درک شمارش کالری: آخرین کلمه


برای اولین سریال ما ، راهنمای یک دختر سیاه پوست برای کاهش وزن کالری و راه های پیروزی در جنگ را توضیح می دهد. این پست 6 از سری است – پست 1 ، اصول اولیه شمارش کالری ، در اینجا یافت می شود. نظرات همیشه پذیرفته می شوند و سوالات همیشه در حد توان من پاسخ داده می شوند. 🙂

cepo

باور کنید ، من می دانم که این راهنما چقدر کامل است. من می دانم که این کار چقدر ترسناک است. من می دانم چقدر آسان است که با خود صحبت کنید تا با این اشتباه بزرگ مزاحم نشوید – “من قبلاً سکسی هستم ، من قبلاً یک مرد دارم … چرا باید از این طریق بگذرم؟” یا حتی “من الان لاغرم … نیازی به کاهش وزن ندارم … چرا باید این را بدانم؟” میدانم. من میدانم چقدر می تواند برای زنی که عادت دارد همه چیز را بخواهد عادت کند … شامل غذا. میدانم! اما برای من ، نقطه عطف تمایل من برای سالم تر بودن (و – من دروغ نمی گویم) لاغرتر از میل من برای خوردن پیاز کامل بلومین در Outback (2310 کالری ، 134 گرم چربی ، 241 گرم کربوهیدرات بود ؛ با تشکر از چاوابی) برای شام به جای یک غذای واقعی

سالم تر شدن به معنای تعهد است. این همان چیزی است که ما به دیگران متعهد می شویم. آیا ما ارزشش را نداریم؟ چقدر دخترم را دوست دارم و چقدر از او دست می کشم (آخرین کلیک زنجبیل را به او می دهم؟ حالا ، عمو یا دایی عشق است) من باید متوجه می شدم که وقت گذاشتن برای تمرین به خودخواهی مربوط نمی شود … بلکه در مورد او نیز مانند من است. این در مورد این است که او را در حال قدم زدن در راهرو ببینید. وقتی او و شوهرش به من نوه می دهند ، در کنارش باشم … بعد از 30 سالبه این موضوع در مورد این است که مطمئن شوم وقتی بالای 50 سال دارم از بهترین سلامتی برخوردار هستم ، بنابراین نمی خوابم و بیش از 600 پوند وزن ندارم زیرا می خواستم آن را با شیک اورینو Baskin Robbins (2600 کالری ، 135 گرم چربی) اغراق کنم. ، 263 گرم قند ، 1700 میلی گرم سدیم – بله … همه چیز در a اسکی.)

من سعی نمی کنم آن زندگی را داشته باشم. بعد از اینکه به ذهنم رسید که هر قدمی که برمی دارم متفاوت از هر مرحله ای است که روی آخرین قدم ساخته شده است؟ من روی آن بودم قبل از اینکه بفهمم ، دانه برف من یک گلوله برفی بود … و باعث بهمن شد. بنابراین ، ماجراجویی من در شمارش کالری دو هفته به طول نینجامید ، و من با بوقلمون سرد شروع کردم و با انتقام متوقف شدم. ماه ها طول کشید و با شکست های زیادی همراه بود. به یک معنا هنوز هم ادامه دارد … فقط همراه با سفر و اهدافم تکامل یافت.

این ساده نیست. همانطور که توسط تعداد زیادی از زنان نشان داده می شود که همیشه به من می گویند ، “من می دانم چه کار کنم ، فقط نمی دانم چگونه این کار را انجام دهم.” اگر به این سادگی بود ، همه این زنانی که می دانند باید چکار کنند در نحوه شروع کار گم نمی شوند. به آرامی شروع کنید. وقت بگذارید. شکست های خود را بپذیرید و از آنها برای تقویت خود استفاده کنید. قبول کنید ، نمی توانید مسیر خاصی را رانندگی کنید. قبول کنید ، شما نمی توانید از یک رستوران خاص دیدن کنید. حتی ممکن است لازم باشد تصدیق کنید که به یک دوست نیاز دارید تا شما را در فروشگاه مواد غذایی همراهی کند. مشکلی نیست. قصد دارد شما را سالم تر کند. از آن برای رسیدن به آنجا استفاده کنید ، و من به همه اطمینان دارم که شما واقعاً به آنجا خواهید رسید.

سلامت باشید!

به دنبال پست های دیگر در آشنایی با شمارش کالری جدی؟ لینک زیر را امتحان کنید!دیدگاهتان را بنویسید