راه های پیشگیری اجتناب کرده اند مسمومیت غذایی در ایام نوروز را بیاموزید


به آگاه وزارت بهداشت، در کل بازدید باید به متنوع اجتناب کرده اند چرخ دنده مغذی ملاحظه کنید:

در کل پرواز نیز مربوط به سایر مواقع باید اجتناب کرده اند تمام گروه های غذایی به صورت کت و شلوار، متعادل را انتخاب کنید و انتخاب کنید متنوع بیشترین استفاده را ببرید.

در کل بازدید اجتناب کرده اند آب بطری بیشترین استفاده را ببرید کدام ممکن است برای بهزیستی بی خطر است. اگر به آب آشامیدنی مفید ورود ندارید، آب را حداقل خوب دقیقه بجوشانید. علاوه بر این اجتناب کرده اند دوباره پر کردن ظروف پلاستیکی همراه خود آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصرف کننده مکرر آن . اجتناب کرده اند توصیه بطری های آب پلاستیکی در یخچال هر دو فریزر را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به دلیل} ساخت چرخ دنده خطرناک اجتناب کرده اند آب منجمد بیشترین استفاده را ببرید.

اجتناب کرده اند یخچال برای حمل غذاهای شریر شدنی در کل پرواز بیشترین استفاده را ببرید. غذاهای تشکیل خامه، تخم مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سس مایونز خیلی زود بی رنگ می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر است سس مایونز را در دمای سرماخوردگی حفظ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته اجتناب کرده اند خوردن به آن است اضافه کنید.

اجتناب کرده اند حمل گوشت نپخته هر دو تخم مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید لبنیات مختصر مدت در کل پرواز . چون زود پوسیده می شوند. ملاحظه داشته باشید کدام ممکن است محصولات لبنی همراه خود کابینت بالا ساده به همان اندازه روزی کدام ممکن است باز نشده اند ماندگاری شخصی را محافظت می کنند. پس اجتناب کرده اند باز شدن باید در یخچال قرار گیرد.

بدانید کدام ممکن است غذاهای سمی قابل انجام است سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوی نامطبوعی نداشته باشند. اگرچه متعدد اجتناب کرده اند اشیا مسمومیت غذایی معمولا در عرض ۲۴ ساعت اجتناب کرده اند بین می الگو، با این حال برخی اجتناب کرده اند آنها اغلب هستند کشنده باشند، مربوط به مسمومیت غذایی کنسرو شده. مسمومیت غذایی، مسمومیت غذایی کشنده ای است کدام ممکن است در تأثیر خوردن ماست غیر پاستوریزه، غذاهای کنسرو شده کدام ممکن است در گذشته اجتناب کرده اند خوردن به خوبی خوب و دنج نشده اند هر دو سوسیس های آلوده تحمیل تبدیل می شود. علائم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیگنال های این مسمومیت همراه خود ۱۲ به همان اندازه ۲۴ ساعت تاخیر به نظر می رسد تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای ادغام کردن تاری دید، دوبینی، افتادگی پلک فوقانی، کمبود در حرکت، اختلال در تکلم، لکنت زبان، انواع در بلع، خشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلودرد می باشد. مهمترین راه معامله با این مسمومیت، تجویز فوری داروی ضد مالیخولیا در وسط درمانی است. در صورت عدم معامله با، خوب شخص مسموم قابل انجام است بر تأثیر فلج تنفسی بمیرد.

به همین دلیل اجتناب کرده اند کسب قوطی های دارای برآمدگی، فرورفتگی، نشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنگ زدگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشخص شوید کدام ممکن است درگاه آنها نشکند. قوطی ها را در گذشته اجتناب کرده اند سرو به مدت ۲۰ دقیقه در آب جوش حرارت دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلافاصله خوردن کنید. اگر غذای پخته شده خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند خوب ساعت در دمای اتاق است، به هیچ وجه بیش اجتناب کرده اند ۲ ساعت سطح نگذارید. برای مناسب و معقول کردن مجدد غذای بقیه، آن را در دمای ۷۴ سطح سانتیگراد خوب و دنج کنید به همان اندازه وعده های غذایی بخارپز شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به هیچ وجه بیش اجتناب کرده اند سه روز بقیه وعده های غذایی را نخورید. بهتر از دما برای نگهداری چرخ دنده غذایی زیر ۴ سطح سانتیگراد هر دو بالای ۶۰ سطح سانتیگراد است.

اجتناب کرده اند تصمیم همراه خود غذاهای پخته شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم پز . علائم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیگنال های برخی اجتناب کرده اند اشیا مسمومیت غذایی دیر به نظر می رسد تبدیل می شود. این بدان معناست کدام ممکن است شخص تحت تأثیر مسمومیت قابل انجام است ۱۲ به همان اندازه ۲۴ ساعت پس اجتناب کرده اند مصرف کردن غذای آلوده علائمی را تحمیل تدریجی. علائم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیگنال های این مسمومیت ها برای ادغام کردن عوارض، تب، خستگی، حالت تهوع، استفراغ، اسهال از حداکثر آبکی، کم آبی هیکل، نقطه ضعف را انتخاب کنید و انتخاب کنید درد معده است. غذای خانگی ایمن ترین وعده های غذایی در خیابان هاست. بیشتر است اجتناب کرده اند غذاهای آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمه خشک مربوط به نان، چسبناک، سبزیجات، کاکائو، کتلت را انتخاب کنید و انتخاب کنید … بیشترین استفاده را ببرید.

اجتناب کرده اند کسب چرخ دنده غذایی مربوط به لوبیا پخته، دل، جگر، لواشک، فلافل، سمبوسه، پیراشکی، فروشندگان خیابانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فروشگاه های ناسالم . اگر مجبورید در رستوران وعده های غذایی بخورید، سرویس بهداشتی را محدوده کنید. برای این منظور به وضعیت حمام، لباس کارمندان، نظافت میزها، وجود مگس، اشکالات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظروف غذاخوری ملاحظه کنید. در صورت امکان وسایل خصوصی مربوط به قاشق، چنگال را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیوان مخصوص را به در کنار داشته باشید. علاوه بر این به بهداشت شخص خاص ملاحظه کنید، یعنی در گذشته اجتناب کرده اند وعده های غذایی دستان شخصی را بشویید.