دریک رز سعی می کند جریکو سیمز را از پوسته خارج کند


وقتی جریکو سیمز ، مرکز تازه کار نیکس در ماه اوت در تمرین لیگ تابستانی در لاس وگاس اولین مصاحبه خود را به عنوان بازیکن تیم ملی نیکس انجام داد ، مرد بزرگ تگزاس از دست دادن کلمات محروم بود.

پاسخ های پنج کلمه ای به عنوان یک سخنرانی سیمز در نظر گرفته می شود. اما در حالی که سیمز پاسخ کوتاهی داد ، او از سال تابستان در لیگ طولانی و فعال در زمین بود.

تام تیبودو ، مربی نیکس در حالی که نرلنس نوئل با زانوی دردناک و میچل رابینسون هنوز در حال ترمیم از ناحیه شکستگی پا است ، نگاهی طولانی تر به سیمز انداخته است که پس از انتخاب 58 در درت ، تحت یک قرارداد دو طرفه قرار گرفته است. این قرارداد دو طرفه به این معنی بود که او نمی تواند در بیش از 50 بازی NBA بازی کند ، اگرچه این توافق می تواند در پایان فصل تبدیل شود.

دریک رز ، که به عنوان یک رهبر واقعی ظاهر شده است ، به کمرویی سیمز پی برده و روی آن کار می کند. طنزآمیز است که رز در جوانی هرگز به عنوان کتی پرحرف شناخته نمی شد. اما رز به عنوان بهترین نقل قول نیکس تا کنون مطرح شده است. (او در اولین دوره حضور خود در فصل 17-2016 برنده جایزه نیکس مدیا گای گای شد.)

رز پس از شکست نیکس در جادوگران در واشنگتن گفت: “او بزرگ است.” “او پتانسیل زیادی دارد. او درونگراست من این را می دانم ، می توانم با او ارتباط برقرار کنم. ما آن رابطه ای را داریم که می توانم آن را ببینم. “

رز در پاسخ به این س ifال که آیا سیمز با هم تیمی هایش مانند رسانه ها ساکت است ، گفت: “او صحبت می کند ، اما این چیزی است که من می توانم در او ببینم. کار من به عنوان یک دامپزشک این است که سعی کنم او را از پوسته خود خارج کنم. به عنوان یک فرد بزرگ ، باید بتوانید صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید. تیبز به او اجازه نمی دهد در زمین بماند. وظیفه من است که کمک کنم. “

جریکو سیمز
کوری سیپکین

سیمز بدن زنده ای با مقدار زیادی رازک است. او می تواند از راه های مختلف با یک تماس عمیق به عقب برگردد و گل بزند. مبهوت کننده است که چگونه او به شماره 58 سقوط کرد. در بازکن پیش از فصل مقابل ایندیانا ، سیمز دو لوب کوچه را در مسیر خود به 8 امتیاز و 6 ریباند در 25 دقیقه پرتاب کرد.

در واشنگتن روز شنبه ، سیمز ، که به عنوان تاج گیبسون از روی نیمکت بازی کنار رفت ، 13 ریباند داشت و 7 امتیاز به دست آورد ، از جمله یک چرخش خوب در راهی که رابینسون و نوئل ممکن است در خواب آرزو کنند.

رز می گوید: “اگر به توپ دست پیدا کنم ، اگر به هوا پرش کنم ، به او گفتم ، همیشه قبل از پرتاب توپ مراقب من باش.” “گاهی اوقات ممکن است به عنوان جعلی به هوا پرش کنم تا به او پاسپورت بدهم. من به او گفته ام همیشه مراقب من باشد تا بتوانم یک سبد آسان تهیه کنم. “


اعتماد تام تیبودو به اوبی تاپین سال دوم بسیار بالا رفته است. او تحت تأثیر سختی کار در تابستان و گذراندن روزهای بیشمار در تاری تاون قرار گرفت.

تاپین در بازی روز شنبه با پیراهن جولیوس رندل شروع کرد و در نیمه اول بدون گل به میدان رفت و در اولین خطای خطا قرار گرفت. هنگامی که او چهارمین خطای خود را در مالکیت اول نیمه دوم انجام داد ، تیبودو با توپین برخورد کرد.

این ضریب اطمینان را نشان داد و نتیجه گرفت زیرا تاپین در نیمه دوم 13 امتیاز کسب کرد. تیبدو که فصل گذشته نگران ورود به مرحله پلی آف آتلانتا در مورد استفاده از تاپین برای خطاهای دفاعی بود ، موافقت کرد.

تیبودو در مورد عملکرد روز شنبه تاپین گفت: “این فقط یک بازی تهاجمی نیست بلکه من فکر می کنم او یک بازی دفاعی خوب دارد.” “ما در مورد بهبود خط حمله او صحبت کردیم اما پایان خط دفاعی بهتر شد. این برای ما مهم است وقتی روی زمین است ، تیم به خوبی کار می کند. او شاید بهتر از هر کس دیگری در تیم ، توپ را به این سو حرکت می دهد. “

دیدگاهتان را بنویسید