دختران در مقایسه با “مولان” در مورد جنسیت دروغ گفتند تا به گروه پسر بپیوندند


او می خواست بچه جدید بلوک باشد.

یک دختر 13 ساله چینی پس از آنکه در مورد جنسیت خود دروغ گفت تا به گروه موسیقی پسر بپیوندد ، با شخصیت دیزنی “مولان” مقایسه کرد.

به گزارش بی بی سی ، فو جی یوان در پلتفرم میکروبلاگینگ چین Weibo نوشت: “من از همه کسانی که به من ایمان داشتند عذرخواهی می کنم.”

طبق بیانیه ، فو تظاهر به مرد بودن کرد و به همین دلیل عضو اردوی آموزشی باشگاه جوانان YGN شد ، برنامه ای چالش برانگیز که پسران نوجوان 11 تا 13 ساله را آموزش می دهد ، مهارت های رقص و آواز مورد نیاز برای تبدیل شدن به ستاره های ثروتمند پاپ را آموزش می دهد. معروف مطالعه ای با عنوان “کاغذ سفید در مورد صنعت بت و اقتصاد طرفداران در سال 2019” نشان می دهد که اقتصاد بت چین تا سال 2020 به 15 میلیارد دلار خواهد رسید.

فو در این ویدئو ظاهر می شود که موهای کوتاه خود را تکان می دهد.
ویبو

به گزارش دیلی میل ، دیوا مشتاق هرگز عضو رسمی گروه نبود ، فقط اردوی آموزشی بود ، اما در یک ویدیوی آموزشی ظاهر شد که موهای کوتاه “شکسپیر عاشق” او را نشان می داد. پوشش فو پس از آنکه کاربر چشمی تیزبین Weibo اشاره کرد که او در واقع یک دختر است ، کشف شد.

باشگاه جوانان YGN از آن زمان ادعا کرد که فو موفق به حذف رادار آنها شد زیرا ممیزی ها به دلیل همه گیری ویروس کرونا به صورت آنلاین برگزار می شد.

تامین کننده ستاره پاپ در بیانیه ای نوشت: “کارکنان ما در روند کار سهل انگاری کردند.” “در آینده ، ما به شدت به قوانین و مقررات شرکت پایبند خواهیم بود.”

بر اساس این بازی ، خواننده دلسوخته از آن زمان نذر کرده است که “در آینده در صنعت سرگرمی یا در هیچ پلتفرم تصویری ظاهر نشود”.

بسیاری از طرفداران فو را با مولان ، قهرمان چینی مقایسه می کنند که به عنوان مردی خود را برای جلوگیری از تهاجم هونها به چین در زمانی که پدرش برای مبارزه بسیار ضعیف بود ، خود را مرد نشان می داد.  او در فیلم 1998 دیزنی به همین نام محبوب شد.
بسیاری از طرفداران فو را با مولان ، قهرمان چینی مقایسه کردند که معروف بود خود را مردی می دانست تا مانع حمله هون ها به چین شود ، در حالی که پدرش برای جنگیدن بسیار ضعیف بود. او در فیلم 1998 دیزنی به همین نام محبوب شد.
دیزنی

با این وجود ، چندین کاربر Weibo از آن زمان فو را برای موکسی خود ستایش کرده اند. در حقیقت ، بسیاری او را با مولان ، قهرمان مشهور چینی که خود را در قالب مردی جلوه داده بود تا مانع حمله هونها به چین شود ، هنگامی که پدرش برای مبارزه بسیار ضعیف بود ، مقایسه کردند. او در فیلم 1998 دیزنی به همین نام محبوب شد.

یکی از طرفداران جدید گفت: “ظاهر گروه Idol این روزها بسیار آندروژنیک است ، بنابراین تشخیص آن دشوار است.” “فقط بگذار او بپیوندد.”

در واقع ، چین به طور فزاینده ای بر صنعت سرگرمی برای ترویج سبک های “زنانه” و “تأثیرگذار مبتذل” در برنامه های خود فشار می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید