دوستداران آرایش ادعا می کنند که یک براق لب مخفی در پایین لوله های رژ لب Lacura Aldi وجود دارد.


به خریداران Aldi که به یافتن یک محفظه مخفی برای براق کننده لب در رژ لب های فروشگاه خود افتخار می کردند، هشدار داده می شود که فوراً از پوشیدن آن دست بردارند: «این طوری نیست که شما فکر می کنید».

  • یکی از خریداران آلدی ادعا کرد که یک براق لب مخفی در پایین رژ لب خود پیدا کرده است
  • عاشق زیبایی لوله را جدا کرد تا ماده ای همرنگ را نشان دهد
  • او یافته های خود را در پستی در فیس بوک منتشر کرد که ده ها نظر را به همراه داشت
  • این مایع در واقع نشان دهنده رنگ رژ لب است و نباید از آن استفاده کرد

علاقه مندان به زیبایی در مورد آنچه که آنها تصور می کردند یک «براق کننده مخفی لب» در پایین رژ لب های Aldi Lacura پنهان شده است، هیجان زده اند – اما این چیزی نیست که آنها فکر می کنند.

خریداران استرالیایی Aldi در فیس بوک پست هایی را در مورد پیدا کردن و به اشتراک گذاشتن عکس هایی از آنها که رژ لب های خود را از هم جدا کرده اند و یک “گلدان براق کننده لب” در پایه رژ لب نشان می دهند، به رخ کشیدند.

اما Daily Mail Australia می‌تواند تأیید کند که این محصول در قابلمه به هیچ وجه برای پوشیدن روی صورت مناسب نیست، فرمولی متفاوت – و بالقوه خطرناک – برای رژ لب است و فقط برای نشان دادن رنگ آرایش به مشتریان وجود دارد.

علاقه مندان به زیبایی در مورد چیزی که به نظر آنها

علاقه مندان به زیبایی در مورد چیزی که به نظر آنها “براق کننده مخفی لب” پنهان شده در پایین رژ لب Aldi Lacura است، هیجان زده اند – اما این چیزی نیست که آنها فکر می کنند.

مادر بریزبن در فیس بوک به اشتراک گذاشت که چگونه پس از جدا کردن بسته بندی، یک ظرف مخفی براق لب در پایه رژ لب خود پیدا کرد.

مادر بریزبن در فیس بوک به اشتراک گذاشت که چگونه پس از جدا کردن بسته بندی، یک ظرف مخفی براق لب در پایه رژ لب خود پیدا کرد.

“ذهنم بهم ریخته!!! آیا من آخرین نفری هستم که متوجه شدم براق کننده لب در پایین رژ لب Aldi وجود دارد؟ مادر بریزبن در یک پست در رسانه های اجتماعی با تصاویری از خرید زیبایی نوشت که یک ماده براق مانند در پایین آن آشکار می شود.

نظر دهندگان با برخی از این یافته شگفت زده شده بودند. دیگران بدبین بودند.

‘من این را نمیدانستم! من فقط مال خودم را گرفتم و بازش کردم و مطمئنم. یکی از عاشقان آرایش گفت: از به اشتراک گذاری شما متشکرم.

صبر کن چی؟ یکی دیگر نوشت، در حالی که سومی گفت: «*به سرعت رژ لبم را پیدا می‌کنم».

یک خریدار نحوه دسترسی به “براق کننده لب” را پرسید که پوستر اصلی پاسخ داد: “من تقریباً چیز احمقانه ای را شکستم که سعی کردم آن را پاک کنم… اگر درست انجامش دهید، در واقع به راحتی از بین می رود”.

با این حال، بسیاری نسبت به استفاده از مایع پایین لوله رژ لب به عنوان براق کننده لب هشدار دادند.

حدس من این است که قرار نیست براق کننده لب باشد و فقط رنگ رژ لب را نشان دهد. اگر براق کننده لب بود، ۱. باز کردن و ۲. بیرون آوردن آن بدون استفاده از برس لب را آسان تر می کردند. یک زن توصیه کرد که بسیار مراقب باشم.

دیلی میل استرالیا می تواند تایید کند که ماده موجود در پایه بسته بندی Aldi برای کاربرد مناسب نیست و صرفاً نشانگر رنگ محصول فقط برای نمایش است.

دیلی میل استرالیا می تواند تایید کند که ماده موجود در پایه بسته بندی Aldi برای کاربرد مناسب نیست و صرفاً نشانگر رنگ محصول فقط برای نمایش است.

برخی از برندها تأیید کردند که بله آنها براق کننده لب هستند و برخی از مارک ها گفتند: نه این فقط برای نشان دادن رنگ است و استفاده از آن بی خطر است. فقط مواظب باش چون فرق می کند، دومی گفت.

“من فقط نگاه کردم و آن را هم پیدا کردم، اما بسیار چسبنده است، تقریباً مانند چسب!” یک سوم گزارش کرد.

نفر چهارم اعتراف کرد: “اوه من همیشه به افرادی مانند “من عاشق این لیپی هستم، ببینید چقدر محصول در آن وجود دارد” نشان می دهم.