رنجرز می تواند از جفت Jacob Trouba-K’Andre Miller استفاده کند


اگر آرتمی پانارین و رایان استروم ، نچ ، نان و کره هستند ، پس آدام فاکس و رایان لیندگرن چیست؟

کره و ژله بادام زمینی؟

خوب ، آنها شریک مبارزه رنجرز در دفاع هستند ، یعنی فاکس و لیندگرن … به جز آن بازی هایی که احتمالاً چنین نیستند.

گرچه دو نفر همزیست اثرات قامت نسبتاً کوچکتر را به حداقل رسانده اند-فاکس در 5 فوت -11 ، لیندگرن در 6-1 ذکر شده است-تا اثر بخشی آنها بیشتر شود ، مربی جرارد گالانت روز چهارشنبه گفت که آرایش فیزیکی حریف می تواند بر تغییر او تأثیر بگذارد. برای پشت سر گذاشتن K. ‘Andre Miller-Jacob Trouba. میلر در شماره 6-4 ، تروبا در رتبه 6-3 ذکر شده است.

گالانت گفت: “شما می خواهید بازیکنان برتر خود را روی یخ بگذارید ، اما در برابر تیم های خاصی ما بازیکنان برتر و کسانی را که قرار است مقابل آنها بازی کنند ، خواهیم دید.” “شاید ما بگوییم که مناسب K’Andre و Troubs است ، جایی که دعواهای متفاوتی برای تیم های مختلف وجود خواهد داشت.

“بدیهی است زمانی که شما در منطقه خود بازی می کنید ، اندازه تفاوت می کند ، و امیدوارم که ما در مناطق دیگر بیشتر بازی کنیم ، اما قطعاً این تفاوت را ایجاد می کند.”

این را در نظر داشته باشید ، حتی اگر لیندگرن مانند جف بوکبوم بازی کند: نیلس لوندکویست ، جفت راست ادعا شده ، در رتبه 5-11 درج شده است در حالی که زک جونز ، که هنوز برای جایگاهی در لیست رقابت می کند ، در لیست 5 قرار دارد. -10

در آنجا می فهمید چرا بلوز پیراهن ها 6-4 پاتریک نمت و 6-6 جارارد تینوردی را به عنوان مدافعان بازیکن آزاد امضا کردند.

K'Andre Miller #79 و Jacob Trouba #8 از نیویورک رنجرز
Jacob Trouba و K’Andre Miller می توانند با هم بر اساس زمان یخ مبارزه کنند.
گتی ایماژ

فاکس و لیندگرن ، که 48 بازی از 51 بازی اول فصل گذشته را پشت سر گذاشته بودند ، قبل از مصدومیت و مجبور کردن تیم برای ترکیب آنها ، هنوز برای بازی چهارشنبه در باغ مقابل شیاطین دست نخورده هستند. این نشان دهنده تقابل این دو-و فاکس-پیش فصل است.

فاکس گفت: “من می خواهم با ذهنیت فصل عادی برگردم.” “برد و باخت مهم نیست ، اما این اولین بار است که با سیستم جدیدی برای همه کار می کند ، بنابراین برای ما مهم است که آن را به صورت گروهی کمی بهتر بیاموزیم و نحوه بازی همه را درک کنیم.”

سیستم جدیدی که توسط گالانت معرفی شده است بر فشار روی پا ، تعقیب آن و حمایت از آن در سراسر یخ تأکید می کند. این فقط در مورد هل دادن آن به یک طرف نیست. این همچنین در مورد بی پروایی نیست ، هرچند مربی دفاع خود را تشویق می کند تا به خاطر ایمنی به عجله بپیوندد و تا آنجا که ممکن است وارد بازی شود.

“من واقعاً به قمار پر مخاطره اعتقاد ندارم. مربی می گوید: “من این را دوست ندارم.” “

“منظور من این است که شما نمی توانید فقط از خط آبی پرواز کنید و در یک بازی پر خطر با مهاجم عجله کنید و مهاجم شما پشت خود را نپوشاند و موقعیت را به عهده بگیرد. [defensive] خط آبی دور شما باید مطمئن شوید که از آنچه در جریان بازی است آگاه هستید و اگر فرصتی برای ورود به بازی وجود دارد ، به دنبال آن بروید ، اما اگر یک بازی پر مخاطره نیست ، نه. آخرین چیزی که می خواهید این است که در غیر این صورت دو به یک و سه به یک تسلیم شوید. “

رنجرز نمی خواهد تسلیم حملات مخالف شود ، همانطور که در فصل های اخیر اغلب زیر نظر دو سلف مستقیم گالانت ، آلن وینیو و دیوید کویین انجام داده است. این هرگز برنامه ای نبود اما به دلیل کاری که اکثر مهاجمان از بررسی مجدد آن غفلت می کنند ، به یک هزینه روزانه تبدیل شد.

گالانت گفت: “ما می خواهیم فاصله های فشرده و در دسترس را بازی کنیم ، اما نکته مهم این است که وقتی چکرزها برگشتند و سخت کار کردند ، می توانید فاصله های تنگتری را بازی کنید.” شما می توانید با هر سیستمی که می خواهید بازی کنید ، اما اگر سخت کار نکنید و سخت در رقابت نباشید و به دفاع خود کمک نکنید ، شب سختی خواهید داشت. “

البته فاکس از یک فصل تنیس نوریس آمده بود که در آن مدافع سال دوم شد و اولین نفر پس از بابی اور در سال 1968 بود که این جایزه را به دست آورد. لیندگرن ، که یک سال پیش دانشجوی NHL بود ، همچنین قدم های شگرفی در جهت ارتقاء خود به عنوان بهترین همسر برداشت.

شماره 55 به شدت گفت: “مهمترین چیز برای من در تابستان کار روی عکس های من است.” “این چیزی است که مدیریت می گوید من باید از سال گذشته روی آن کار کنم ، و این کار را انجام دهم. من همچنین اسکیت بازی خود را تمرین می کنم ، که فکر می کنم طی سالها پیشرفت کرده ام.

“عبور از گاو واقعاً مهم بود ، بچه ها کار بزرگی کردند که وارد خط شدند و ضربه را مسدود کردند ، بنابراین من سعی می کردم تپه را بگیرم و آن را خیلی سریع بیرون بیاورم.”

از یک طرف سریع ، از طرف دیگر قوی باشید. PB&J. شریک مبارزه ، مگر اینکه خلاف آن باشد.

دیدگاهتان را بنویسید