز این است که این واقعیت را بپذیرید که وزن ایده آل ندارید و وزن زیادی دارید که اعتماد به نفس شما را از بین برده است.

2- اهداف واقع بینانه تعیین کنید:

شما باید اهداف واقع بینانه تعیین کنید. من می دانم که برخی رژیم های احمقانه وجود دارد که می توانید در یک روز از دست بدهید. اما اگر رژیم غذایی باعث شود در کمتر از 7 روز 7 کیلو وزن کم کنید واقعاً کمی عجیب است. این برای سلامتی شما خوب نیست. استخدام در واقع موقتی است و ممکن است در چند روز بیمار شوید و به وزن قبلی خود بازگردید. باید منتظر بمانید و اهداف خود را تعیین کنید. از دست دادن دو یا سه پوند در ماه یک هدف بسیار ساده و قابل دستیابی است و در بدن شما نیز قابل مشاهده است ، بنابراین قبل از اینکه هدف نهایی را تعیین کنید ، خوب فکر کنید تا بعداً پشیمان نشوید.

3- ورزش هوازی انجام دهید:

هر روز ورزش هوازی انجام دهید. برای کسانی که تازه شروع کرده اند ، 30 دقیقه ورزش پنج بار در هفته کافی است. با گذشت زمان ، می توانید آن را تا چهل دقیقه یا بیشتر افزایش دهید.

همه چیز به شما بستگی دارد. البته اگر واقعاً می خواهید وزن کم کنید ، روزهای ورزش و ورزش را از دست ندهید!

می توانید با چند دقیقه گرم کردن را شروع کرده و با چند تمرین سنگین به پایان برسانید.

4- زمان مناسب برای خوردن:

گذشته از این که نوع غذاهایی که می خورید مهم است ، باید برنامه غذایی مناسبی نیز برای خوردن داشته باشید. بعد از ساعت 8 یا 9 شب از خوردن شام خودداری کنید. و قبل از خواب حتماً فعالیت بدنی انجام دهید. بخور تنقلات کمتر در طول زمان بیشتر افزایش وزن به دلیل غذاهایی است که می خورید. ما می توانیم هر زمان بین وعده های غذایی هر چیزی بخوریم ، اما اجازه ندهید در آن اغراق کنید.

میان وعده بدی نیست ، اما سعی کنید آن را با غذاهای سالم پر کنید بیسکویت را با آجیل یا سالاد جایگزین کنید. تا حد امکان کافئین را کاهش دهید.

5- تمرینات استقامتی انجام دهید:

این تمرینات استقامتی را نباید از دست داد. وقتی تمرینات هوازی انجام می دهید ، 10 دقیقه تمرینات استقامتی انجام دهید. جوانان گزینه مناسبی برای این کار هستند ، اما اگر به دلایلی نمی توانید به باشگاه بروید و آنها را در خانه ندارید ، از بطری های آب سنگین استفاده کنید ، برخی از زنان از بطری های ماسه ای استفاده می کنند.

6- قدم بزنید و راه بروید:

پیاده روی باید جایگزین تمرینات هوازی شود. در واقع شما باید ترکیبی از پیاده روی و ورزش های هوازی را برای کاهش وزن انجام دهید. پیاده روی 45 دقیقه ای در صبح می تواند 160 کالری بسوزاند. اگر بتوانید سریعتر راه بروید ، مطمئناً راههای بیشتری خواهید داشت. کمک. و میزان کاهش وزن را افزایش می دهد.

7- بالا رفتن از پله:

کسانی که مرتباً پله ها را صعود می کنند سریعتر از کسانی که صعود نمی کنند روشن می شوند.

چند دقیقه در روز را صرف بالا رفتن از پله کنید ، مطمئناً چند کالری بیشتر می سوزانید و روند کاهش وزن سریعتر اتفاق می افتد. مهمترین قسمت در مورد صعود از پله ها این است که ضربان قلب شما را افزایش داده و باعث عرق زیاد می شود. می توانید این تمرین 5 دقیقه ای را 3 بار در روز تکرار کنید و تا پایان ماه تاثیر کاهش بدن خود را مشاهده خواهید کرد.

8- کار هنگام تماشای تلویزیون:

اکثر مردم می گویند کار کردن با تلویزیون تماشای یک راه عالی برای جلوگیری از بیکاری و تنبلی است. البته پیاده روی و ورزش در طول روز زمان زیادی می برد ، اما واقعاً هر چیزی را که می خورید می سوزاند ، که به خودی خود به شما کمک می کند 3 کیلوگرم در یک ماه کاهش دهید.

9- پروتئین بخورید:

خستگی و خستگی مداوم به دنبال خواهد داشت. شما نمی توانید غذاهای ناسالم بخورید و وزن خود را کاهش دهید. اگر می خواهید تغییرات سریع تری در بدن خود مشاهده کنید ، عادات غذایی و شیوه زندگی خود را تغییر دهید.

میوه ، سبزیجات ، عدس ، تخم مرغ ، گوشت ، انبه ، موز را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. اما توجه داشته باشید که نباید بیش از یک موز در روز بخورید. سیب زمینی یا سیب شیرین نخورید ، زیرا برای سلامتی مفید است. نه چندان خوب. از بیش از یک تخم مرغ در طول روز استفاده نکنید.

10- از خوردن غذاهای ناسالم خودداری کنید:

کار بعدی که باید انجام دهید این است که غذاهای سرخ شده و مضر را از لیست خود حذف کنید. شما باید غذاهای سفید مانند نودل ، ماکارونی و نان سفید را جایگزین کنید. همچنین می توانید آن را با نان قهوه ای جایگزین کنید. در عوض ، از چربی های بدون چربی خودداری کنید. ، غذاهای کم چرب خیابانی که چربی زیادی دارند.

11- شکر مصرف نکنید:

یکی دیگر از کارهایی که باید برای کاهش وزن انجام دهید این است که شکر را از بین ببرید. بستنی را از کیک ها و کلوچه هایی که همه دشمنان شما هستند تهیه کنید. اینها متابولیسم شما را کاهش داده و کاهش وزن شما را متوقف می کند.

12- نوشیدن چای سبز:

نوشیدن چای سبز به کاهش وزن کمک می کند. نوشیدن 3 یا 4 فنجان چای سبز در طول روز سوخت و ساز بدن را افزایش داده و به کاهش سریع وزن کمک می کند. همچنین می تواند به شما در سوزاندن کالری بیشتر در حین ورزش کمک کند. مراقبت بنوشید زیرا هیچ کدام از اینها را ندارد و مانند آب است و برای سلامتی عالی است.

صبح یک فنجان و بعد از ظهر یک فنجان با یک میان وعده و در نهایت بعد از شام بنوشید.

13- آب آشامیدنی :

اگر می خواهید سریع وزن خود را بعد از یک ماه کاهش دهید ، روزانه دو لیتر آب بنوشید. این کار سموم را از بدن خارج کرده و به شما آب رسانی می کند. در واقع هر بار که می خواهید آب بنوشید یک بطری کوچک را تمام کنید. این به شما کمک می کند کمتر غذا بخورید. قبل از غذا خوردن ، حتما یک لیوان پر از آب بنوشید. به این ترتیب کالری کمتری مصرف می کنید و این به کاهش وزن شما کمک می کند.

14 هنگام تماشای تلویزیون غذا نخورید:

سعی کنید هنگام تماشای تلویزیون غذا نخورید ، این کار باعث می شود بیشتر از آنچه فکر می کنید غذا بخورید و حواس شما را پرت کند. در حقیقت ، وقتی غذا می خورید ، باید روی آن تمرکز کنید و آرام غذا بخورید. این به درستی کمک می کند و به اندازه کافی غذا بخورید تا از دست بدهید. وزن.

15- هفته ای یکبار تقلب کنید:

سعی کنید این کار را در روز جمعه یا هر روز انجام دهید ، می توانید لذت بخش ترین وعده غذایی را بخورید ، با این حال مطمئن شوید که این کار را فقط یک بار در هفته تکرار نکنید.

16- قبل از ورزش قهوه بنوشید:

می توانید یک ساعت قبل از ورزش یک فنجان قهوه داغ بنوشید. البته باید فاقد قند باشد. افرادی که این آزمایش را امتحان کرده اند در طول یک ماه تغییرات زیادی در کاهش وزن خود مشاهده کرده اند.

17- کمی بیشتر بخوابید:

یکی از بزرگترین رازهای کاهش وزن داشتن خواب کافی است ، اگر روزانه حدود 8 ساعت بخوابید ، شانس کاهش وزن خود را افزایش می دهید. این به این دلیل است که هنگامی که بدن پایدار است بهترین عملکرد را دارد.

18- از رژیم های با کیفیت بالا پیروی نکنید:

به یاد داشته باشید که همیشه باید در دراز مدت سالم باشید و از بدن خود محافظت کنید زیرا اکثر رژیم های با کیفیت بالا م notثر نیستند.

19- ثابت قدم و با انگیزه باشید:

آخرین و مهمترین نکته در مورد کاهش وزن ، انگیزه و سازگاری است: اگر بتوانید همه موارد بالا را دنبال کنید و بر اهداف خود تمرکز کنید ، هیچ کس نمی تواند شما را از کاهش وزن باز دارد ، فقط باید از خود بپرسید.

نکات اضافی برای موفقیت در رژیم کاهش وزن یک ماهه:

 • سبزیجات خام ، میوه ها ، سالاد و چای های گیاهی بهترین غذاهایی هستند که می توانید برای کاهش وزن بخورید.
 • برای پخت و پز از روغن زیتون و سویا استفاده کنید.
 • از دسر زیاد استفاده نکنید.
 • چای گیاهی را با عسل به عنوان میان وعده میل کنید.
 • زیاد راه بروید و می توانید گرم بدوید.
 • برای جلوگیری از تجمع چربی در تابستان از ویتامین D استفاده کنید.
 • ویتامین B کافی دریافت کنید.
 • غذاهای غنی از ویتامین C بخورید.
 • کلسیم کافی برای تنظیم ترکیب بدن خود دریافت کنید.
 • مطمئن باشید کالری بیشتری نسبت به آنچه مصرف می کنید می سوزانید.
 • هدف خود را برای کاهش وزن بنویسید.
 • مقدار غذایی را که می خورید کاهش دهید.
 • فیبر بیشتری بخورید.
 • آهسته غذا بخورید.
 • غذای خود را خوب بجوید.
 • الکل مصرف نکنید.
 • برنج قهوه ای بخورید.
 • برای جلوگیری از کم کاری تیروئید از غذاهای یددار استفاده کنید.
 • پروتئین های نازک مانند تخم مرغ ، ماهی ، پنیر ، مرغ و بوقلمون نه تنها از گرسنگی جلوگیری می کنند ، بلکه سطح کورتیزول را تنظیم کرده و چربی ها را می سوزانند.
 • تحقیقات نشان داده افرادی که مقدار زیادی ویتامین C مصرف می کنند 30 درصد بیشتر از سایرین چربی می سوزانند.
 • از غذاهای فرآوری شده خودداری کنید.
 • از خوردن غذا قبل از خواب خودداری کنید.
 • التهاب شکم را درمان کنید.
 • برای حفظ توده کوچک بدن ، مصرف کروم را فراموش نکنید.
 • برای افزایش چربی سوزی از کاتچین استفاده کنید.
 • به کربوهیدراتهای گلوکز پایین بروید.

هرگز به حذف کامل چربی های سالم فکر نکنید:

مصرف زیاد چربی های خوراکی می تواند باعث تجمع چربی در اطراف شکم و دیگر اعضای بدن شود. چربی دو برابر پروتئین یا کربوهیدرات کالری دارد. یک گرم چربی حاوی 9 کالری است ، در حالی که یک گرم کربوهیدرات یا پروتئین دارای 4 کالری است. علاوه بر این ، بر خلاف تصور رایج ، چربی در بین درشت مغذی ها کمترین اثر سیری را دارد ، به این معنی که شما زودتر از خوردن غذای چرب احساس گرسنگی می کنید تا وعده غذایی سرشار از پروتئین یا کربوهیدرات. چربی همچنین دارای ارزش کالری کمتری است ، به این معنی که بدن از انرژی بسیار کمی برای تجزیه چربی استفاده می کند. در مقابل ، پروتئین دارای خاصیت کالری بالایی است ، به این معنی که بدن بخش قابل توجهی از کالری دریافتی از غذاهای غنی از پروتئین را در این فرآیند استفاده می کند. تخریب و هضم غذا

با این حال ، مهم است که چربی را به طور کامل از رژیم غذایی حذف نکنید. اسیدهای چرب ضروری (در غذاهایی مانند آجیل ، دانه های روغنی ، ماهی های چرب و غلات تصفیه نشده) برای حفظ عملکرد مناسب بدن بسیار مهم هستند. این چربی ها در بدن تولید نمی شوند و باید از طریق رژیم غذایی دریافت شوند. برعکس ، از چربی های اشباع شده (که در غذاهایی مانند گوشت و لبنیات یافت می شود) باید اجتناب کرد. این چربی ها باعث افزایش چربی بیشتر و سنگین تر از اسیدهای چرب ضروری می شوند. بدن همچنین برای مقاصد خاصی به مقادیر بسیار کمی از اسیدهای چرب نیاز دارد ، اما در صورت نیاز می تواند آن را تولید کند.

دسته دیگری از چربی ها ، چربی های ترانس ، باید به طور کامل از رژیم غذایی حذف شوند. این چربی ها در فرآیندهای شیمیایی مورد استفاده کارخانه های مواد غذایی برای تبدیل روغن های مایع به چربی جامد و افزایش ذخیره مواد غذایی استفاده می شوند. چربی های ترانس علاوه بر اثرات مخرب آنها بر سلامتی ، می توانند باعث کاهش وزن شوند ، حتی اگر کل کالری مصرفی تحت کنترل باشد.

در مطالعه ای روی میمون ها ، اسیدهای چرب ترانس به رژیم غذایی گروهی از میمون ها و اسیدهای غیر اشباع مانند روغن زیتون به رژیم غذایی میمون های دیگر اضافه شد و همه آنها به همان میزان کالری دریافت کردند. افزایش وزن میمون هایی که از چربی ترانس استفاده می کردند 2.7 درصد بود ، در حالی که در گروه دیگر (که از چربی های اشباع نشده تغذیه می کردند) 1.8 درصد بود.

دیدگاهتان را بنویسید