ده فیلم رمانتیک برتر من (از کسی که فیلم های رمانتیک را دوست ندارد!)


من در مورد اینکه امروز چه بنویسم غافل بودم و بعد از پست دیروز در مورد دستور پخت قهوه دل شیرین به افتخار روز ولنتاین، فکر کردم می توانم یک پست دیگر با موضوع عشق انجام دهم. و از آنجایی که من عاشق لیست هستم، در اینجا لیستی از ده فیلم عاشقانه مورد علاقه من است.

حالا باید بگویم – من رمانتیک نیستم. کاملا! گل‌ها یا جواهرات خاص، پیاده‌روی طولانی در ساحل، نوازش کردن جلوی شومینه روی یک فرش خز مصنوعی، یا شام دو نفره با نور شمع را دوست ندارم. هنگام انتخاب فیلم، من همیشه ترسناک یا هیجان انگیز را به رمانتیک ترجیح می دهم.

جری همچنین در قلب کاملاً رمانتیک است، بنابراین وقتی گهگاه فیلم تماشا می کنیم او را در کمدی رمانتیک/رمانتیک فرو می برم. آنها هرگز اولین انتخاب من نیستند، اما بیشتر اوقات، من واقعاً آنها را دوست دارم – حتی می توان پایان بدی را انتظار داشت! همه چیز مربوط به بقیه داستان است که فیلم را جذاب می کند یا نه. من فیلم های عاشقانه کناری را به جای غذای اصلی ترجیح می دهم 😉

بنابراین، در اینجا لیستی از ده فیلم برتر عاشقانه/رامکام مورد علاقه ما است. وقتی شروع به نوشتن کردم، در واقع آنقدر به ذهنم رسید که مجبور شدم فهرست را محدود کنم! اکنون می خواهم بسیاری از آن ها را دوباره تماشا کنم.

اینجا هیچ منظور خاصی نبود. من به جای اینکه بخواهم توضیحی برای هر فیلم بنویسم، تریلرهایی قرار داده ام…

۱) شما نامه دارید – این فیلم عاشقانه مورد علاقه جری است، بنابراین حدس می‌زنم به همین دلیل مجبور شدم آن را اضافه کنم. من دوست دارم تماشای آن چقدر سرگیجه دارد! هاها

۲) کوه بروکبک من در این فیلم عاشق جیک جیلنهال و هیث لجر شدم. عشق آنها روی پرده باورپذیر بود و داستان دلخراش بود.

۳) تایتانیک – فکر می کنم این را شاید ۱۰ بار در تئاتر دیدم. من این فیلم را دوست دارم!

۴) بازگشت به کمی شیک، اما من پیرمردهایی را دوست دارم که با هم ورق بازی کنند. شوخ طبعی آنها به پنیر کمک می کند.

۵) آرماگدون – من عاشق فیلم های آخرالزمانی هستم و داستان عاشقانه این فیلم واقعا مناسب است. بدون داستان عاشقانه نمی توانید یک طرح آخرالزمان داشته باشید!

۶) قلب های وحشی را نمی توان شکست – این یک فیلم نه چندان پرطرفدار دیزنی است که بعد از اولین بار تماشای آن در سال ۱۹۹۱ وسواس زیادی نسبت به آن پیدا کردم! این یکی از فیلم های مورد علاقه من در تمام دوران است.

۷) پیشنهاد – فکر می کنم رایان رینولدز دلیلی است که من این را خیلی دوست دارم ؛) (اوه، تازه یادم آمد بتی وایت هم دارد!)

۸) پسران و دختران – این برای من نوستالژی است. من و جری این را زمانی که قرار ملاقات داشتیم دیدیم. همانطور که صدها بار گفته ام، سالهای ۱۹۹۹-۲۰۰۱ سالهای بهترین فیلم نوجوان تاریخ بود!

۹) ۱۰ چیزی که از شما متنفرم – من به نوعی از گنجاندن این فیلم متنفر بودم زیرا برای لیست فیلم های عاشقانه خیلی کلیشه ای است، اما مجبور شدم آن را قرار دهم. زیرا دلیلی برای گنجاندن آن در هر لیست وجود دارد!

۱۰) شهر فرشتگان – این عکس کمی تاریک است، احتمالاً به همین دلیل است که من آن را در وهله اول تماشا کردم. همچنین به نوعی هایپردراماتیک است، اما وقتی به فراتر از آن نگاه می کنید، داستانی بی نظیر است.

و یک مورد اضافی، چون نمی‌توانستم تصمیم بگیرم که از شر کدام یک خلاص شوم…

۱۱) پرل هاربر – این فقط یک داستان جنگی دلخراش نیست (بمباران پرل هاربر)، یک مثلث عشقی دردناک!

https://www.youtube.com/watch?v=yzK0GBEKFxc

تماشای این تریلرها مرا وادار می کند که اکنون بسیاری از آنها را دوباره تماشا کنم! فکر کنم امشب پرل هاربر رو ببینم 🙂

موارد مورد علاقه شما چیست؟ به اشتراک بگذارید لطفا

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر