درام وحشتناک بی بی سی بر اساس روایت های واقعی کارگران انبار است


درام جدید بی‌بی‌سی دلهره‌آوری که بر اساس روایت‌های واقعی کارگران انبار است، سیستم سخت‌کوشی و نظارت وسواس‌آمیز را که کارمندان کارخانه با آن روبرو هستند، بررسی می‌کند.

Life And Death In The Warehouse که اواخر سال جاری از BBC Three پخش خواهد شد، بر اساس داستان‌های واقعی کارگران انبار در سراسر جهان است که “به طور مداوم تحت نظارت و ترس قرار می‌گیرند تا نرخ پیکاپ خود را بالا نگه دارند”.

این داستان یک کارگر بریتانیایی انبار آلیس (بابی لی فریار) را دنبال می کند که دوست دخترش مگان (امی فیون ادواردز) به عنوان یک مدیر کارآموز به همان مرکز توزیع می پیوندد.

مگان که از حفظ شغل جدیدش ناامید است، مجبور می شود آلیس باردار را تحت فشار بگذارد تا “نرخ انتخاب” خود را افزایش دهد – چقدر سریع می تواند موجودی را برای تحویل آماده کند – و فرزند متولد نشده اش را در معرض خطر قرار می دهد.

زندگی و مرگ در انبار به دنبال کارگر بریتانیایی انبار آلیس (پاپی لی فریار) است که دوستش مگان (ایمی-فیون ادواردز) به عنوان یک مدیر کارآموز به همان مرکز توزیع می‌پیوندد.

زندگی و مرگ در انبار به دنبال کارگر بریتانیایی انبار آلیس (پاپی لی فریار) است که دوستش مگان (ایمی-فیون ادواردز) به عنوان یک مدیر کارآموز به همان مرکز توزیع می‌پیوندد.

در حالی که درام موقعیت‌های واقعی را منعکس می‌کند، اما بر اساس گزارش‌های واقعی نوشته شده است - بی‌بی‌سی بیان کرده است که شخصیت‌ها و تجربیات آن‌ها تخیلی هستند و بر اساس هیچ رویداد یا شرکت واحدی نیستند.  تصویر استوک

در حالی که درام موقعیت‌های واقعی را منعکس می‌کند، اما بر اساس گزارش‌های واقعی نوشته شده است – بی‌بی‌سی بیان کرده است که شخصیت‌ها و تجربیات آن‌ها تخیلی هستند و بر اساس هیچ رویداد یا شرکت واحدی نیستند. تصویر استوک

این درام واقعیت که توسط تیم برنده جایزه بفتا در پشت فیلم های Killed By My Debt و Murdered by My Father تهیه شده است، فرهنگ مراکز توزیع «مشتری محور» را بررسی می کند.

این نشان می دهد که چگونه “زمان بیکاری” مانند دوره های استراحت و مکالمات همراه با میزان “انتخاب” یا “جاه طلبی” با نظارت ۲۴ ساعته – که اغلب می تواند منجر به جلسات انضباطی یا اخراج شود – اندازه گیری می شود.

به گزارش بی بی سی، زنان باردار به طور معمول کمتر از «نرخ انتخاب» هدف خود قرار می گیرند و تحت نظارت دقیق تری از جمله دوربین مدار بسته و نظارت الگوریتمی قرار دارند.

چگونه آمازون به دلیل شرایط کاری “بد” خود با انتقاد روبرو شد

آمازون به دلیل شرایط کاری در انبارهایش بارها مورد انتقاد قرار گرفته است.

کارمندان یکی از انبارهای غول تحویل در نوامبر ۲۰۱۷ در حال خواب در شغلی در تیلبری، اسکس عکس گرفته شده اند.

کارگران ادعا کردند که به این دلیل است که آنها از مبارزه با اهداف انبارهای تنبیهی خسته شده اند.

بر اساس تحقیقات ساندی میرر، برخی از کارمندان پس از تلاش برای مقابله با استرس ناشی از پردازش ۳۰۰ قطعه در ساعت، به سرعت وارد آمبولانس شدند.

یکی از سخنگویان آمازون پس از گزارش این حادثه گفت: «آمازون یک محل کار ایمن و مثبت با دستمزدها و مزایای رقابتی را فراهم می کند. ما مفتخریم که هزاران نقش را در مراکز اجرای خود در بریتانیا ایجاد کرده ایم. مانند بسیاری از شرکت ها، ما انتظار داریم تا سطحی از عملکرد را داشته باشیم.

اهداف بر اساس عملکرد گذشته کارگران ما است. همکاران در یک دوره زمانی طولانی ارزیابی می شوند.

و در دسامبر ۲۰۱۶، Mail on Sunday در یکی از “مراکز تحقق” این شرکت در Gourock، نزدیک گلاسکو، در جمعه سیاه پنهان شد.

این خبرنگار مخفی روزی ۱۱ ساعت و نیم به مدت ۹ روز در یکی از انبارهای عظیم آمازون کار می کرد، زمانی که کار “انتخاب کننده” را بر عهده گرفت – کار برای جمع آوری اقلام از قفسه ها قبل از بسته بندی و ارسال آنها به مشتریان. .

تحقیق را بررسی کنید:

  • کارکنان برای هر تکلیف با اهداف زمانی بی‌رحمانه مواجه می‌شدند، با اقدامات انضباطی علیه کسانی که نمی‌توانستند ادامه دهند.
  • اگر کارگران زمان زیادی را در زمان استراحت حمام سپری کرده باشند، با برخورد انضباطی مواجه می شوند.
  • اسکنرهای دستی محل اختفای کارگران و همچنین دوربین های مداربسته برای نظارت بر انبار را ردیابی کردند و بررسی های امنیتی به سبک فرودگاه وجود داشت.
  • کارمندان پس از راه رفتن تا ۱۴ مایل در روز دچار درد پا می شوند
  • در آن زمان، آمازون از شیوه های کاری خود دفاع کرد و گفت: «ما یک محل کار ایمن و مثبت را فراهم می کنیم. ایمنی و رفاه شرکای دائمی و موقت ما اولویت شماره یک ما است.
  • یکی از دلایلی که ما می‌توانیم افراد زیادی را جذب کنیم این است که مشاغل عالی و محیط کاری مثبت با فرصت‌هایی برای رشد ارائه می‌دهیم.

در حالی که درام موقعیت‌های واقعی را منعکس می‌کند، اما بر اساس گزارش‌های واقعی نوشته شده است – بی‌بی‌سی بیان کرده است که شخصیت‌ها و تجربیات آن‌ها تخیلی هستند و بر اساس هیچ رویداد یا شرکت واحدی نیستند.

افزایش سریع خرید آنلاین منجر به انفجار مشاغل انبار در بریتانیا شده است و حدود یک میلیون نفر در مراکز توزیع در سراسر بریتانیا مشغول به کار هستند.

تحقیقات ژوئیه ۲۰۲۰ نشان داد که کارگران پوشاک در لستر حداقل ۳.۵ پوند در ساعت در شرایط کمپینگ و غیربهداشتی برای تولید اقلام برای برخی از بزرگترین برندهای مد بریتانیا دستمزد می گرفتند.

در نوامبر سال گذشته، یکی از کارگران آمازون ادعا کرد که کارمندان انباری که او در منچستر در آن اقامت داشت، تحت شرایط «برده‌وارانه» و «اهداف ذهنی» کار می‌کردند و با «فشار برای عدم استراحت در حمام» مواجه بودند.

این زن ۳۰ ساله که مشغول دریافت سفارشات به قیمت ۹.۷۰ پوند در ساعت بود، به سان گفت که برای رسیدن به هدف خود باید ۳۶۰ کالا در ساعت بسته بندی کند – هر ده ثانیه یک مورد.

آمازون به این نشریه گفت که اهدافش به طور منظم ارزیابی می‌شوند و بر اساس «سوابق قابل دستیابی کارمندان» است و اطمینان می‌دهد: «ایمنی یک اولویت است، از همه حمایت می‌شود و با احترام و احترام مورد حمایت قرار می‌گیرند، به طور منظم استراحت می‌کنند و با سرعتی راحت کار می‌کنند. ”

در سال ۲۰۱۹، گزارش شد که یک کارگر انبار برای Sports Direct نوزاد خود را در یک اتاقک در مجتمع انبار Shirebrook شرکت، در دربی‌شایر در سال ۲۰۱۴ به دنیا آورد.

یک شاهد گفت که طبق گزارش ها، کارگر انبار به همکاران نگران خود گفت که “باید به سر کار برگردد” در حالی که فرزندش برای زنده ماندن تلاش می کند، پس از اینکه زن خودش بند نافش را با کاتر برید.

Sports Direct این موضوع را رد کرده است که کارمندان زمانی که صلاحیت انجام این کار را ندارند، سر کار بیایند.

در درام جدید که توسط فیلمنامه نویس هلن بلک نوشته شده است، کریگ پارکینسون به عنوان مدیر ارشد دنی، کیمبرلی نیکسون در نقش مدیر دونا، Allied ap Stefan در نقش کارگر انبار دوون و شان دانیل یانگ در نقش مدیر شان حضور خواهند داشت.

فیونا کمپبل، کنترل کننده بی بی سی ۳ درباره این درام گفت: “این درام مبتنی بر واقعیت بدون شک سوالاتی را ایجاد خواهد کرد. ما می دانیم که این کاری است که بهترین نمایش های واقعیت انجام می دهند – آنها به مردم کمک می کنند تا دنیایی را که در آن زندگی می کنند درک کنند و مکالمات درباره داستان های مرتبط را در حال حاضر راهنمایی کنند.

عایشه رافائل، تهیه‌کننده اجرایی، افزود: «ممکن است به این موضوع فکر نکنیم، اما هر بار که برای تحویل روز بعد فشار می‌آوریم، فردی در انتهای دیگر وجود دارد که در یک انبار کار می‌کند تا این نیاز را برآورده کند.

سه درام اخیر بی‌بی‌سی این واقعیت وحشتناک جدید را برجسته می‌کند که در آن می‌توان کارگران را دائماً زیر نظر گرفت و برای بالا نگه داشتن نرخ انتخاب‌شان مورد آزار و اذیت قرار داد، هر لحظه از زمان بیکاری که با ثانیه شمارش می‌شود.

“امیدوارم این فیلم به افزایش آگاهی در مورد مطالبات مالیاتی که بسیاری از جوانان امروز در محل کار خود با آن روبرو هستند کمک کند.”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر