راهنمای شما برای رژیم طول عمر


بسیاری از ما دوست داریم عمر خود را افزایش دهیم و عمر بیشتری داشته باشیم. با افزایش سن ، مردم اغلب آرزو می کنند که زمان بیشتری برای زندگی و لذت بردن از دنیای اطراف داشته باشند.

با مفهوم رژیم غذایی طولانی مدت ، ممکن است بتوانید.

امروز ما هر آنچه را که باید در مورد رژیم غذایی طولانی مدت بدانید با شما در میان می گذاریم تا بتوانید تعیین کنید که آیا این چیزی است که می خواهید امتحان کنید. ادامه را بخوانید تا ببینید آیا این رژیم در زندگی شما گم نشده است.

رژیم غذایی طولانی مدت

دهها سال است که والتر لونگو ، بیوشیمیست ، روی تعیین ارتباط بین تغذیه و پیری کار می کند. او مسئول م Instituteسسه طول عمر در مدرسه لهستانی لئونارد دیویس در USC است. این موسسه در حال بررسی نحوه افزایش طول عمر با بررسی نحوه پیشگیری و درمان مسائل مربوط به پیری (از جمله موارد اصلی مانند سرطان و بیماری های قلبی عروقی) است.

رژیم غذایی طولانی مدت نه تنها بر طول عمر بیشتر تمرکز دارد بلکه زندگی طولانی تری را از نظر جسمی و روانی انجام می دهد. زیرا اگر شما فقط بدبخت هستید ، چه کسی می خواهد بیشتر زندگی کند؟

رژیم غذایی طولانی مدت خود بر اساس ترکیبی از مطالعات روی افراد صدساله (افراد بالای 100 سال) ، علم و داده های بالینی است. نشان داده شده است که همراه با رژیم غذایی دوره ای که روزه را تقلید می کند ، مزایای زیادی برای پیری ایجاد می کند و خطر بیماری را کاهش می دهد.

چارچوب زمان خوردن

روزه داری متناوب برای زنان

رژیم غذایی طولانی مدت بر خوردن گروه های خاصی از غذاها و همچنین محدود کردن زمان غذا خوردن متمرکز است.

به عنوان بخشی از رژیم غذایی طولانی مدت ، پیشنهاد می شود که تمام غذای خود را در طول روز در یک دوره 12 ساعته نگه دارید و 12 ساعت ناشتا داشته باشید. این بدان معناست که اگر اولین وعده غذایی روز را ساعت 8 صبح می خورید ، باید آخرین وعده غذایی خود را قبل از ساعت 8 شب بخورید.

اگر شما 15 ساعت در روز یا بیشتر غذا می خورید ، می تواند بدن شما را دچار مشکل در سوخت و ساز بدن و خواب کند. هر چند سریع برای همچنین در دراز مدت می تواند منجر به مشکلات دیگری مانند مشکلات کیسه صفرا شود و مطالعات نشان داده است که حذف صبحانه می تواند شانس ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را افزایش دهد. به همین دلیل است که حفظ رژیم غذایی سالم در طول رژیم طولانی مدت همچنان مهم است.

پروتئین را به حداقل برسانید

یکی از تمرکزهای اصلی رژیم غذایی طولانی مدت ، عدم مصرف زیاد پروتئین است. این بر خلاف بسیاری از رژیم های دیگر است که بر افزایش مصرف پروتئین بدن تمرکز می کنند. این بستگی به سن دارد و رژیم طولانی مدت نشان می دهد که اگر زیر 65 سال دارید ، باید پروتئین مصرفی روزانه خود را بین 0.31-0.36 گرم در هر پوند از وزن بدن خود حفظ کنید. اگر بالای 65 سال دارید ، می خواهید کمی پروتئین بیشتر برای حفظ توده عضلانی کمک کند.

با این حال ، از کجا این پروتئین را از چیزها دریافت می کنید ، بنابراین پخت استیک را فقط برای ترکیب این گرمها شروع نکنید. با این رژیم شما دو تا سه شب در هفته بیشتر گیاهخوار با مقداری ماهی می خورید. ماهی های انتخاب شده باید حاوی امگا 3 ، امگا 6 و ویتامین B12 باشند. به چیزهایی مانند ماهی قزل آلا ، آنچوی ، ماهی ، ماهی قزل آلا ، صدف و میگو فکر کنید.

فیله ماهی قزل آلا با گیاهان تازه

چربی و سبزیجات خوب مصرف کنید

طول نشان می دهد که میزان چربی های اشباع شده از چیزهایی مانند گوشت ، پنیر و شکر را به حداقل برسانید و در عوض روی چربی های بهتر و کربوهیدرات های پیچیده تمرکز کنید. برخلاف رژیم های دیگر ، رژیم طولانی مدت خوردن غلات کامل و سبزیجات با مقدار زیادی روغن زیتون را ترجیح می دهد.

بهترین سبزیجاتی که می توانید در این رژیم بخورید عبارتند از:

  • گوجه فرنگیها
  • کلم بروکلی
  • هویج

آجیل نیز در این رژیم مهم است ، اما امروز خود را به یک اونس محدود کنید ، بنابراین آن را دریافت نمی کنید همچنین خارج از دست با چربی ها

بادام یک میان وعده سالم است

تعداد وعده های غذایی در روز

تعداد وعده های غذایی که در روز می خورید نیز با این رژیم قابل توجه است. اگر شما فردی هستید که با وزن خود دست و پنجه نرم می کند و به راحتی وزن می کند ، باید خود را به دو وعده غذایی در روز محدود کنید. یعنی صبحانه یا ناهار یا شام. علاوه بر آن وعده های غذایی ، به خودتان دو میان وعده بدهید که کمتر از 100 کالری دارند و کمتر از پنج گرم قند دارند.

اگر با وزن خود مشکل ندارید یا بیش از 65 سال سن دارید ، به شما توصیه می شود روزانه سه وعده غذا بخورید بعلاوه یک میان وعده که کمتر از 100 کالری و کمتر از 5 گرم قند داشته باشد.

بسیاری از مردم غذاهای مصرفی این رژیم را با رژیم مدیترانه ای مقایسه می کنند. این بدان معناست که مقدار زیادی میوه و سبزیجات ، غلات کامل ، چربی های خوب مغزها ، روغن زیتون و آووکادو و غذاهای دریایی چند بار در هفته استفاده می شود. با این رژیم ، میزان لبنیات ، تخم مرغ ، گوشت و شیرینی هایی را که می خورید محدود می کنید.

رژیم های طولانی مدت یا مدیترانه ای شامل ماهی آزاد ، آجیل و آووکادو است.  چربی های سالم

او در مصاحبه ای با دانشکده پزشکی Keck با Length ، گفت: “در زمینه پیری ، ما برچسب خورده ایم که افرادی هستند که توصیه می کنند کمتر غذا بخورند. اما من در واقع توصیه می کنم بیشتر غذا بخورید ، با ظروف بزرگ و غذای زیاد روی آنها … به عنوان مثال ، می توانید دو اونس پاستا را با هفت اونس لوبیا نخود ، چهار اونس سبزیجات و حدود سه قاشق غذاخوری روغن زیتون ترکیب کنید. ”

طبق رژیم غذایی طولانی مدت ، این تعادل کامل پروتئین ، ویتامین ها ، مواد معدنی و کربوهیدرات های ساده است تا آنچه را که نیاز دارید به شما بدهد و احساس سیری کنید.

رژیم غذایی طولانی مدت برای مراحل مختلف زندگی شما

بخشی از رژیم غذایی طولانی مدت توجه به مکان زندگی شما و تغذیه مناسب است. Length عادات غذایی متفاوتی را ایجاد کرده است که افراد باید در این رژیم غذایی بستگی داشته باشند و بستگی به مرحله زندگی آنها دارد.

تبدیل این رژیم به بخشی از زندگی شما برای همه مراحل زندگی بی خطر است و لانگ انواع رژیم های طولانی مدت را برای موارد زیر ایجاد کرده است:

  • بزرگسالان
  • زنان حامله
  • زنان پرستار
  • کودکان و نوجوانان

تفاوت های کوچکی بین هر یک وجود دارد – به عنوان مثال ، زنان باردار دستورالعمل های خاصی را باید رعایت کنند ، از جمله دستورالعمل های متنوع تر در رژیم غذایی شما و همچنین جدا کردن غذاهای پخته و خام. با این حال ، در بیشتر موارد ، قوانین رژیم غذایی طولانی مدت یکسان است.

آیا می خواهید روزه داری متناوب را امتحان کنید؟ برنامه Prime Women PLATE را بررسی کنید. در حال حاضر در برنامه ای در Apple یا Android با یادآوری هایی موجود است تا شما را در مسیر خود نگه دارد. اگر نگران گرسنگی در طول روزه داری متناوب هستید ، برنامه 5 روزه روزه داری ProLon ما را با غذا امتحان کنید ، یا می توانید از FastBar برای جلوگیری از وسوسه و کمک به موفقیت خود استفاده کنید (به عنوان پاداش ، می توانید از کد استفاده کنید PRIME به طوری که هر دو محصول با خرید صرفه جویی می کنند).

مانند هرگونه تغییر در رژیم غذایی ، قبل از ارائه هرگونه پیشنهاد در مورد شیوه زندگی خود ، حتماً با پزشک خود مشورت کنید. اطلاعات ارائه شده در اینجا فقط برای اهداف آموزشی است و به عنوان توصیه پزشکی در نظر گرفته نشده است.

پست را بخوانید:

پیری بالا: آگاهی از طول عمر و زندگی خوب

چگونه داروی طول عمر نحوه زندگی ما را تغییر می دهد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ ثبت نام کنید (رایگان است!) و ما هر هفته مقالاتی از این قبیل را برای شما ارسال می کنیم. در اینجا به صورت رایگان مشترک شوید.دیدگاهتان را بنویسید